ORLMN DPM Gornja Radgona

Liga -A- 2020/21

Ned, 13. Sep 2020, 09:00

Liga -B- 2020/21

Ned, 13. Sep 2020, 09:00

Liga -B- 2020/21

Ned, 13. Sep 2020, 09:00

Liga -C- 2020/21

Ned, 13. Sep 2020, 09:00

Liga -C- 2020/21

Ned, 13. Sep 2020, 09:00

Liga -A- 2020/21

Ned, 13. Sep 2020, 11:00

Liga -A- 2020/21

Ned, 13. Sep 2020, 11:00

Liga -A- 2020/21

Ned, 13. Sep 2020, 11:00

Liga -B- 2020/21

Ned, 13. Sep 2020, 11:00

Liga -C- 2020/21

Ned, 13. Sep 2020, 11:00

Liga -C- 2020/21

Sob, 19. Sep 2020, 18:30

Liga -B- 2020/21

Sob, 19. Sep 2020, 19:00

Liga -A- 2020/21

Sob, 19. Sep 2020, 20:00

Liga -A- 2020/21

Sob, 19. Sep 2020, 20:00

Liga -B- 2020/21

Sob, 19. Sep 2020, 20:00

Liga -C- 2020/21

Sob, 19. Sep 2020, 20:00

Liga -A- 2020/21

Sob, 19. Sep 2020, 20:30

Liga -A- 2020/21

Sob, 19. Sep 2020, 20:30

Liga -A- 2020/21

Ned, 20. Sep 2020, 09:00

Liga -B- 2020/21

Ned, 20. Sep 2020, 09:00

Liga -B- 2020/21

Ned, 20. Sep 2020, 11:00

Liga -B- 2020/21

Ned, 20. Sep 2020, 11:00

Liga -B- 2020/21

Ned, 20. Sep 2020, 11:00

Liga -C- 2020/21

Ned, 20. Sep 2020, 11:00

Liga -B- 2020/21

Sob, 26. Sep 2020, 19:00

Liga -B- 2020/21

Sob, 26. Sep 2020, 20:00

Liga -B- 2020/21

Sob, 26. Sep 2020, 20:00

Liga -C- 2020/21

Sob, 26. Sep 2020, 20:00

Liga -A- 2020/21

Ned, 27. Sep 2020, 09:00

Liga -B- 2020/21

Ned, 27. Sep 2020, 09:00

Iskanje

Razpored tekem: Ivanjševska slatina | Liga -C- 2019/20


Krog Match Name Datum Čas Domači   GostjeRezultat  
1 1. krog 18.08.2019 09:00 h Ivanjševska slatina - Segovci9 - 2 Zmaga
2 2. krog 24.08.2019 20:30 h Lešane - Ivanjševska slatina4 - 3 Poraz
3 3. krog 01.09.2019 09:00 h Ivanjševska slatina - Neja bar1 - 1 Neodločeno
4 4. krog 08.09.2019 11:00 h Zoro - Ivanjševska slatina3 - 0 Poraz
5 5. krog 15.09.2019 11:00 h Ivanjševska slatina - Mahovci2 - 1 Zmaga
6 6. krog 03.11.2019 10:00 h Dinamo Radgona - Ivanjševska slatina0 - 1 Zmaga
8 8. krog 06.10.2019 09:00 h Segovci - Ivanjševska slatina5 - 1 Poraz
9 9. krog 10.11.2019 11:00 h Ivanjševska slatina - Lešane2 - 1 Zmaga
10 10. krog 19.10.2019 18:00 h Neja bar - Ivanjševska slatina1 - 4 Zmaga
11 11. krog 27.10.2019 09:00 h Ivanjševska slatina - Zoro4 - 7 Poraz
12 12. krog   -- : -- h Mahovci - Ivanjševska slatina_ - _
13 13. krog   -- : -- h Ivanjševska slatina - Dinamo Radgona_ - _


Liga -A-

# Ekipa Točke
1 Lomanoše 12
2 Sp. Ščavnica 9
3 Radenska 9
4 Tiha voda 9
5 Kapela 7
6 Črešnjevci 4
7 Šenekar 3
8 Podgrad 3
9 Police 3
10 Grabonoš 0
11 Porkys 0

Liga -B-

# Ekipa Točke
1 Plitvica 9
2 Bumefekt 9
3 Vrček 7
4 Baren 7
5 Lokavec 7
6 Očeslavci 6
7 Stavešinci 6
8 Negova 3
9 Stari hrast 2
10 Ihova 1
11 Teksas bar Videm 0
12 Vrabel 0

Liga -C-

# Ekipa Točke
1 Zoro 9
2 Neja bar 9
3 Ivanjševska slatina 7
4 Lešane 6
5 Dinamo 3
6 Segovci 1
7 Mahovci 0