ORLMN DPM Gornja Radgona

Liga -A- 2020/21

Sob, 24. Okt 2020, 20:00

Liga -B- 2020/21

Sob, 24. Okt 2020, 20:00

Liga -B- 2020/21

Sob, 24. Okt 2020, 20:00

Liga -C- 2020/21

Sob, 24. Okt 2020, 20:00

Liga -A- 2020/21

Ned, 25. Okt 2020, 09:00

Liga -B- 2020/21

Ned, 25. Okt 2020, 09:00

Liga -B- 2020/21

Ned, 25. Okt 2020, 09:00

Liga -C- 2020/21

Ned, 25. Okt 2020, 09:00

Liga -A- 2020/21

Ned, 25. Okt 2020, 11:00

Liga -A- 2020/21

Ned, 25. Okt 2020, 11:00

Liga -A- 2020/21

Ned, 25. Okt 2020, 11:00

Liga -B- 2020/21

Ned, 25. Okt 2020, 11:00

Liga -C- 2020/21

Ned, 25. Okt 2020, 11:00

Liga -A- 2020/21

Sob, 07. Nov 2020, 20:00

Liga -A- 2020/21

Sob, 07. Nov 2020, 20:00

Liga -B- 2020/21

Sob, 07. Nov 2020, 20:00

Liga -B- 2020/21

Sob, 07. Nov 2020, 20:00

Liga -C- 2020/21

Sob, 07. Nov 2020, 20:00

Liga -C- 2020/21

Sob, 07. Nov 2020, 20:00

Liga -B- 2020/21

Ned, 08. Nov 2020, 09:00

Liga -A- 2020/21

Ned, 08. Nov 2020, 11:00

Liga -A- 2020/21

Ned, 08. Nov 2020, 11:00

Liga -A- 2020/21

Ned, 08. Nov 2020, 11:00

Liga -B- 2020/21

Ned, 08. Nov 2020, 11:00

Liga -B- 2020/21

Ned, 08. Nov 2020, 11:00

Liga -C- 2020/21

Ned, 08. Nov 2020, 11:00

Liga -A- 2020/21

Sob, 14. Nov 2020, 20:00

Liga -A- 2020/21

Sob, 14. Nov 2020, 20:00

Liga -B- 2020/21

Sob, 14. Nov 2020, 20:00

Liga -B- 2020/21

Sob, 14. Nov 2020, 20:00

Iskanje

RAZPIS 2020

   

Zdravo!

 

Samo vas obveščam, da bomo v SMZ vložili enotno vlogo za vse naše članice (tudi za vse ostale zveze, ki še niste uradno člani SMZ) v zvezi z organizacijo prvenstvenih tekem. 

Pogoje, ki smo jih pripravili pred sezono bomo še zaostrili, da bomo ustrezali NIJZ pogojem.

Vloga bo najverjetneje vložena jutri dopoldne. Upam, da bomo uspešni.

Če ima kdo izkušnje s pripravo vloge, me naj prosim kontaktira.

 

Sicer pa apeliram na vse vas, da se zavedamo resnosti situacije, ki ni rožnata. Dejansko je virus razširjen med populacijo, kot zgleda po celi državi oziroma Evropi. Če se ne bomo držali osnovnih higienskih pravil in distanciranja, se nam ne piše dobro (vsaj našim starejšim ne).

 

Lep pozdrav, ostanimo zdravi!

 

Sporočim najpozneje do petka kako in kaj naprej !

Najprej se bi igralo 8 kolo.

                                           

=============================================

Tekma 4 kola med KMN ŠENEKAR in KMN TIHA VODA se igra v soboto 19.09.2020 ob 20.30 uri    

 
Tekma 4 kola med KMN STAVEŠINCI in KMN BAREN se igra v soboto 19.09.2020 ob 19.00 uri          

===============================================

  PRESTOPI IN NOVE REGISTRACIJE 2020/21 jesen

 

PRIIMEK IN IME

DATUM

NOVI KMN

STARI KMN

1

MILOŠEVIČ Vito

22.07.2020

ČREŠNJEVCI

1 registracija

2

MARTINČIČ Jaša

22.07.2020

ČREŠNJEVCI

1 registracija

3

FRESER Rok

23.07.2001

ČREŠNJEVCI

1 registracija

4

BRAČKO Miha

28.07.2020

PLITVICA

Bar Golob

5

FERK Kevin

28.07.2020

PLITVICA

1 registracija

6

MULLER Egon

28.07.2020

POLICE

1 registracija

7

KOS Matej

28.07.2020

POLICE

1 registracija

8

GAJER Vojko

07.08.2020

OČESLAVCI

Ivanjševska slatina

9

VRBNJAK Klemen

07.08.2020

LOKAVEC

1 registracija

10

DUH Žiga

07.08.2020

PLITVICA

1 registracija

11

SRT Dejan

09.08.2020

VRABEL

Črešnjevci

12

KRAJNC Dejan

10.08.2020

PLITVICA

Garfield

13

TIŠLER Aljaž

10.08.2020

DINAMO Radgona

1 registracija

14

BARANJA Tadej

10.08.2020

BUMEFEKT

1 registracija

15

BEK Damir

10.08.2020

MAHOVCI

1 registracija

16

KOKOL Denis

10.08.2020

ŠENEKAR

Šenekar

17

MAJER Rok

10.08.2020

ŠENEKAR

Šenekar

18

KRANER Tilen

10.08.2020

ŠENEKAR

1 registracija

19

JURŠNIK Timotej

10.08.2020

ŠENEKAR

1 registracija

20

VETRIH Tilen

10.08.2020

ŠENEKAR

Šenekar

21

BRAČIČ Timon

10.08.2020

ŠENEKAR

Šenekar

22

STAROVASNIK Tevž

10.08.2020

ŠENEKAR

1 registracija

23

STOLNIK Nino

10.08.2020

ŠENEKAR

1 registracija

24

TROPENAUER Žan

10.08.2020

ŠENEKAR

1 registracija

25

VRBANČIČ Tilen

10.08.2020

ŠENEKAR

1 registracija

26

ROJHT Simon

10.08.2020

ŠENEKAR

1 registracija

27

ROLA Jernej

10.08.2020

ŠENEKAR

Šenekar

28

BABIČ Borut

10.08.2020

ŠENEKAR

Šenekar

29

DIVJAK Mitja

10.08.2020

ŠENEKAR

Lomanoše

30

PLANER Nejc

10.08.2020

ŠENEKAR

1 registracija

31

MAJER Domen

10.08.2020

ŠENEKAR

1 registracija

32

JAGER Adrijan

10.08.2020

ŠENEKAR

1 registracija

33

KUR Matju

10.08.2020

ŠENEKAR

Šenekar

34

ROLA Primož

10.08.2020

ŠENEKAR

Šenekar

35

VOGRIN Sergej

10.08.2020

ŠENEKAR

Šenekar

36

JAUŠOVEC Andrej

10.08.2020

ŠENEKAR

Šenekar

37

VOGRIN Rok

10.08.2020

ŠENEKAR

Šenekar

38

ŠENEKAR Boštjan

10.08.2020

ŠENEKAR

Šenekar

39

BRAČIČ Damijan

10.08.2020

ŠENEKAR

Šenekar

40

FILIPIČ Matej

10.08.2020

RADENSKA

1 registracija

41

KREMPL Dejan

10.08.2020

SEGOVCI

Vrček

42

PETELIN Jakob

10.08.2020

IHOVA

1 registracija

43

BRENCE Rok

10.08.2020

IHOVA

1 registracija

44

ŠTAKL Janko

10.08.2020

STARI HRAST

Neja bar

45

VRBNJAK Lan

10.08.2020

BUMEFEKT

1 registracija

46

PIRŠ Jernej

10.08.2020

SEGOVCI

1 registracija

47

KELENC Doris

10.08.2020

KAPELA

1 registracija

48

KOKOL Denis

10.08.2020

KAPELA

1 registracija

49

 BERONJA Mladen

 10.08.2020

 BAREN

 1 registracija

 

=============================================================

PRIČETEK PREDVIDOMA 29./30.08.2020

Ekipe imajo pravico igranje kot na začetku prejšnje sezone !

Sestanki ob ponedeljkih ob 19.00 uri v bar KOLBL.

 

                                                                                                        Vodja tekmovanja

                                                                                                           Franc ŠKROBAR

 

===============================================================

PRIJAVA EKIP ZA SEZONO 2020/21 in PRESTOPNI ROK

 

PRESTOPNI ROK je od 01.07.2020 do 10.08.2020

Ekipe saj naj prijavijo prek e pošte vodji tekmovanja , liga se igra v isti zasedbi  kot prejšno prekinjeno sezono. Z pričetkom bomo počakali , da vidimo situacijo glede covida in kako se bo odvijalo po drugih ligah.

Rok za prijavo ekipe 03.08.2020 

 

Vodja tekmovanja

 

 

 

===============================================================

Gornja Radgona 03.06.2020

SEZONA 2019/20  SE ZAKLJUČI

Glede na še veljavne vladne ukrepe v zvezi z obvladovanjem in preprečevanjem širjenja virusa COVID-19, nejasna pravila glede organiziranja športnega tekmovanja, se tekmovanje za sezono 2019/2020 zaključi, kljub izglasovanemu nadaljevanju tekmovanja po skrajšanem razporedu (ni natančnih navodil-nejasna, brez gledalcev itd).

Jesenski prvak v A ligi je ekipa KMN LOMANOŠE, v B ligi ekipa Teksas bar Videm in v C ligi ekipa ZORO.

Končne razvrstitve in zmagovalca za sezono 2019/2020 ni, saj zaradi izrednih razmer ni bila odigrana v celoti.

                                                                                                Vodja tekmovanja

                                                                                                  Franc ŠKROBAR

 

===========================================================

SESTANEK  dne 18.05.2020  ob 19.00 uri :

 

Prisotnih je bilo 15 predstavnikov klubov,

8 neopravičenih,

7 predstavnikov se opravičilo in podalo predloge po e-pošti (Črešnjevci, Kapela, Podgrad, Sp.Ščavnica , Stari hrast, Mahovci in Zoro)

 

Sprejeli sklepe o nadaljevanju prvenstva :

 

1.)  Počakamo 14 dni , da vidimo in dobimo navodila in smernice nadaljevanja prvenstva.

2.) Če bodo ugodni pogoji -ukrepi nadaljujemo prvenstvo po skrajšani različici.

      A+B liga   5 kol      od 1 do 6 mesta        in od 7 do 12 mesta    točke se prištevajo 

         C liga    3 kola     dvokrožni sistem do konca   

3.)  če pa bodo neugodne razmere pa se prvenstvo prekine-razveljavi

4.)  o novi sezoni bo govora po rešitvi sezone 2019/20

5.)  SESTANEK  01.06.2020 ob 19 uri v bar KOLBL

 

                                                                                                    Vodja tekmovanja

                                                                                                       Franc Škrobar

 

==============================================================

 

V ponedeljek 18.05.2020 sestanek ob 19.00 uri v bar Kolbl .

Tema - nadaljevanje prvenstva !

 

Franc Škrobar

 

=============================================================

Spoštovani nogometaši 

ORLMN DPM GR sporoča , da se zaradi zdravstvenih razmer pričetek spomladanskega dela prestavi za nedoločen čas.

Nov datum pričetka bo določen kasneje, ko se bodo zdravstvene razmere v državi umirile. 

Lep pozdrav

Vodja tekmovanja

Franc Škrobar

 

=============================================================

V ponedeljek 02.03.2020 sestanek odpade zaradi bolezni !

lp

Franc Škrobar

===========================================================

NOVO REGISTRIRANI IGRALCI 2019/2020 spomladanski del

 

 

PRIIMEK IN IME

NOVI KMN

STARI KMN

1

DVORŠAK Klemen

IHOVA

Sp. Ščavnica

2

MAJCENIČ Rok

IHOVA

Šenekar

3

TOPIČ Dragan

PODGRAD

Garfield

4

KARBA Jernej

PODGRAD

1 registracija

5

TRSTENJAK Jernej

PODGRAD

1 registracija

6

KEJŽAR Rene

STARI HRAST

Plitvica

7

BARBIČ Goran

ČREŠNJEVCI

1 registracija

8

STRAJNŠAK Simon

POLICE

Podgrad

9

LETONJA Matej

GRABONOŠ

1 registracija

10

DIVJAK Mitja

LOMANOŠE

Šenekar

11

KUČAN Tomi

SP. ŠČAVNICA

Porkys

12

RAJH Luka

VRČEK

1 registracija

13

ŠKROBAR Tadej

VRČEK

Črešnjevci

14

VRŠIČ Niko

VRČEK

Baren

15

ŠKERGET Kristjan

VRČEK

Šenekar

16

JAUŠOVEC Daniel

VRABEL

Šenekar

17

POLENŠAK Marko

NEJA BAR

Lokavec

18

ŠTOKELJ Andraž 

NEJA BAR

1 registracija

19

ZORMAN Matej

NEJA BAR

1 registracija

20

KNUPLEŠ Rok

NEJA BAR

1 registracija

21

ČRNČEC Uroš

NEJA BAR

Šenekar

22

MAJER Rok

PLITVICA

Šenekar

23

MAČEK Dejan

LEŠANE

Lokavec

24

BRANCELJ Tilen

LEŠANE

1 registracija

25

ORNIK Dominik

LEŠANE

1 registracija

26

LAJH Matej

POLICE

1 registracija

27

BRAČEK Peter

POLICE

1 registracija

28

PEKLAR Anže

POLICE

1 registracija

29

ŠTAUS Matej

TIHA VODA

1 registracija

30

KRAMBERGER Rok

NEGOVA

Šenekar

31

FRAS Damjan

VRČEK

Lomanoše

32

DOBAJ Alen

ZORO

Porkys

33

ČRNKO Boštjan

GARFIELD

Ihova

34

KRAJNC Dejan

GARFIELD

Plitvica

35

KOLMANIČ Blaž

GARFIELD

1 registracija

36

HABJANIČ David

MAHOVCI

Zoro

37

NIKL Gregor

MAHOVCI

Sp. Ščavnica

38

PUKL Alen

MAHOVCI

1 registracija

39

NEUDAVER Jure

PLITVICA

1 registracija

40

ORNIK Sandi

PLITVICA

1 registracija

41

GORNIK Rene

PLITVICA

1 registracija

42

PLOJ Dejan

STAVEŠINCI

1 registracija

43

DAMIŠ Alen

STAVEŠINCI

1 registracija

44

ERNECL Rok

STAVEŠINCI

Negova

45

BABOSEK Tilen

STAVEŠINCI

Ivanj. slatina

46

RIHTER Kristjan

OČESLAVCI

Ivanj. slatina

47

KOCUVAN Žan

OČESLAVCI

Teksas bar Videm

48

SLEKOVEC Primož

OČESLAVCI

Teksas bar Videm

49

GRANTAŠA Jaka

OČESLAVCI

Teksas bar Videm

50

GOLJAT Žiga

PORKYS

1 registracija

51

VERNIK Mitja

PORKYS

Tiha voda

52

SABEC Martin

PORKYS

Tiha voda

53

FRIŠ Mitja

STARI HRAST

1 registracija

54

ROJS Gorazd

VRČEK

1 registracija

55

ŠIJANEC Sergej

VRČEK

1 registracija

56

JUG Domen

VRĆEK

1 registracija

57

RAJŠP Jakob

VRČEK

1 registracija

58

JODL Filip

VRČEK

1 registracija

59

KUKOVEC Rok

VRČEK

1 registracija

60

EMPL Dejan  

VRČEK

1 registracija

61

KETIŠ Boštjan

BUMEFEKT

Šenekar

62

KATAN Primož

ČREŠNJEVCI

Neja bar

63

VESELIČ David

KAPELA

1 registracija

64

PŠAJD Miha

KAPELA

1 registracija

65

MESARIČ Jaka

KAPELA

1 registracija

66

VAJDA Jaka

KAPELA

1 registracija

67

FEGUS Lan

KAPELA

1 registracija

68

MIHOLIČ Jan

KAPELA

1 registracija

69

KLOBASA Miha

KAPELA

Teksas bar Videm

70

FRLEZ Alen

KAPELA

1 registracija

71

KUKOVEC Matevz

KAPELA

1 registracija

72

KRAMAR Tomaž

KAPELA

1 registracija

73

KREMPL Dejan

RADENSKA

Vrček

74

SENČAR Sebastjan

RADENSKA

1 registracija

75

BOJANIČ Jaka

IVANJŠEVSKA SLATINA

1 registracija

76

ČUČEK Dejan

IVANJŠEVSKA SLATINA

1 registracija

77

KARBA Janko

IVANJŠEVSKA SLATINA

1 registracija

78

MENCINGAR Tobias

IVANJŠEVSKA SLATINA

1 registracija

79

NIGIČ Bernardo

IVANJŠEVSKA SLATINA

1 registracija

80

ŠTRBAL Matjaž

IVANJŠEVSKA SLATINA

1 registracija

81

ZOREC Tomaž

IVANJŠEVSKA SLATINA

1 registracija

82

JAUŠOVEC Andrej

IHOVA

Šenekar

83

ZORKO Boštjan

 TEKSAS BAR VIDEM

Grabonoš

==============================================================

 

PRESTOPNI ROK:

od 01.02 do 29.02.2020 

Po tem NI VEČ NOBENIH REGISTRACIJ in PRESTOPOV IGRALCEV

_____________________________________________________________________________

 

RAZPIS 2020

OBČINSKE REKREACIJSKE LIGE

MALEGA NOGOMETA – DPM GORNJA RADGONA

DPM Gornja Radgona razpisuje občinsko rekreacijsko « A, B, C » ligo malega nogometa na travnatih igriščih za sezono 2020. Tekmujemo pod okriljem DRUŠTVA PRIJATELJEV MLADINE - GORNJA RADGONA.

Tekmovanje bo potekalo na obstoječih travnatih igriščih s predvidenim pričetkom v drugi polovici meseca marca 2020.

 

Prijavni list in fotokopijo plačane prijavnine sprejemamo do petka 31.01.2020 pri vodji tekmovanja (po e-pošti).

Prijavnina znaša 120,00 €, plačate jo na transakcijski račun .

Plačilo prijavnine je možno le preko računa :

 

DPM

Maistrov trg 2

Gornja Radgona

02341-0065732869 (stroški tekmovanja ORLMN-GR)

(Obvezno napisati klub kateri vplača prijavnino na položnici, da je razvidno za kateri KMN gre.)

Fotokopijo plačane položnice je potrebno obvezno dostaviti z obrazcem za prijavo do zgoraj navedenega datuma (01.02.2020). V nasprotnem primeru se ekipa ne vključi v tekmovanje.

ZAČETEK SPOMLADANSKEGA DELA predvidoma 28./29. MAREC 2020.

Obveščanje ekip, ki sodelujejo v rekreacijski ligi, poteka izključno po spletu.

V ligi nastopajo tekmovalci na lastno odgovornost oz. na odgovornost staršev, v kolikor so mladoletni.

 

Z prijavo v rekreacijsko ligo sprejemate vsa določila pravilnika ORLMN DPM-GR.

V spomladanskem se morajo VSA IGRIŠČA ZAČRTATI z barvo.

Črtanje z APNOM je strogo prepovedano. Tekme NI.

Sprejeto na sestanku predstavnikov ekip (PRESTAVLJENO –ekipe si morajo vozičke priskrbeti SAMI).

 

Lepo pozdravljeni

Vodja tekmovanja:                                                                                                  

Franc Škrobar                          

Liga -A-

# Ekipa Točke
1 Radenska 12
2 Lomanoše 12
3 Tiha voda 12
4 Kapela 10
5 Sp. Ščavnica 9
6 Podgrad 9
7 Šenekar 6
8 Črešnjevci 4
9 Police 3
10 Porkys 0
11 Grabonoš 0

Liga -B-

# Ekipa Točke
1 Bumefekt 15
2 Plitvica 12
3 Lokavec 10
4 Baren 10
5 Očeslavci 9
6 Negova 7
7 Vrček 7
8 Stavešinci 6
9 Stari hrast 2
10 Vrabel 1
11 Ihova 1
12 Teksas bar Videm 0

Liga -C-

# Ekipa Točke
1 Zoro 15
2 Ivanjševska slatina 10
3 Lešane 9
4 Neja bar 9
5 Dinamo 6
6 Segovci 1
7 Mahovci 0