ORLMN DPM Gornja Radgona

Liga -C- 2019/20

Ned, 10. Nov 2019, 11:00

Iskanje

Razpored tekem: all teams | Liga -B- 2019/20


Krog Match Name Datum Čas Domači   GostjeRezultat
1 1. krog 17.08.2019 20:30 h Stavešinci - Ihova6 - 2
1 1. krog 17.08.2019 20:30 h Lokavec - Vrabel4 - 3
1 1. krog 17.08.2019 20:30 h Teksas bar Videm - Negova6 - 2
1 1. krog 18.08.2019 09:00 h Baren - Plitvica1 - 0
1 1. krog 18.08.2019 09:00 h Bumefekt - Očeslavci1 - 3
1 1. krog 18.08.2019 11:00 h Stari hrast - Vrček3 - 5
2 2. krog 24.08.2019 20:30 h Plitvica - Bumefekt6 - 2
2 2. krog 24.08.2019 20:30 h Vrabel - Baren0 - 3
2 2. krog 24.08.2019 20:30 h Stavešinci - Stari hrast3 - 0
2 2. krog 25.08.2019 11:00 h Ihova - Negova1 - 5
2 2. krog 25.08.2019 11:00 h Očeslavci - Teksas bar Videm2 - 7
2 2. krog 25.08.2019 11:00 h Vrček - Lokavec0 - 5
3 3. krog 31.08.2019 20:30 h Lokavec - Stavešinci4 - 1
3 3. krog 31.08.2019 20:30 h Teksas bar Videm - Plitvica5 - 2
3 3. krog 31.08.2019 20:30 h Negova - Očeslavci1 - 3
3 3. krog 01.09.2019 09:00 h Baren - Vrček3 - 0
3 3. krog 01.09.2019 09:00 h Bumefekt - Vrabel6 - 6
3 3. krog 06.09.2019 20:30 h Stari hrast - Ihova2 - 3
4 4. krog 07.09.2019 20:30 h Plitvica - Negova4 - 4
4 4. krog 07.09.2019 20:30 h Vrabel - Teksas bar Videm5 - 4
4 4. krog 07.09.2019 20:30 h Stavešinci - Baren3 - 6
4 4. krog 08.09.2019 11:00 h Ihova - Očeslavci4 - 4
4 4. krog 08.09.2019 11:00 h Vrček - Bumefekt3 - 3
4 4. krog 08.09.2019 11:00 h Stari hrast - Lokavec3 - 1
5 5. krog 13.09.2019 20:00 h Teksas bar Videm - Vrček4 - 2
5 5. krog 14.09.2019 20:30 h Lokavec - Ihova2 - 0
5 5. krog 14.09.2019 20:30 h Negova - Vrabel2 - 3
5 5. krog 15.09.2019 09:00 h Baren - Stari hrast2 - 0
5 5. krog 15.09.2019 09:00 h Bumefekt - Stavešinci6 - 3
5 5. krog 15.09.2019 11:00 h Očeslavci - Plitvica4 - 1
6 6. krog 21.09.2019 20:00 h Vrabel - Očeslavci4 - 2
6 6. krog 21.09.2019 20:00 h Stavešinci - Teksas bar Videm2 - 3
6 6. krog 21.09.2019 20:00 h Lokavec - Baren1 - 2
6 6. krog 22.09.2019 11:00 h Ihova - Plitvica4 - 3
6 6. krog 22.09.2019 11:00 h Vrček - Negova0 - 4
6 6. krog 03.11.2019 11:00 h Stari hrast - Bumefekt1 - 4
7 7. krog 27.09.2019 20:00 h Teksas bar Videm - Stari hrast7 - 3
7 7. krog 28.09.2019 20:00 h Negova - Stavešinci3 - 2
7 7. krog 28.09.2019 20:00 h Očeslavci - Vrček11 - 1
7 7. krog 29.09.2019 09:00 h Baren - Ihova5 - 1
7 7. krog 29.09.2019 09:00 h Bumefekt - Lokavec7 - 4
7 7. krog 29.09.2019 09:00 h Plitvica - Vrabel4 - 3
8 8. krog 05.10.2019 20:00 h Vrček - Plitvica3 - 12
8 8. krog 05.10.2019 20:00 h Stavešinci - Očeslavci0 - 1
8 8. krog 05.10.2019 20:00 h Lokavec - Teksas bar Videm0 - 5
8 8. krog 06.10.2019 09:00 h Baren - Bumefekt1 - 1
8 8. krog 06.10.2019 11:00 h Ihova - Vrabel0 - 4
8 8. krog 06.10.2019 11:00 h Stari hrast - Negova3 - 1
9 9. krog 12.10.2019 19:00 h Teksas bar Videm - Baren3 - 1
9 9. krog 12.10.2019 19:00 h Negova - Lokavec1 - 4
9 9. krog 12.10.2019 19:00 h Vrabel - Vrček12 - 0
9 9. krog 13.10.2019 09:00 h Bumefekt - Ihova6 - 1
9 9. krog 13.10.2019 09:00 h Plitvica - Stavešinci3 - 3
9 9. krog 13.10.2019 11:00 h Očeslavci - Stari hrast4 - 2
10 10. krog 19.10.2019 19:00 h Stavešinci - Vrabel0 - 1
10 10. krog 19.10.2019 19:00 h Lokavec - Očeslavci0 - 1
10 10. krog 20.10.2019 09:00 h Baren - Negova1 - 1
10 10. krog 20.10.2019 09:00 h Bumefekt - Teksas bar Videm5 - 3
10 10. krog 20.10.2019 11:00 h Ihova - Vrček10 - 0
10 10. krog 20.10.2019 11:00 h Stari hrast - Plitvica1 - 4
11 11. krog 26.10.2019 19:00 h Teksas bar Videm - Ihova8 - 1
11 11. krog 26.10.2019 19:00 h Negova - Bumefekt1 - 3
11 11. krog 26.10.2019 19:00 h Plitvica - Lokavec3 - 2
11 11. krog 26.10.2019 19:00 h Vrabel - Stari hrast2 - 4
11 11. krog 26.10.2019 20:00 h Očeslavci - Baren6 - 0
11 11. krog 27.10.2019 11:00 h Vrček - Stavešinci2 - 9


Liga -A-

# Ekipa Točke
1 Lomanoše 30
2 Kapela 24
3 Sp. Ščavnica 21
4 Tiha voda 18
5 Garfield 15
6 Podgrad 15
7 Radenska 15
8 Črešnjevci 12
9 Grabonoš 6
10 Porkys 6
11 Police 3

Liga -B-

# Ekipa Točke
1 Teksas bar Videm 27
2 Očeslavci 25
3 Baren 23
4 Bumefekt 21
5 Vrabel 19
6 Plitvica 17
7 Lokavec 15
8 Negova 11
9 Stavešinci 10
10 Ihova 10
11 Stari hrast 9
12 Vrček 4

Liga -C-

# Ekipa Točke
1 Zoro 24
2 Lešane 21
3 Ivanjševska slatina 16
4 Mahovci 12
5 Neja bar 11
6 Segovci 9
7 Dinamo 4