ORLMN DPM Gornja Radgona

Liga -A- 2018/19

Pet, 17. Maj 2019, 19:00

Liga -B- 2018/19

Pet, 17. Maj 2019, 19:00

Liga -A- 2018/19

Sob, 18. Maj 2019, 20:30

Liga -B- 2018/19

Sob, 18. Maj 2019, 20:30

Liga -B- 2018/19

Sob, 18. Maj 2019, 20:30

Liga -C- 2018/19

Sob, 18. Maj 2019, 20:30

Liga -B- 2018/19

Ned, 19. Maj 2019, 09:00

Liga -C- 2018/19

Ned, 19. Maj 2019, 09:00

Liga -A- 2018/19

Ned, 19. Maj 2019, 11:00

Liga -A- 2018/19

Ned, 19. Maj 2019, 11:00

Liga -A- 2018/19

Ned, 19. Maj 2019, 11:00

Liga -A- 2018/19

Ned, 19. Maj 2019, 11:00

Liga -B- 2018/19

Ned, 19. Maj 2019, 11:00

Liga -B- 2018/19

Ned, 19. Maj 2019, 11:00

Liga -C- 2018/19

Ned, 19. Maj 2019, 11:00

Liga -C- 2018/19

Ned, 19. Maj 2019, 11:00

Liga -A- 2018/19

Sob, 25. Maj 2019, 20:30

Liga -A- 2018/19

Sob, 25. Maj 2019, 20:30

Liga -B- 2018/19

Sob, 25. Maj 2019, 20:30

Liga -B- 2018/19

Sob, 25. Maj 2019, 20:30

Liga -B- 2018/19

Sob, 25. Maj 2019, 20:30

Liga -C- 2018/19

Sob, 25. Maj 2019, 20:30

Liga -A- 2018/19

Ned, 26. Maj 2019, 09:00

Liga -B- 2018/19

Ned, 26. Maj 2019, 09:00

Liga -B- 2018/19

Ned, 26. Maj 2019, 09:00

Liga -C- 2018/19

Ned, 26. Maj 2019, 09:00

Liga -A- 2018/19

Ned, 26. Maj 2019, 11:00

Liga -A- 2018/19

Ned, 26. Maj 2019, 11:00

Liga -A- 2018/19

Ned, 26. Maj 2019, 11:00

Liga -B- 2018/19

Ned, 26. Maj 2019, 11:00

Liga -C- 2018/19

Ned, 26. Maj 2019, 11:00

Liga -C- 2018/19

Ned, 26. Maj 2019, 11:00

Iskanje

Poročilo s tekme: Spodnja Ščavnica - Garfield | 14. krog | Liga -A- 2018/19
Print  

Sp. Ščavnica - Garfield
5 4

Več informacij

Datum tekme: Sobota, 13 April 2019
Ura tekme: 20:30
Playground: Spodnja Ščavnica

Dogodki

Čas Dogodek
GolTomi Golob (3)
GolMitja Kšela (1)
GolGregor Nikl (1)
GolAljaž Babšek (1)
GolIsufi Burim (1)
GolAleksander Šimič (1)
GolŽiga Bezjak (1)
Rumeni kartonGregor Merdaus (1)
Rumeni kartonAljaž Babšek (1)
Rumeni kartonIsufi Burim (1)
Rumeni kartonMatjaž Trunk (1)
Rumeni kartonAleksander Šimič (1)



Liga -A-

# Ekipa Točke
1 Lomanoše 55
2 Bar Stotka Kapela 39
3 Sp. Ščavnica 39
4 Podgrad 32
5 Črešnjevci 32
6 Radenska 29
7 Tiha voda 27
8 Police 22
9 Garfield 21
10 Bar Golob 19
11 Očeslavci 11
12 Stavešinci 2

Liga -B-

# Ekipa Točke
1 Šenekar 46
2 Porkys 45
3 Grabonoš 38
4 Bumefekt 37
5 Negova 36
6 Stari hrast 25
7 Plitvica 24
8 Lokavec 21
9 Baren 18
10 Vrček 16
11 Segovci 10
12 Zoro 8

Liga -C-

# Ekipa Točke
1 Teksas bar Videm 49
2 Vrabel 37
3 Ihova 30
4 Ivanjševska slatina 26
5 Neja bar 20
6 Lešane 16
7 Mahovci 14
8 Dinamo 7