ORLMN DPM Gornja Radgona

No matches

Iskanje

PRIJAVA ZA SEZONO 2018/19

 

RAZPIS 2019

OBČINSKE REKREACIJSKE LIGE

MALEGA NOGOMETA – DPM GORNJA RADGONA

DPM Gornja Radgona razpisuje občinsko rekreacijsko « A, B, C » ligo malega nogometa na travnatih igriščih za sezono 2019. Tekmujemo pod okriljem DRUŠTVA PRIJATELJEV MLADINE - GORNJA RADGONA.

Tekmovanje bo potekalo na obstoječih travnatih igriščih s predvidenim pričetkom v drugi polovici meseca marca 2019.

 

Prijavni list in fotokopijo plačane prijavnine sprejemamo do četrtka 31.01.2019 pri vodji tekmovanja (po e-pošti).

Prijavnina znaša 120,00 €, plačate jo na transakcijski račun .

Plačilo prijavnine je možno le preko računa :

 

DPM

Prežihova 1

Gornja Radgona

02341-0065732869 (stroški tekmovanja ORLMN-GR)

(Obvezno napisati klub kateri vplača prijavnino na položnici, da je razvidno za kateri KMN gre.)

Fotokopijo plačane položnice je potrebno obvezno dostaviti z obrazcem za prijavo do zgoraj navedenega datuma (01.02.2019). V nasprotnem primeru se ekipa ne vključi v tekmovanje.

ZAČETEK SPOMLADANSKEGA DELA predvidoma 16./23. MAREC 2019.

Obveščanje ekip, ki sodelujejo v rekreacijski ligi, poteka izključno po spletu.

V ligi nastopajo tekmovalci na lastno odgovornost oz. na odgovornost staršev, v kolikor so mladoletni.

 

Z prijavo v rekreacijsko ligo sprejemate vsa določila pravilnika ORLMN DPM-GR.

 

                                                                                  Lepo pozdravljeni

                                                                                Vodja tekmovanja:                                                                                                   

                                                                                        Franc Škrobar                          

_________________________________________________________

PROPOZICIJE ZA SEZONO 2018/19

 

Vsaka ekipa mora spoštovati pravilnik in propozicije tekmovanja!

Ekipa MORA prijaviti sodnika(19.člen).

BREZ SODNIKA , ki mora biti na voljo vsako nedeljo , ekipa NE MORE tekmovati v ligi.

VSA igrišča MORAJO imeti klopi za rezervne igralce (domače in goste). KLOPI morajo biti ograjene (lahko z trakom).

BREZ KLOPI ZA REZERVNE IGRALCE IN TRAKU OKROG NJIH - NI TEKME!!!

Kapetan ekipe mora imeti obvezno trak na levi roki, in po tekmi je dolžan priti k sodniku in se z njim pozdraviti!

Spiski igralcev so na spletu (igralec , ki je prijavljen in na spisku ima pravico igranja. Vsak predstavnik ekipe je dolžan, da do 28.02.2019 dostavi spisek igralcev , drugače igralec ne more igrati , ker NI registriran.

Igrišča morajo biti začrtana (tudi krog na sredini igrišča -5m od centra) in urejena za tekmo (trava,zastavice,mreže..).

Zapisniki se pišejo kot lani (domačin).

Ekipe in posameznike opozarjamo , da bomo vsako nedisciplino in grobost

najstrožje kaznovali.

Ekipe, ki se uvrstijo na prva tri mesta v ligah dobijo pokale.

Prvak lige A se mora obvezno udeležiti turnirja za prvaka Pomurja!

PRESTOPNI ROK od 01.02.2019 do 28.02.2019 !

Prestopi in registracije igralcev možen SAMO v prestopnem roku.

Izjem NI !

V jesenskem delu se morajo VSA IGRIŠČA ZAČRTATI z barvo. Črtanje z APNOM je strogo prepovedano. Tekme NI.

Sprejeto na sestanku predstavnikov ekip .

                                                                          Vodja tekmovanja

                                                                               Franc Škrobar

 

 

 

Ekipa ima voziček za črtanjem z barvo              DA                     NE

(odgovori -obkroži )

Je zainteresirana za dobavo po ugodni ceni !       DA                     NE

 

 

Liga -A-

# Ekipa Točke
1 Lomanoše 31
2 Sp. Ščavnica 24
3 Podgrad 23
4 Radenska 22
5 Kapela 21
6 Črešnjevci 13
7 Garfield 12
8 Police 12
9 Očeslavci 11
10 Bar Golob 11
11 Tiha voda 8
12 Stavešinci 1

Liga -B-

# Ekipa Točke
1 Šenekar 30
2 Porkys 30
3 Grabonoš 22
4 Bumefekt 21
5 Negova 18
6 Stari hrast 14
7 Baren 11
8 Segovci 10
9 Vrček 9
10 Plitvica 8
11 Lokavec 8
12 Zoro 3

Liga -C-

# Ekipa Točke
1 Teksas bar Videm 28
2 Ihova 20
3 Ivanjševska slatina 19
4 Vrabel 18
5 Mahovci 14
6 Neja bar 10
7 Dinamo 6
8 Lešane 3