ORLMN DPM Gornja Radgona

No matches

Iskanje

Razpored tekem: all teams | Liga -B- 2021/22


Krog Match Name Datum Čas Domači   GostjeRezultat
1 1. krog 21.08.2021 18:30 h Lomanoše veterani - Stavešinci3 - 0
1 1. krog 22.08.2021 09:00 h Bumefekt - Ivanjševska slatina6 - 3
1 1. krog 22.08.2021 09:00 h Baren - Zoro10 - 2
1 1. krog 22.08.2021 11:00 h Ihova - Lešane8 - 5
1 1. krog 22.08.2021 11:00 h Stari hrast - Mahovci6 - 2
1 1. krog 22.08.2021 11:00 h Vrček - Lokavec0 - 15
1 1. krog 03.09.2021 18:30 h Segovci - Dinamo Radgona7 - 3
2 2. krog 28.08.2021 17:00 h Lokavec - Stari hrast6 - 2
2 2. krog 28.08.2021 20:30 h Ivanjševska slatina - Lomanoše veterani0 - 3
2 2. krog 28.08.2021 20:30 h Lešane - Bumefekt3 - 5
2 2. krog 28.08.2021 20:30 h Mahovci - Ihova1 - 1
2 2. krog 28.08.2021 20:30 h Stavešinci - Segovci9 - 3
2 2. krog 29.08.2021 11:00 h Zoro - Vrček3 - 0
2 2. krog 29.08.2021 11:00 h Dinamo Radgona - Baren2 - 7
3 3. krog 04.09.2021 20:30 h Stavešinci - Ivanjševska slatina6 - 1
3 3. krog 05.09.2021 09:00 h Lomanoše veterani - Lešane6 - 0
3 3. krog 05.09.2021 09:00 h Bumefekt - Mahovci3 - 0
3 3. krog 05.09.2021 09:00 h Baren - Segovci11 - 1
3 3. krog 05.09.2021 11:00 h Ihova - Lokavec5 - 3
3 3. krog 05.09.2021 11:00 h Stari hrast - Zoro4 - 2
3 3. krog 05.09.2021 11:00 h Vrček - Dinamo Radgona1 - 2
4 4. krog 11.09.2021 20:30 h Mahovci - Lomanoše veterani1 - 9
4 4. krog 11.09.2021 20:30 h Lešane - Ivanjševska slatina2 - 1
4 4. krog 12.09.2021 09:00 h Lokavec - Bumefekt4 - 4
4 4. krog 12.09.2021 09:00 h Segovci - Vrček9 - 3
4 4. krog 12.09.2021 09:00 h Baren - Stavešinci2 - 3
4 4. krog 12.09.2021 11:00 h Zoro - Ihova2 - 3
4 4. krog 12.09.2021 11:00 h Dinamo Radgona - Stari hrast1 - 2
5 5. krog 18.09.2021 20:30 h Ivanjševska slatina - Mahovci3 - 4
5 5. krog 18.09.2021 20:30 h Stavešinci - Lešane4 - 3
5 5. krog 19.09.2021 09:00 h Lomanoše veterani - Lokavec2 - 0
5 5. krog 19.09.2021 09:00 h Bumefekt - Zoro8 - 2
5 5. krog 19.09.2021 11:00 h Ihova - Dinamo Radgona4 - 0
5 5. krog 19.09.2021 11:00 h Stari hrast - Segovci7 - 3
5 5. krog 19.09.2021 11:00 h Vrček - Baren0 - 3
6 6. krog 25.09.2021 17:30 h Segovci - Ihova2 - 2
6 6. krog 25.09.2021 20:00 h Mahovci - Lešane3 - 9
6 6. krog 26.09.2021 09:00 h Lokavec - Ivanjševska slatina4 - 3
6 6. krog 26.09.2021 09:00 h Baren - Stari hrast7 - 0
6 6. krog 26.09.2021 11:00 h Zoro - Lomanoše veterani3 - 4
6 6. krog 26.09.2021 11:00 h Dinamo Radgona - Bumefekt1 - 6
6 6. krog 26.09.2021 11:00 h Vrček - Stavešinci1 - 9
7 7. krog 02.10.2021 20:00 h Ivanjševska slatina - Zoro2 - 2
7 7. krog 02.10.2021 20:00 h Lešane - Lokavec2 - 4
7 7. krog 02.10.2021 20:00 h Stavešinci - Mahovci6 - 5
7 7. krog 03.10.2021 09:00 h Lomanoše veterani - Dinamo Radgona3 - 1
7 7. krog 03.10.2021 09:00 h Bumefekt - Segovci9 - 2
7 7. krog 03.10.2021 11:00 h Ihova - Baren1 - 1
7 7. krog 03.10.2021 11:00 h Stari hrast - Vrček12 - 1
8 8. krog 10.10.2021 09:00 h Segovci - Lomanoše veterani2 - 7
8 8. krog 10.10.2021 09:00 h Baren - Bumefekt4 - 1
8 8. krog 10.10.2021 09:00 h Lokavec - Mahovci5 - 5
8 8. krog 10.10.2021 11:00 h Dinamo Radgona - Ivanjševska slatina4 - 3
8 8. krog 10.10.2021 11:00 h Vrček - Ihova1 - 10
8 8. krog 10.10.2021 11:00 h Stari hrast - Stavešinci1 - 3
8 8. krog 14.10.2021 19:00 h Zoro - Lešane2 - 9
9 9. krog 16.10.2021 19:00 h Lešane - Dinamo Radgona10 - 1
9 9. krog 16.10.2021 20:00 h Ivanjševska slatina - Segovci6 - 2
9 9. krog 16.10.2021 20:00 h Mahovci - Zoro2 - 10
9 9. krog 16.10.2021 20:00 h Stavešinci - Lokavec2 - 2
9 9. krog 17.10.2021 09:00 h Lomanoše veterani - Baren3 - 0
9 9. krog 17.10.2021 09:00 h Bumefekt - Vrček9 - 2
9 9. krog 17.10.2021 11:00 h Ihova - Stari hrast6 - 1
10 10. krog 24.10.2021 09:00 h Baren - Ivanjševska slatina3 - 1
10 10. krog 24.10.2021 09:00 h Segovci - Lešane5 - 5
10 10. krog 24.10.2021 09:00 h Zoro - Lokavec0 - 3
10 10. krog 24.10.2021 11:00 h Vrček - Lomanoše veterani0 - 6
10 10. krog 24.10.2021 11:00 h Dinamo Radgona - Mahovci2 - 9
10 10. krog 24.10.2021 11:00 h Stari hrast - Bumefekt2 - 2
10 10. krog 24.10.2021 11:00 h Ihova - Stavešinci1 - 4
11 11. krog 30.10.2021 19:00 h Ivanjševska slatina - Vrček8 - 0
11 11. krog 30.10.2021 19:00 h Lešane - Baren1 - 9
11 11. krog 30.10.2021 19:00 h Mahovci - Segovci4 - 2
11 11. krog 30.10.2021 19:00 h Stavešinci - Zoro14 - 0
11 11. krog 31.10.2021 09:00 h Lomanoše veterani - Stari hrast1 - 1
11 11. krog 31.10.2021 09:00 h Bumefekt - Ihova4 - 4
11 11. krog 31.10.2021 11:00 h Lokavec - Dinamo Radgona4 - 1
12 12. krog 07.11.2021 09:00 h Baren - Mahovci6 - 3
12 12. krog 07.11.2021 09:00 h Segovci - Lokavec1 - 7
12 12. krog 07.11.2021 09:00 h Bumefekt - Stavešinci2 - 7
12 12. krog 07.11.2021 11:00 h Ihova - Lomanoše veterani1 - 1
12 12. krog 07.11.2021 11:00 h Stari hrast - Ivanjševska slatina3 - 4
12 12. krog 07.11.2021 11:00 h Vrček - Lešane1 - 9
12 12. krog 07.11.2021 11:00 h Dinamo Radgona - Zoro0 - 0
13 13. krog 12.11.2021 18:00 h Stavešinci - Dinamo Radgona10 - 1
13 13. krog 13.11.2021 18:00 h Ivanjševska slatina - Ihova3 - 5
13 13. krog 13.11.2021 18:00 h Lešane - Stari hrast7 - 4
13 13. krog 13.11.2021 18:00 h Mahovci - Vrček11 - 4
13 13. krog 14.11.2021 09:00 h Lomanoše veterani - Bumefekt1 - 2
13 13. krog 14.11.2021 11:00 h Lokavec - Baren2 - 2
13 13. krog 14.11.2021 11:00 h Zoro - Segovci3 - 3


Liga -A-

# Ekipa Točke
1 Lomanoše 33
2 Sp. Ščavnica 30
3 Tiha voda 27
4 Črešnjevci 25
5 Radenska 22
6 Šenekar 21
7 Kapela 21
8 Negova 20
9 Plitvica 19
10 Podgrad 18
11 Očeslavci 13
12 Grabonoš 10
13 Police 10
14 Porkys 0

Liga -B-

# Ekipa Točke
1 Stavešinci 34
2 Lomanoše vet. 32
3 Baren 29
4 Bumefekt 27
5 Ihova 26
6 Lokavec 25
7 Lešane 19
8 Stari hrast 17
9 Mahovci 14
10 Ivanjševska slatina 10
11 Segovci 9
12 Zoro 9
13 Dinamo 7
14 Vrček 0