ORLMN DPM Gornja Radgona

Liga -B- 2019/20

Sob, 07. Sep 2019, 20:30

Liga -B- 2019/20

Sob, 07. Sep 2019, 20:30

Liga -B- 2019/20

Sob, 07. Sep 2019, 20:30

Liga -A- 2019/20

Sob, 07. Sep 2019, 20:30

Liga -A- 2019/20

Sob, 07. Sep 2019, 20:30

Liga -C- 2019/20

Sob, 07. Sep 2019, 20:30

Liga -A- 2019/20

Ned, 08. Sep 2019, 09:00

Liga -B- 2019/20

Ned, 08. Sep 2019, 11:00

Liga -B- 2019/20

Ned, 08. Sep 2019, 11:00

Liga -B- 2019/20

Ned, 08. Sep 2019, 11:00

Liga -A- 2019/20

Ned, 08. Sep 2019, 11:00

Liga -C- 2019/20

Ned, 08. Sep 2019, 11:00

Liga -C- 2019/20

Ned, 08. Sep 2019, 11:00

Liga -B- 2019/20

Pet, 13. Sep 2019, 20:00

Liga -B- 2019/20

Sob, 14. Sep 2019, 20:30

Liga -B- 2019/20

Sob, 14. Sep 2019, 20:30

Liga -C- 2019/20

Sob, 14. Sep 2019, 20:30

Liga -B- 2019/20

Ned, 15. Sep 2019, 09:00

Liga -B- 2019/20

Ned, 15. Sep 2019, 09:00

Liga -A- 2019/20

Ned, 15. Sep 2019, 09:00

Liga -C- 2019/20

Ned, 15. Sep 2019, 09:00

Liga -B- 2019/20

 89'

Liga -A- 2019/20

 89'

Liga -A- 2019/20

 89'

Liga -A- 2019/20

 89'

Liga -A- 2019/20

 89'

Liga -C- 2019/20

 89'

Liga -B- 2019/20

Sob, 21. Sep 2019, 20:00

Liga -B- 2019/20

Sob, 21. Sep 2019, 20:00

Liga -B- 2019/20

Sob, 21. Sep 2019, 20:00

Iskanje

Razvrstitev dogodka - Gol: Liga -A- 2019/20

Print  

# Ime Ekipa Gol
1 Aleš Vrabel Lomanoše 12
2 Tomi Golob Spodnja Ščavnica  9
3 David Satler Lomanoše  7
- Bojan Klemenčič Kapela  7
5 Tilen Pintarič Spodnja Ščavnica  6
- Tadej Lukman Tiha voda  6
7 Aleksander Nedižavec Črešnjevci  5
- Rok Šnofl Lomanoše  5
9 Nejc Brusar Lomanoše  4
- Dejan Hager Lomanoše  4
- Daniel Frčko Kapela  4
- Nejc Domjan Radenska  4
13 Gregor Tropenauer Porkys  3
- Marcel Pučko Grabonoš  3
- Aljaž Kocet Tiha voda  3
- Nejc Grandošek Kapela  3
- Dani Sovec Podgrad  3
18 Gregor Merdaus Spodnja Ščavnica  2
- Roman Roškar Garfield  2
- Alen Klobasa Tiha voda  2
- Primož Kolbl Tiha voda  2
- Blaž Kocbek Črešnjevci  2
- Erik Hozjan Kapela  2
- Miha Šilec Spodnja Ščavnica  2
- Gregor Nikl Spodnja Ščavnica  2
- Jernej Škrobar Podgrad  2
- Uroš Krajnc Podgrad  2
- Blaž Šiško Podgrad  2
- Alen Knecht - Šilak Spodnja Ščavnica  2
- Timotej Vreča Garfield  2
- Mitja Perko Garfield  2
- Nejc Ajlec Radenska  2
33 Amadej Lipič Podgrad  1
- Jan Benko Spodnja Ščavnica  1
- Igor Petrovič Spodnja Ščavnica  1
- Miha Cvetko Spodnja Ščavnica  1
- Aljaž Babšek Garfield  1
- Tadej Gorjup Garfield  1
- Blaž Govedič Police  1
- Tilen Gajser Kapela  1
- Denis Kolarič Police  1
- Karli Šalamun Kapela  1
- Tadej Jančar Črešnjevci  1
- Nik Kraner Črešnjevci  1
- Borut Uhan Tiha voda  1
- Gorazd Perkovič Grabonoš  1
- Danijel Horvat Grabonoš  1
- Tjaš Švarc Police  1
- Alen Savec Spodnja Ščavnica  1
- Peter Vreča Podgrad  1
- Darko Potočnik Porkys  1
- Niko Srt Podgrad  1
- Denis Veg Podgrad  1
- Matic Mulec Garfield  1
- Mitja Maguša Grabonoš  1
- Matija Kolman Tiha voda  1
- Beno Korošec Grabonoš  1
- Žan Vrbnjak Tiha voda  1
- Amadej Ribič Kapela  1
- Urban Senekovič Kapela  1
- Matjaž Soklič Črešnjevci  1
- David Domajnko Črešnjevci  1
- Klemen Vršič Police  1
- Matej Hajdinjak Spodnja Ščavnica  1
- Niki Nikl Garfield  1
- Primož Muršič Garfield  1
- Sandi Fras Garfield  1
- Srečko Cipot Porkys  1
- Damjan Kaučič Radenska  1
- Borut Šmelc Radenska  1



Liga -A-

# Ekipa Točke
1 Sp. Ščavnica 12
2 Lomanoše 9
3 Kapela 9
4 Garfield 6
5 Tiha voda 6
6 Podgrad 6
7 Črešnjevci 3
8 Radenska 3
9 Grabonoš 3
10 Police 0
11 Porkys 0

Liga -B-

# Ekipa Točke
1 Baren 12
2 Teksas bar Videm 9
3 Lokavec 9
4 Očeslavci 7
5 Stavešinci 6
6 Negova 4
7 Plitvica 4
8 Vrabel 4
9 Vrček 4
10 Ihova 4
11 Stari hrast 3
12 Bumefekt 2

Liga -C-

# Ekipa Točke
1 Lešane 9
2 Neja bar 7
3 Mahovci 6
4 Zoro 6
5 Ivanjševska slatina 4
6 Dinamo 3
7 Segovci 0