ORLMN DPM Gornja Radgona

Liga -A- 2023/24

Sob, 16. Mar 2024, 10:00

Liga -A- 2023/24

Sob, 16. Mar 2024, 19:00

Liga -A- 2023/24

Sob, 16. Mar 2024, 19:00

Liga -B- 2023/24

Sob, 16. Mar 2024, 19:00

Liga -B- 2023/24

Sob, 16. Mar 2024, 19:00

Liga -A- 2023/24

Ned, 17. Mar 2024, 09:00

Liga -A- 2023/24

Ned, 17. Mar 2024, 09:00

Liga -B- 2023/24

Ned, 17. Mar 2024, 09:00

Liga -B- 2023/24

Ned, 17. Mar 2024, 09:00

Liga -A- 2023/24

Ned, 17. Mar 2024, 11:00

Liga -B- 2023/24

Ned, 17. Mar 2024, 11:00

Liga -B- 2023/24

Ned, 17. Mar 2024, 11:00

Liga -A- 2023/24

Sob, 23. Mar 2024, 20:00

Liga -A- 2023/24

Sob, 23. Mar 2024, 20:00

Iskanje

Razvrstitev dogodka - Rumeni karton: Liga -B- 2023/24

Print  

# Ime Ekipa Rumeni karton
1 Gorazd Rižnar Stavešinci  4
- Patrik Lorbek Lešane  4
- Nejc Petek Mahovci  4
- Anej Krancelbinder Zoro  4
5 Matej Liner Mahovci  3
- Davorin Zrnec Šenekar  3
- Dejan Kovač Segovci  3
- Nejc Kukovec Ivanjševska slatina  3
- Božo Ropoša Zoro  3
- Aljaž Tišler Dinamo Radgona  3
11 Davor Vohar Dinamo Radgona  2
- David Cvetko Porkys  2
- Urban Ornik Lešane  2
- Marcel Hegler Stari hrast  2
- Alen Fras Stavešinci  2
- Žiga Bezjak Stari hrast  2
- Matjaž Pirš Segovci  2
- Urban Zorec Ivanjševska slatina  2
- Roland Čop Stavešinci  2
- Mario Jaušovec Lešane  2
- Kristjan Halec Segovci  2
- Denis Adanič Vrabel  2
- Benjamin Pučko Grabonoš  2
- Boštjan Šabec Ivanjševska slatina  2
- Marko Ostanek Dinamo Radgona  2
- Vojko Gajer Ivanjševska slatina  2
- David Sterniša Stavešinci  2
- David Kronaveter Vrabel  2
- Patrik Pintarič Vrabel  2
- Aleš Rantaša Segovci  2
- Tomaž Kovač Zoro  2
- Sašo Škrlec Stavešinci  2
- Leon Mlasko Ivanjševska slatina  2
34 Dario Pohorec Porkys  1
- Timon Bračič Šenekar  1
- Aleks Dužič Mahovci  1
- Rene Leopold Mahovci  1
- Anej Mlinarič Vrabel  1
- Patrick Vogrinec Šenekar  1
- Nejc Planer Šenekar  1
- Rene Kejžar Porkys  1
- Gorazd Kaučič Stari hrast  1
- Dominik Ornik Lešane  1
- Jure Franc Bumefekt  1
- Primož Polič Ivanjševska slatina  1
- Drago Vaupotič Porkys  1
- Sandi Kaučič Grabonoš  1
- Gall Lovrec Vrabel  1
- Miha Maruško Stari hrast  1
- Tjaž Babosek Stavešinci  1
- Manuel Pučko Grabonoš  1
- Marko Lužar Segovci  1
- Tadej Kiselak Segovci  1
- Radovan Iliškovič Ivanjševska slatina  1
- Goran Andrejek Mahovci  1
- Sergej Šijanec Bumefekt  1
- Jan Jagodnik Dinamo Radgona  1
- Nik Kostanjevec Ivanjševska slatina  1
- Klemen Banič Ivanjševska slatina  1
- Simon Špindler Šenekar  1
- Marcel Pučko Grabonoš  1
- Marsel Magdič Stavešinci  1
- Matej Polenšak Stari hrast  1
- Bojan Kovačec Segovci  1
- Robi Krajnc Ivanjševska slatina  1
- Nejc Fifolt Vrabel  1
- Mario Škrofič Porkys  1
- Rok Neuvirt Bumefekt  1
- Boštjan Fluher Stari hrast  1
- Tilen Vetrih Šenekar  1
- Teo Gregorec Kralj Šenekar  1
- Matevž Potočnik Porkys  1
- Mark Varga Lešane  1
- Primož Sulcer Šenekar  1
- Martin Šuta Ivanjševska slatina  1
- Simon Vogrinčič Stari hrast  1
- Bine Hofman Dinamo Radgona  1
- Rok Černe Dinamo Radgona  1
- Gregor Tropenauer Mahovci  1
- Matej Unger Segovci  1
- Marko Simonič Lešane  1
- Aljaž Mulec Vrabel  1
- Mitja Štrakl Stari hrast  1
- Miha Novak Stari hrast  1
- Alan Jurij Husar Zoro  1
- Blaž Kolmanič Ivanjševska slatina  1
- Izidor Jelenc Lešane  1
- Jakob Šantl Lešane  1
- Alen Petelin Mahovci  1
- Tilen Šemrl Porkys  1
- Marko Lorber Ivanjševska slatina  1
- Tilen Brancelj Lešane  1
- Gorazd Belak Zoro  1
- Matej Letonja Grabonoš  1
- Domen Hrast Dinamo Radgona  1
- Rene Senekovič Stari hrast  1
- Aljaž Petek Mahovci  1
- Mai Kurbus Jelen Zoro  1
99 Tadej Jurkovič Zoro  0



Liga -A-

# Ekipa Točke
1 Tiha voda 33
2 Sp. Ščavnica 25
3 Črešnjevci 23
4 Kapela 21
5 Lokavec 19
6 Očeslavci 19
7 Podgrad 19
8 Plitvica 19
9 Negova 16
10 Baren 15
11 Radenska 9
12 Police 3
13 Ihova 3

Liga -B-

# Ekipa Točke
1 Ivanjševska slatina 28
2 Stari hrast 27
3 Stavešinci 27
4 Lešane 26
5 Dinamo 24
6 Bumefekt 21
7 Mahovci 18
8 Porkys 16
9 Šenekar 14
10 Grabonoš 9
11 Vrabel 8
12 Segovci 8
13 Zoro 2
14 Vrček 0