ORLMN DPM Gornja Radgona

Liga -B- 2019/20

Sob, 12. Okt 2019, 19:00

Liga -B- 2019/20

Sob, 12. Okt 2019, 19:00

Liga -B- 2019/20

Sob, 12. Okt 2019, 19:00

Liga -B- 2019/20

Ned, 13. Okt 2019, 09:00

Liga -B- 2019/20

Ned, 13. Okt 2019, 09:00

Liga -A- 2019/20

Ned, 13. Okt 2019, 09:00

Liga -A- 2019/20

Ned, 13. Okt 2019, 09:00

Liga -B- 2019/20

Ned, 13. Okt 2019, 11:00

Liga -A- 2019/20

Ned, 13. Okt 2019, 11:00

Liga -A- 2019/20

Ned, 13. Okt 2019, 11:00

Liga -A- 2019/20

Ned, 13. Okt 2019, 11:00

Liga -C- 2019/20

Ned, 13. Okt 2019, 11:00

Liga -C- 2019/20

Ned, 13. Okt 2019, 11:00

Liga -C- 2019/20

Sob, 19. Okt 2019, 18:00

Liga -B- 2019/20

Sob, 19. Okt 2019, 19:00

Liga -B- 2019/20

Sob, 19. Okt 2019, 19:00

Liga -C- 2019/20

Sob, 19. Okt 2019, 19:00

Liga -A- 2019/20

Sob, 19. Okt 2019, 20:00

Liga -A- 2019/20

Sob, 19. Okt 2019, 20:00

Liga -B- 2019/20

 20'

Liga -B- 2019/20

 20'

Liga -A- 2019/20

 20'

Liga -B- 2019/20

Ned, 20. Okt 2019, 11:00

Liga -B- 2019/20

Ned, 20. Okt 2019, 11:00

Liga -A- 2019/20

Ned, 20. Okt 2019, 11:00

Liga -A- 2019/20

Ned, 20. Okt 2019, 11:00

Liga -C- 2019/20

Ned, 20. Okt 2019, 11:00

Liga -B- 2019/20

Sob, 26. Okt 2019, 19:00

Liga -B- 2019/20

Sob, 26. Okt 2019, 19:00

Liga -B- 2019/20

Sob, 26. Okt 2019, 19:00

Iskanje

Napaka
  • Error: TeamID was not submitted in URL or Club was not found in database
Informacije o ekipi: Liga -A- 2018/19
Print  

 Zgodovina
Sezona Liga Mesto Odigrano Točke Z/N/P Gol Igralci
2017/18 Liga -C- 3 21 40 12/4/5 94:61 34
2019/20 Liga -C- 4 8 9 3/0/5 27:31 39
2018/19 Liga -C- 7 21 17 5/2/14 65:88 36


Liga -A-

# Ekipa Točke
1 Kapela 21
2 Lomanoše 21
3 Sp. Ščavnica 21
4 Tiha voda 15
5 Garfield 12
6 Podgrad 12
7 Radenska 9
8 Črešnjevci 9
9 Porkys 6
10 Grabonoš 3
11 Police 3

Liga -B-

# Ekipa Točke
1 Teksas bar Videm 24
2 Baren 22
3 Očeslavci 19
4 Vrabel 16
5 Lokavec 15
6 Bumefekt 12
7 Plitvica 11
8 Negova 10
9 Stavešinci 7
10 Ihova 7
11 Stari hrast 6
12 Vrček 4

Liga -C-

# Ekipa Točke
1 Zoro 18
2 Lešane 18
3 Neja bar 11
4 Mahovci 9
5 Ivanjševska slatina 7
6 Segovci 6
7 Dinamo 4