ORLMN DPM Gornja Radgona

Liga -C- 2018/19

Sob, 20. Apr 2019, 18:00

Liga -B- 2018/19

Sob, 20. Apr 2019, 20:30

Liga -B- 2018/19

Sob, 20. Apr 2019, 20:30

Liga -B- 2018/19

Sob, 20. Apr 2019, 20:30

Liga -C- 2018/19

Sob, 20. Apr 2019, 20:30

Liga -C- 2018/19

Sob, 20. Apr 2019, 20:30

Liga -A- 2018/19

Pon, 22. Apr 2019, 09:00

Liga -B- 2018/19

Pon, 22. Apr 2019, 09:00

Liga -B- 2018/19

Pon, 22. Apr 2019, 09:00

Liga -A- 2018/19

Pon, 22. Apr 2019, 11:00

Liga -A- 2018/19

Pon, 22. Apr 2019, 11:00

Liga -A- 2018/19

Pon, 22. Apr 2019, 11:00

Liga -A- 2018/19

Pon, 22. Apr 2019, 11:00

Liga -A- 2018/19

Pon, 22. Apr 2019, 11:00

Liga -B- 2018/19

Pon, 22. Apr 2019, 11:00

Liga -C- 2018/19

Pon, 22. Apr 2019, 11:00

Liga -B- 2018/19

Čet, 25. Apr 2019, 20:30

Liga -A- 2018/19

Sob, 27. Apr 2019, 19:00

Liga -C- 2018/19

Sob, 27. Apr 2019, 19:00

Liga -A- 2018/19

Sob, 27. Apr 2019, 20:30

Liga -B- 2018/19

Sob, 27. Apr 2019, 20:30

Liga -B- 2018/19

Sob, 27. Apr 2019, 20:30

Liga -C- 2018/19

Sob, 27. Apr 2019, 20:30

Liga -C- 2018/19

Sob, 27. Apr 2019, 20:30

Liga -A- 2018/19

Ned, 28. Apr 2019, 09:00

Liga -B- 2018/19

Ned, 28. Apr 2019, 09:00

Liga -B- 2018/19

Ned, 28. Apr 2019, 09:00

Liga -A- 2018/19

Ned, 28. Apr 2019, 11:00

Liga -A- 2018/19

Ned, 28. Apr 2019, 11:00

Liga -A- 2018/19

Ned, 28. Apr 2019, 11:00

Liga -B- 2018/19

Ned, 28. Apr 2019, 11:00

Liga -B- 2018/19

Ned, 28. Apr 2019, 11:00

Iskanje

Razvrstitev dogodka - Rumeni karton: Liga -A- 2018/19

Print  

# Ime Ekipa Rumeni karton
1 Roland Čop Stavešinci  6
2 Simon Zemljič Bar Golob  5
3 Aleksej Unger Garfield  4
- Alen Fras Stavešinci  4
- Žiga Jančar Police  4
- Timotej Vreča Garfield  4
7 Dejan Podlesek Radenska  3
- Mitja Perko Garfield  3
- Gregor Merdaus Spodnja Ščavnica  3
- David Domajnko Črešnjevci  3
- Tadej Jančar Črešnjevci  3
- Matjaž Soklič Črešnjevci  3
- Dejan Srt Črešnjevci  3
- Anton Vok Očeslavci  3
- Nejc Domjan Radenska  3
- Dejan Kranjc Garfield  3
- Uroš Krajnc Podgrad  3
- Franc Kaučič Stavešinci  3
19 Blaž Lehko Podgrad  2
- Rok Šteiner Radenska  2
- Adam Štelcl Radenska  2
- Matej Unger Garfield  2
- Robert Kurez Bar Stotka Kapela  2
- Gorazd Krenker Garfield  2
- Denis Veg Podgrad  2
- Jan Borko Police  2
- David Ješovnik Stavešinci  2
- Matej Breznik Garfield  2
- Patrik Gregorinčič Police  2
- Jernej Polanec Bar Golob  2
- Alen Klobasa Tiha voda  2
- Nejc Rober Bar Stotka Kapela  2
- Mitja Štrakl Podgrad  2
- Dejan Petrovič Police  2
- Borut Uhan Tiha voda  2
- Sašo Kos Spodnja Ščavnica  2
- Borut Bračič Podgrad  2
- Matej Šunko Police  2
- Danijel Krajnc Bar Golob  2
- Aleksander Šimič Garfield  2
- Tjaš Švarc Police  2
- Denis Trstenjak Očeslavci  2
- Martin Budja Radenska  2
- Isufi Burim Garfield  2
- David Ploj Očeslavci  2
46 Matija Damiš Bar Golob  1
- Dejan Hager Lomanoše  1
- Blaž Živko Bar Stotka Kapela  1
- Jože Mulec Bar Stotka Kapela  1
- Mitja Senčar Radenska  1
- Damijan Kaučič Radenska  1
- Jan Benko Police  1
- Marko Horvat Tiha voda  1
- Igor Petrovič Spodnja Ščavnica  1
- Kristjan Kolarič Spodnja Ščavnica  1
- Aleksander Zemljič Bar Golob  1
- Bojan Časar Police  1
- Tadej Apatić Bar Stotka Kapela  1
- Miha Borian Tiha voda  1
- Mitja Jelen Očeslavci  1
- Rok Šnofl Lomanoše  1
- Tadej Drajer Garfield  1
- Matej Filipovič Bar Stotka Kapela  1
- Aljaž Zelenik Očeslavci  1
- Martin Rihtarič Tiha voda  1
- Simon Kozar Police  1
- Denis Kolarič Police  1
- Blaž Drašak Tiha voda  1
- Enis Ismailji Garfield  1
- Marko Karoli Očeslavci  1
- Tomi Golob Spodnja Ščavnica  1
- Tilen Pintarič Spodnja Ščavnica  1
- Niko Vajda Bar Stotka Kapela  1
- Bojan Klemenčič Bar Stotka Kapela  1
- Borut Šmelc Radenska  1
- Sebastjan Košar Radenska  1
- Aleš Sovec Črešnjevci  1
- David Šajnovič Bar Stotka Kapela  1
- Mitja Lugonič Bar Stotka Kapela  1
- Aleš Satler Lomanoše  1
- Denis Rešek Garfield  1
- Peter Vreča Podgrad  1
- Mario Kuzmič Podgrad  1
- Sandi Križan Očeslavci  1
- Rok Buzeti Očeslavci  1
- Jan Klobasa Tiha voda  1
- Simon Štrakl Tiha voda  1
- Žiga Bezjak Garfield  1
- Rok Ferk Garfield  1
- Uroš Porš Podgrad  1
- Marjan Kaučič Stavešinci  1
- Filip Vinter Bar Stotka Kapela  1
- Blaž Roškar Spodnja Ščavnica  1
- Blaž Kocbek Črešnjevci  1
- Primož Jurančič Bar Golob  1
- David Sterniša Stavešinci  1
- Amadej Lipič Podgrad  1
- Matjaž Trunk Garfield  1
- Aljaž Babšek Garfield  1
- Matej Hajdinjak Spodnja Ščavnica  1
- Žan Kavaš Radenska  1
- Mitja Koder Lomanoše  1
- Denis Jelen Očeslavci  1
- Mitja Marko Bar Golob  1



Liga -A-

# Ekipa Točke
1 Lomanoše 43
2 Bar Stotka Kapela 30
3 Podgrad 28
4 Sp. Ščavnica 27
5 Radenska 25
6 Črešnjevci 22
7 Tiha voda 20
8 Police 19
9 Bar Golob 16
10 Garfield 15
11 Očeslavci 11
12 Stavešinci 2

Liga -B-

# Ekipa Točke
1 Šenekar 40
2 Porkys 39
3 Grabonoš 31
4 Negova 28
5 Bumefekt 28
6 Stari hrast 20
7 Vrček 16
8 Plitvica 14
9 Baren 12
10 Lokavec 11
11 Segovci 10
12 Zoro 4

Liga -C-

# Ekipa Točke
1 Teksas bar Videm 37
2 Vrabel 25
3 Ihova 24
4 Ivanjševska slatina 23
5 Mahovci 14
6 Neja bar 13
7 Lešane 10
8 Dinamo 6