ORLMN DPM Gornja Radgona

Liga -A- 2019/20

Ned, 08. Sep 2019, 09:00

Liga -B- 2019/20

Ned, 08. Sep 2019, 11:00

Liga -B- 2019/20

Ned, 08. Sep 2019, 11:00

Liga -B- 2019/20

Ned, 08. Sep 2019, 11:00

Liga -A- 2019/20

Ned, 08. Sep 2019, 11:00

Liga -C- 2019/20

Ned, 08. Sep 2019, 11:00

Liga -C- 2019/20

Ned, 08. Sep 2019, 11:00

Liga -B- 2019/20

Pet, 13. Sep 2019, 20:00

Liga -B- 2019/20

Sob, 14. Sep 2019, 20:30

Liga -B- 2019/20

Sob, 14. Sep 2019, 20:30

Liga -C- 2019/20

Sob, 14. Sep 2019, 20:30

Liga -B- 2019/20

Ned, 15. Sep 2019, 09:00

Liga -B- 2019/20

Ned, 15. Sep 2019, 09:00

Liga -A- 2019/20

Ned, 15. Sep 2019, 09:00

Liga -C- 2019/20

Ned, 15. Sep 2019, 09:00

Liga -B- 2019/20

Ned, 15. Sep 2019, 11:00

Liga -A- 2019/20

Ned, 15. Sep 2019, 11:00

Liga -A- 2019/20

Ned, 15. Sep 2019, 11:00

Liga -A- 2019/20

Ned, 15. Sep 2019, 11:00

Liga -A- 2019/20

Ned, 15. Sep 2019, 11:00

Liga -C- 2019/20

Ned, 15. Sep 2019, 11:00

Liga -B- 2019/20

Sob, 21. Sep 2019, 20:00

Liga -B- 2019/20

Sob, 21. Sep 2019, 20:00

Liga -B- 2019/20

Sob, 21. Sep 2019, 20:00

Liga -A- 2019/20

Sob, 21. Sep 2019, 20:00

Liga -A- 2019/20

Sob, 21. Sep 2019, 20:00

Liga -A- 2019/20

Sob, 21. Sep 2019, 20:30

Liga -B- 2019/20

Ned, 22. Sep 2019, 11:00

Liga -B- 2019/20

Ned, 22. Sep 2019, 11:00

Liga -B- 2019/20

Ned, 22. Sep 2019, 11:00

Iskanje

Razvrstitev dogodka - Rumeni karton: Liga -A- 2017/18

Print  

# Ime Ekipa Rumeni karton
1 Mario Kocbek Očeslavci  6
- Anton Vok Očeslavci  6
- Sergej Vogrin Šenekar  6
- Denis Kapun Spodnja Ščavnica  6
5 Nejc Rober Kapela  5
- Uroš Hamler Baren  5
- Matjaž Trunk Garfield  5
- David Sterniša Stavešinci  5
- Matjaž Soklič Črešnjevci  5
- Roland Čop Stavešinci  5
11 Denis Bračič Baren  4
- Daniel Frčko Kapela  4
- Marko Šmelc Baren  4
- Amadej Lipič Podgrad  4
- Timotej Vreča Garfield  4
- Rok Majer Šenekar  4
17 Aleksander Nedižavec Črešnjevci  3
- Matej Unger Garfield  3
- Nino Hlebec Garfield  3
- Dani Sovec Podgrad  3
- Aljaž Zelenik Očeslavci  3
- Danijel Krajnc Bar Golob  3
- Tadej Jančar Črešnjevci  3
- Sandi Križan Očeslavci  3
- Blaž Šiško Podgrad  3
- Borut Bračič Podgrad  3
- Robert Kurez Kapela  3
- David Domajnko Baren  3
- Tilen Pintarič Baren  3
- Denis Kokol Šenekar  3
- Aleš Vrabel Lomanoše  3
- David Ješovnik Stavešinci  3
- Andrej Cafuta Šenekar  3
34 Štefan Kutoš Očeslavci  2
- Tomi Golob Spodnja Ščavnica  2
- Rok Ferk Garfield  2
- Blaž Kocbek Črešnjevci  2
- Blaž Lehko Podgrad  2
- Marcel Vindiš Kapela  2
- Mitja Adam Podgrad  2
- Ljubiša Jovanovič Garfield  2
- Tadej Kuster Stavešinci  2
- Aleksej Unger Garfield  2
- Primož Rakovec Tiha voda  2
- Alen Klobasa Tiha voda  2
- Mitja Divjak Šenekar  2
- Tomaž Križan Stavešinci  2
- Danijel Fujs Bar Golob  2
- Boštjan Ketiš Šenekar  2
- Dejan Srt Črešnjevci  2
- Nejc Brusar Lomanoše  2
- Kristjan Kolarič Spodnja Ščavnica  2
- Tona Turk Črešnjevci  2
- Mitja Koder Lomanoše  2
- Simon Zemljič Bar Golob  2
- Tadej Drajer Garfield  2
- Marko Kocbek Stavešinci  2
- Aljaž Kocet Tiha voda  2
- Dejan Rola Bar Golob  2
- Edin Čolič Kapela  2
- Matej Vok Očeslavci  2
- Primož Jurančič Bar Golob  2
63 Dejan Ploj Lomanoše  1
- Igor Keuc Spodnja Ščavnica  1
- Goran Logar Tiha voda  1
- Tomaž Žnuderl Lomanoše  1
- Miha Starovasnik Baren  1
- Vlado Mauko Tiha voda  1
- Simon Štrakl Tiha voda  1
- Marko Perko Šenekar  1
- Aleš Satler Lomanoše  1
- Mitja Marko Bar Golob  1
- Martin Šabec Tiha voda  1
- Haris Čerkič Podgrad  1
- Tomi Rožman Črešnjevci  1
- Franc Kaučič Stavešinci  1
- Jan Kramberger Bar Golob  1
- David Šajnovič Kapela  1
- Jernej Polanec Očeslavci  1
- Aleš Sovec Črešnjevci  1
- Mario Jančar Črešnjevci  1
- Tadej Kokol Baren  1
- Robi Kranberger Šenekar  1
- Blaž Živko Kapela  1
- Darko Brunček Spodnja Ščavnica  1
- Rene Cetl Spodnja Ščavnica  1
- Matej Hajdinjak Spodnja Ščavnica  1
- Borut Uhan Tiha voda  1
- Aljaž Sagadin Lomanoše  1
- Uroš Krajnc Podgrad  1
- Gregor Slanič Črešnjevci  1
- Marko Bračič Baren  1
- Bojan Klemenčič Kapela  1
- Dejan Hager Lomanoše  1
- Žan Kocuvan Očeslavci  1
- Gregor Merdaus Spodnja Ščavnica  1
- Jože Kaučič Stavešinci  1
- Denis Žigert Očeslavci  1
- Miha Bračko Bar Golob  1
- Peter Vreča Podgrad  1
- Franček Drozg Garfield  1
- Urban Kolman Bar Golob  1
- Tadej Lukman Tiha voda  1
- Davorin Šnofl Lomanoše  1
- Matej Breznik Bar Golob  1
- Jernej Rola Šenekar  1
- Poldi Kolarič Spodnja Ščavnica  1
- Mitja Štrakl Podgrad  1
- Amar Jamaković Kapela  1
- Matej Filipovič Kapela  1
- Kristjan Vrbnjak Očeslavci  1
- Mitja Kšela Spodnja Ščavnica  1
- Daniel Jaušovec Šenekar  1
- Aleksander Belak Kapela  1
- Jan Klobasa Tiha voda  1
- Miha Borian Tiha voda  1
- Žan Vrbnjak Tiha voda  1
- Miha Kušnik Kapela  1
- Drago Bračko Kapela  1
- Miha Cvetko Baren  1
- Alen Pehan Garfield  1
- Jure Volmajer Bar Golob  1
- David Bračič Očeslavci  1
- Srečko Sterniša Tiha voda  1
- Aljaž Babšek Garfield  1
- Tadej Gorjup Garfield  1



Liga -A-

# Ekipa Točke
1 Sp. Ščavnica 15
2 Lomanoše 12
3 Kapela 12
4 Podgrad 9
5 Garfield 6
6 Tiha voda 6
7 Črešnjevci 3
8 Radenska 3
9 Grabonoš 3
10 Porkys 3
11 Police 0

Liga -B-

# Ekipa Točke
1 Baren 15
2 Teksas bar Videm 12
3 Lokavec 12
4 Očeslavci 10
5 Vrabel 7
6 Stavešinci 6
7 Bumefekt 5
8 Negova 4
9 Plitvica 4
10 Vrček 4
11 Ihova 4
12 Stari hrast 3

Liga -C-

# Ekipa Točke
1 Lešane 12
2 Zoro 9
3 Neja bar 7
4 Ivanjševska slatina 7
5 Mahovci 6
6 Dinamo 3
7 Segovci 0