ORLMN DPM Gornja Radgona

No matches

Iskanje

SEZONA 2021-22

==========================================================   

Vabilo

 

Vabimo vas, da se udeležite tradicionalni dnevni turnir v malem nogometu , ki bo dne 25.6.2022 na igrišču nogometnega kluba MAHOVCI

 

                               Info: Leopold na tel. št.: 040-896-885

 

 

====================================================

 

Vabilo

 

Vabimo vas, da se udeležite memorialnega dnevno-nočnega turnirja v malem nogometu, ki bo dne 9.7.2022 na igrišču nogometnega kluba ZORO v Zbigovcih

 

Potrditev prisotnosti na turnirju sprejema:

         Božo na tel. št.: 031-825-978

 

==============================================================

 

EKIPE OPOZARJAM, DA IGRIŠČA ZAČRTAJO , KO TO DOPUŠČA VREME, NE V SOBOTO ALI V NEDELJO, MORA BITI BAR EDEN DAN SONČEM ,DA SE BARVA POSUŠI.

 

===========================================================

Tekma 15.kola med Kmn Vrček: Kmn Zoro se prestavi na poznejši termin zaradi snega na igrišču.

 

Tekma 15.kola med Kmn Negova:Kmn Grabonoš se prestavi na poznejši termin zaradi snega na igrišču.

 

Tekma 15.kola med  KMN Očeslavci in KMN Kapela se prestavi na poznejši termin zaradi snega na igrišču.

 ===========================================================

  PRESTOPI SPOMLAD 2022

 

PRIIMEK IN IME

NOVI KMN

STARI KMN

1

KUČAN Robi

SP. ŠČAVNICA

Kapela

2

BREZNIK Boštjan

PORKYS

Stari hrast

3

TROPENAUER Gregor

MAHOVCI

Porkys

4

VRBANČIČ Mitja

MAHOVCI

Lom. veterani

5

KOLMAN Matija

LOKAVEC

Tiha voda

6

KOLMAN Urban

LOKAVEC

Tiha voda

7

MATUŠ Rok

LOKAVEC

Stari hrast

8

STRAJNŠAK Simon

PODGRAD

Police

9

KLEMENČIČ Jernej

PODGRAD

Porkys

10

GREGORC Marko

LEŠANE

Dinamo Radgona

11

MIKL Žak

IVANJŠEVSKA SLATINA

Teksas bar

12

ŠAMPERL Žan

NEGOVA

Očeslavci

13

HERIČ Jure

NEGOVA

Vrček

14

TRSTENJAK Denis

NEGOVA

Očeslavci

15

PELC Jernej

TIHA VODA

Kapela

16

ČASAR Bojan

VRČEK

Zoro

17

KAUČIČ Sandi

VRČEK

Grabonoš

18

MILOŠEVIČ Vito

ŠENEKAR

Črešnjevci

19

MARKOČ Dušan

PLITVICA

Lokavec

20

HAMRUŠ Nejc

MAHOVCI

Garfield

21

SAVEC Alen

BUMEFEKT

Sp. Ščavnica

22

FUJS Danijel

BUMEFEKT

Bar Golob

23

KLOBASA Albin

ZORO

Baren

24

OSWALD Sandi

KAPELA

Baren

25

ZORKO Darko

KAPELA

Teksas bar

 

                                      NOVOREGISTRIRANI SPOMLAD 2022

1

POTOČNIK Drago

PORKYS

1 reg

2

TURNŠEK Danilo

PORKYS

1 reg

3

ŠEMRL Tilen

PORKYS

1 reg

4

ZOGLING Nejc

VRČEK

1 reg

5

LUTAR Luka

MAHOVCI

1 reg

6

BELA Tadej

MAHOVCI

1 reg

7

VOGRINEC Martin

LOKAVEC

1 reg

8

GAVEZ Nastja

LOKAVEC

1 reg

9

BORKO Sebastjan

STARI HRAST

1 reg

10

HERŽIČ Marcel

LEŠANE

1 reg

11

SOBOČAN Gregor

IVANJŠEVSKA SLATINA

1 reg

12

PUPAHER Sebastjan

IVANJŠEVSKA SLATINA

1 reg

13

LESJAK Niko

RADENSKA

1 reg

14

SOKO Jan

IVANJŠEVSKA SLATINA

1 reg

15

NEDELJKO Andželo

IHOVA

1 reg

16

BUKOVEC Patrik

STAVEŠINCI

1 reg

17

DAJČMAN Timotej

POLICE

1 reg

18

ŠADL Rok

POLICE

1 reg

19

ŠKROBAR Niko

POLICE

1 reg

20

MIKOLČIČ Niko

POLICE

1 reg

21

POLANEC Sergej

POLICE

1 reg

22

HOJNIK Benjamin

POLICE

1 reg

23

LASBAHER Aljaž

POLICE

1 reg

24

RIBIČ Gal

LOKAVEC

1 reg

25

ZAJKO Jan Ziko

ŠENEKAR

1 reg

26

KNEZAR Miha

IVANJŠEVSKA SLATINA

1 reg

27

BREZNIK Vid

PLITVICA

1 reg

28

TERŠAVEC Anže

PLITVICA

1 reg

29

ORNIK Urban

LEŠANE

1 reg

30

JELENC Izidor

LEŠANE

1 reg

31

KOVAČ Mihael

SEGOVCI

1 reg

32

LORENČIČ Rok

OČESLAVCI

1 reg

33

ŠIMEK Tadej

OČESLAVCI

1 reg

34

KOKELJ Goran

SEGOVCI

1 reg

35

GRAH Lin

IVANJŠEVSKA SLATINA

1 reg

36

SENEKOVIČ Jernej

LOMANOŠE

1 reg

37

PUPAHER Anej

LOMANOŠE

1 reg

38

ZRINSKI Leon

BUMEFEKT

1 reg

39

KAUČIČ David

BUMEFEKT

1 reg

40

ROŠKAR Tomi

BUMEFEKT

1 reg

41

ERJAVEC Tim

DINAMO

1 reg

42

MAZOVEC Matic

DINAMO

1 reg

43

RIVETTI Luciano

DINAMO

1 reg

44

KAUČIČ Gašper

GRABONOŠ

1 reg

45

ŠTUHEC Alen

ZORO

1 reg

46

GRAH Tian

BAREN

1 reg

47

KREFT ŠKROBAR Luka

ZORO

1 reg

48

POTOČNIK Niko

ZORO

Baren

49

HORVAT Denis

ZORO

Mahovci

50

ROŠKAR Nino

ZORO

1 reg

51

STERNIŠA Daniel

TIHA VODA

1 reg

 

Prosim preglejte in posredujte, če sem kaj pozabil ali ni pravilno

Franc

 

=====================================================

NE POZABITE PRESTOPNI ROK SE KONČUJE 28.02.2022.

Poznejših NOVIH REGISTRACIJ NI in TUDI PRESTOPOV VEČ NE !

 

Pričetek lige planiran za 26.03.2022

 

Lp

Franc Škrobar

 

=====================================================

A LIGA sezona 2021/22           JESEN                                   14 ekip

      

E

št

KMN

     Igrišče

Predstavnik

Dresi

Ura

1

ČREŠNJEVCI

Črešnjevci

Mario JANČAR

Belo-modri

11

2

GRABONOŠ

Grabonoš

Franc TRSTENJAK

modri

9

3

NEGOVA *

Negova

Jan METLIČAR

modra

VT

4

KAPELA

Kapela

Aleksander MULEC

Rumeno-modri

11

5

LOMANOŠE *

Lomanoše

Emil KREMPL

sivi

VT

6

OČESLAVCI *

Očeslavci

Denis ŠERBER

Modro-črni

11; VT

7

PLITVICA *

Plitvica

Bojan PETEK

Bordo rdeči

9 ; VT

8

PODGRAD

Podgrad

Uroš FIŠINGER

Rdeči

11

9

POLICE

Police

Jani KOZAR

modri

9

10

PORKYS *

Žepovci

Marko CVETKO

Rum-črni

VT

11

RADENSKA

Radenci

Borut SEČKO

Zeleni

11

12

SP. ŠČAVNICA *

Sp. Ščavnica

Franc GOLOB

Rumeni

VT, 9

13

ŠENEKAR *

Sp. Ivanjci

Boštjan ŠENEKAR

Rum-črni

VT

14

TIHA VODA

Gor. Radgona

Mitja ŽNIDARIČ

Črni

9

 

B LIGA sezona 2021/22       JESEN                           14 ekip

 

št

KMN

     Igrišče

Predstavnik

Dresi

Ura

1

BAREN

Mele

Marko BRAČIČ

Modro-beli

9

2

BUMEFEKT

Lastomerci

Kristjan ČEPLAK

Modro-beli

9

3

DINAMO RADGONA

G. Radgona 2

Rok HORVAT

modro-rdeči

11

4

IHOVA

Lastomerci

Simon KETIŠ

Roza

11

5

IVANJŠEVSKA SLATINA

Ivanjševci

Mitja BREZNER

črni

11

6

LEŠANE *

Lešane

Patrik LORBEK

Črno-beli

VT

7

LOKAVEC *

Lokavec

Davorin MARKOČ

Črno-rdeči

VT

8

MAHOVCI *

Mahovci

Leopold KARLI

Črno-beli

VT;11

9

LOMANOŠE Veterani *

Lomanoše

Boštjan BRATUŠA

modri

VT

10

SEGOVCI

Segovci

Gorazd VERBOŠT

Modro-črni

9

11

STARI HRAST

Zg.Konjišče

Marko BRUS

Zeleno-beli

11

12

STAVEŠINCI *

Stavešinci

Milan ŠKRLEC

Rdečo-črni

VT

13

VRČEK

Murščak

Stanko KLEMENČIČ

Modro-sivi

11

14

ZORO

Zbigovci

Božo ROPOŠA

Črno-rdeči

11

 

1. KOLO   

21.*/22.08.2021

LOMANOŠE*

GRABONOŠ

OČESLAVCI

PLITVICA

SP. ŠČAVNICA*

KAPELA

RADENSKA

ŠENEKAR

POLICE

PODGRAD

PORKYS*

ČREŠNJEVCI

NEGOVA*

TIHA VODA

 

1. KOLO   

21./22.08.2021

 

LOMANOŠE Veterani*

STAVEŠINCI

 

BUMEFEKT

IVANJŠEVSKA SLATINA

 

IHOVA

LEŠANE

 

STARI HRAST

MAHOVCI

 

VRČEK

LOKAVEC

 

BAREN

ZORO

 

SEGOVCI

DINAMO Radgona

 

 

Do roka so se prijavile naslednje ekipe za sezono 2021-22 jesenski del:

A Liga

 Črešnjevci, Grabonoš, Negova, Kapela, Lomanoše, Očeslavci, Plitvica, Podgrad, Police, Radenska, Porkys, Sp. Ščevnica, Šenekar in Tiha voda

B Liga

Baren, Bumefekt, Dinamo, Ivanjševska slatina, Lešane, Mahovci, Segovci, Stavešinci, Zoro, Vrček, Ihova, Lomanoše Veterani, Stari Hrast in Lokavec.

 

 NOVO REGISTRIRANI IGRALCI  2021/2022  jesenski del

 

PRIIMEK IN IME

DATUM

NOVI KMN

STARI KMN

1

BARBIČ Denis

01.07.2021

Podgrad

Zoro

2

GRAHIČ Kenan

01.07.2021

Podgrad

Vrabel

3

HAMLER Uroš

02.07.2021

Črešnjevci

Baren

4

RESNIK Anže

07.07.2021

Vrček

Zoro

5

KREMPL Dejan

07.07.2021

Vrček

Radenska

6

PUHMAN Jure

09.07.2021

Črešnjevci

1 registracija

7

KRANCELBINDER Anej

12.07.2021

Zoro

1 registracija

8

HRŽENJAK Nickolas

12.07.2021

Police

1 registracija

9

KOCBEK Marko

12.07.2021

Baren

Negova

10

ŽIŽEK Aleš

13.07.2021

Vrček

Hrastje Mota

11

LEŠER Filip

13.07.2021

Vrček

1 registracija

12

PRAVDIČ Denis

17.07.2021

Zoro

Teksas bar

13

JODL Filip

18.07.2021

Ihova

Vrček

14

FIŠER David

18.07.2021

Ihova

Negova

15

PUČKO Blaž

20.07.2021

Radenska

1 registracija

16

IVANIČ Tilen

20.07.2021

Radenska

1 registracija

17

PLOJ Alen

23.07.2021

Lomanoše

1 registracija

18

JURANČIČ Primož

23.07.2021

Lomanoše

Bar Golob

19

ŠKRLEC Marko

23.07.2021

Lomanoše

1 registracija

20

BREZNIK Matej

23.07.2021

Lomanoše

Plitvica

21

KILNGSBICHL Rok

24.07.2021

Ihova

1 registracija

22

REPIČ Filip

24.07.2021

Ihova

1 registracija

23

ŠUMAN Timotej

24.07.2021

Ihova

1 registracija

24

HEGLER Jože

25.07.2021

Mahovci

Podgrad

25

BULF Anejc

25.07.2021

Mahovci

1 registracija

26

MARUŠKO Miha

25.07.2021

Mahovci

1 registracija

27

BRANDL Sergej

25.07.2021

Mahovci

1 registracija

28

LEOPOLD Rene

25.07.2021

Mahovci

1 registracija

29

REPA Matic

25.07.2021

Šenekar

Očeslavci

30

POLANEC Alen

25.07.2021

Šenekar

1 registracija

31

KOCIJAN Janik

25.07.2021

Šenekar

1 registracija

32

JAGER Aljaž

25.07.2021

Šenekar

1 registracija

33

KRIŽAN Nejc

25.07.2021

Šenekar

1 registracija

34

CEGNAR Žan

25.07.2021

Šenekar

1 registracija

35

DOBAJ Aljaž

26.07.2021

Lokavec

Bar Golob

36

JAUŠOVEC Daniel

26.07.2021

Lokavec

Vrabel

37

MEKIŠ Luka

27.07.2021

Lomanoše veterani

1 registracija

38

ZRNEC Davorin

27.07.2021

Lomanoše veterani

1 registracija

39

VELIČKI Luka

27.07.2021

Lomanoše veterani

1 registracija

40

BEZJAK Gašper

27.07.2021

Lomanoše veterani

1 registracija

41

BEZJAK Žiga

27.07.2021

Lomanoše veterani

1 registracija

42

ŠKERGET Vid

27.07.2021

Lomanoše veterani

1 registracija

43

ZEMLJIČ Miran

27.07.2021

Lomanoše veterani

Lomanoše

44

ŽUGMAN Dejan

27.07.2021

Lomanoše veterani

Ihova

45

KOKOL Dušan

27.07.2021

Lomanoše veterani

Ihova

46

MARKEŽ Robert

27.07.2021

Lomanoše veterani

Plitvica

47

ŠKRLEC Robert

27.07.2021

Lomanoše veterani

Lomanoše

48

VALETAN Sašo

27.07.2021

Ivanjševska slatina

Bumefekt

49

KUKOVEC Nejc

27.07.2021

Ivanjševska slatina

1 registracija

50

PAHLER GOLUBIČ Aljaž

27.07.2021

Ivanjševska slatina

1 registracija

51

MOLEH Matjaž

27.07.2021

Ivanjševska slatina

1 registracija

52

VOLMAJER Jure

28.07.2021

Šenekar

1 registracija

53

ČRNČEC Uroš

28.07.2021

Šenekar

Neja bar

54

MAČEK Uroš

28.07.2021

Lešane

1 registracija

55

JAUŠOVEC Mario

28.07.2021

Lešane

Stari Hrast

56

VREČKO Kevin

28.07.2021

Lešane

1 registracija

57

FRČKO Danijel

29.07.2021

Lomanoše

Kapela

58

KOZLICA Sejad

29.07.2021

Črešnjevci

1 registracija

59

BRUS Miha

29.07.2021

Porkys

1 registracija

60

KACIJAN Zlatko

30.07.2021

Lomanoše veterani

Lokavec

61

VRŠIČ Gabriel

30.07.2021

Očeslavci

1 registracija

62

FRAS Sandi

30.07.2021

Plitvica

Garfield

63

UNGER Matej

30.07.2021

Plitvica

Garfield

64

TEKAVEC Martin

30.07.2021

Ivanjševska slatina

1 registracija

65

TOPOLNIK Matej

30.07.2021

Ivanjševska slatina

1 registracija

66

HAMLER Denis

30.07.2021

Ivanjševska slatina

1 registracija

67

IVANČIČ Timotej

30.07.2021

Ivanjševska slatina

1 registracija

68

RIHTER Kristjan

30.07.2021

Ivanjševska slatina

Očeslavci

69

ČERNE Rok

30.07.2021

DINAMO Radgona

1 registracija

70

VOHAR Davor

30.07.2021

DINAMO Radgona

1 registracija

71

PULKO Jure

30.07.2021

DINAMO Radgona

1 registracija

72

PREDAN Leon

30.07.2021

DINAMO Radgona

1 registracija

73

GREGOREC Marko

30.07.2021

DINAMO Radgona

1 registracija

74

OSTANEK Marko

30.07.2021

DINAMO Radgona

1 registracija

75

ROŠKAR Aljoša

30.07.2021

DINAMO Radgona

1 registracija

76

ŠIPLIČ An

30.07.2021

DINAMO Radgona

1 registracija

77

KRAMBERGER Marko

30.07.2021

BUMEFEKT

1 registracija

78

MAŠIČ Kenan

30.07.2021

BUMEFEKT

1 registracija

79

BERLAK Jakob

30.07.2021

BUMEFEKT

1 registracija

80

OKORN Davorin

30.07.2021

BUMEFEKT

1 registracija

81

POLIČ Primož

30.07.2021

Ivanjševska slatina

1 registracija

82

PERKOVIČ Gorazd

30.07.2021

GRABONOŠ

1 registracija

83

PLOJ Matija

30.07.2021

OČESLAVCI

1 registracija

84

KETIŠ David

30.07.2021

OČESLAVCI

1 registracija

85

ŠALAMUN Luka

31.07.2021

ŠENEKAR

1 registracija

86

SAČ Adrijan

31.07.2021

NEGOVA

1 registracija

87

MURŠIČ Primož

31.07.2021

PLITVICA

Garfield

88

KRAJNC Simon

31.07.2021

LOMANOŠE

1 registracija

89

PUKL Alen

31.07.2021

DINAMO Radgona

Mahovci

90

VDOVIČ Matevž

31.07.2021

DINAMO Radgona

1 registracija

91

ČEH Matias

31.07.2021

NEGOVA

1 registracija

92

SKUHALA Mario

31.07.2021

KAPELA

Baren

93

KOLAR ROBNIK Luka

31.07.2021

KAPELA

1 registracija

94

PERGER Jure

31.07.2021

KAPELA

1 registracija

95

POLANEC Žan

31.07.2021

IHOVA

1 registracija

96

NOVINA David

31.07.2021

SP. ŠČAVNICA

Stari Hrast

97

ŠINKEC Gal

31.07.2021

SP. ŠČAVNICA

Bumefekt

98

PLOJ Boštjan

31.07.2021

SEGOVCI

1 registracija

 PRESTOPNI ROK JE KONČAN !

=============================================================== 

Sestanek predstavnikov ekip: 17.05.2021

Prisotnih je bilo 9 iz A lige; 7 iz B lige in 4 iz C lige

                        

1.) Sklep: Tekme sezone 2020/21 se jesenski del igra do konca (do 11.kola). Ekipe po mestih na lestvici na koncu 11 kola imajo prednost v napredovanju. Iz A lige nobeden NE izpade.

2.) Sklep: Po koncu se reorganizira ORLMN DPM GR v dve ligi A in B po 14 ekip.

3.) Sklep: proti koncu Avgusta se prične sezona 2021/2022 od 1. kola naprej.

Vsi sklepi so bili soglasno sprejeti.

 

Liga -A-

# Ekipa Točke
1 Lomanoše 60
2 Sp. Ščavnica 55
3 Podgrad 55
4 Tiha voda 52
5 Kapela 48
6 Radenska 48
7 Črešnjevci 41
8 Plitvica 37
9 Negova 34
10 Police 28
11 Šenekar 27
12 Očeslavci 26
13 Grabonoš 18
14 Porkys 0

Liga -B-

# Ekipa Točke
1 Baren 68
2 Ihova 59
3 Stavešinci 55
4 Lomanoše vet. 51
5 Lokavec 50
6 Bumefekt 43
7 Lešane 39
8 Stari hrast 37
9 Mahovci 35
10 Zoro 22
11 Ivanjševska slatina 21
12 Segovci 16
13 Dinamo 11
14 Vrček 3