ORLMN DPM Gornja Radgona

No matches

Iskanje

SEZONA 2024/25

SEZONA 2024-25

 

NOVO REGISTRIRANI IGRALCI 2024/2025 jesenski del

 

PRIIMEK IN IME

DATUM REG.

NOVI KMN

STARI KMN

1

PETEK Jan

01.07.2024

MAHOVCI

Lokavec

2

KALOH Maj

01.07.2024

MAHOVCI

Lešane

3

ORNIK Kristijan

01.07.2024

MAHOVCI

Lešane

4

ORNIK Urban

01.07.2024

MAHOVCI

Lešane

5

SULCER Primož

01.07.2024

MAHOVCI

Šenekar

6

MIŠIČ Aleks

01.07.2024

MAHOVCI

1 reg

7

PERKO Jernej

01.07.2024

MAHOVCI

1 reg

8

MERČNIK Timotej

01.07.2024

MAHOVCI

1 reg

9

MAJHEN Matej

01.07.2024

MAHOVCI

1 reg

10

ŠIPEK Alex

01.07.2024

MAHOVCI

1 reg

11

KOS Tadej

04.07.2024

IVANJŠEVSKA SLATINA

1 reg

12 HANŽEKOVIČ Kristjan 07.07.2024 GRABONOŠ Črešnjevci

13

 MOHORIČ  Fabijan

07.07.2024

GRABONOŠ 

1 reg

14 KLAJNOŠEK Rok 08.07.2024 STAVEŠINCI Grabonoš
15 FARIČ Dejan 08.07.2024 STAVEŠINCI  1 reg
16 HARL Tomas 09.07.2024 IVANJŠEVSKA SLATINA Ihova
17 MERČNIK Mihael 09.07.2024 IVANJŠEVSKA SLATINA Zoro
18        

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

VSE EKIPE OPOZARJAMO na PRESTOPNI ROK, ki je od 01.07.2024 do 31.07.2024. Samo med tem časom se lahko igralci registrirajo na novo ali prestopijo v drugi klub. 

Po tem roku ni več novih registracij in prestopov!

Pričetek sezone 2024/25 se začne z 17./19.08.2024

Vse ekipe so se prijavile za tekmovanje do roka !

 Prijave v A ligo : Kapela; Podgrad; Sp.Ščavnica; Tiha voda; Negova; Črešnjevci; Radenska; Police; Očeslavci; Plitvica; Baren ,Dinamo, Ivanjševska slatina in Lokavec

Prijave v B ligo : Grabonoš; Porkys; Bumefekt; Stari Hrast; Stavešinci; Mahovci; Segovci; Lešane; Zoro, Šenekar , Segovci in Ihova

 

Žrebanje parov-razpored v ponedeljek 15.07.2024 v dnevnem baru Kolbl ob 19.00 uri

Liga -A-

# Ekipa Točke
1 Tiha voda 66
2 Sp. Ščavnica 56
3 Črešnjevci 46
4 Podgrad 46
5 Lokavec 38
6 Očeslavci 38
7 Plitvica 35
8 Negova 32
9 Kapela 25
10 Radenska 19
11 Police 19
12 Baren 17
13 Ihova 13

Liga -B-

# Ekipa Točke
1 Ivanjševska slatina 59
2 Dinamo 54
3 Stari hrast 53
4 Bumefekt 48
5 Lešane 48
6 Stavešinci 47
7 Porkys 30
8 Grabonoš 25
9 Šenekar 23
10 Mahovci 20
11 Vrabel 20
12 Segovci 17
13 Zoro 12
14 Vrček 0