ORLMN DPM Gornja Radgona

Liga -B- 2021/22

Sob, 25. Sep 2021, 17:30

Liga -B- 2021/22

Sob, 25. Sep 2021, 20:00

Liga -A- 2021/22

Sob, 25. Sep 2021, 20:00

Liga -A- 2021/22

Sob, 25. Sep 2021, 20:00

Liga -A- 2021/22

Sob, 25. Sep 2021, 20:00

Liga -B- 2021/22

Ned, 26. Sep 2021, 09:00

Liga -B- 2021/22

Ned, 26. Sep 2021, 09:00

Liga -A- 2021/22

Ned, 26. Sep 2021, 09:00

Liga -A- 2021/22

Ned, 26. Sep 2021, 09:00

Liga -B- 2021/22

Ned, 26. Sep 2021, 11:00

Liga -B- 2021/22

Ned, 26. Sep 2021, 11:00

Liga -B- 2021/22

Ned, 26. Sep 2021, 11:00

Liga -A- 2021/22

Ned, 26. Sep 2021, 11:00

Liga -A- 2021/22

Ned, 26. Sep 2021, 11:00

Liga -B- 2021/22

Sob, 02. Okt 2021, 20:00

Liga -B- 2021/22

Sob, 02. Okt 2021, 20:00

Liga -B- 2021/22

Sob, 02. Okt 2021, 20:00

Liga -A- 2021/22

Sob, 02. Okt 2021, 20:00

Liga -A- 2021/22

Sob, 02. Okt 2021, 20:00

Liga -A- 2021/22

Sob, 02. Okt 2021, 20:30

Liga -B- 2021/22

Ned, 03. Okt 2021, 09:00

Liga -B- 2021/22

Ned, 03. Okt 2021, 09:00

Liga -A- 2021/22

Ned, 03. Okt 2021, 09:00

Liga -A- 2021/22

Ned, 03. Okt 2021, 09:00

Liga -B- 2021/22

Ned, 03. Okt 2021, 11:00

Liga -B- 2021/22

Ned, 03. Okt 2021, 11:00

Liga -A- 2021/22

Ned, 03. Okt 2021, 11:00

Liga -A- 2021/22

Ned, 03. Okt 2021, 11:00

Liga -B- 2021/22

Sob, 09. Okt 2021, 20:00

Liga -A- 2021/22

Sob, 09. Okt 2021, 20:00

Iskanje

nekaj podatkov

Nekaj podatkov o zadnjih 10 let v ORLMN DPM GR.

Sezona 2007/08

A lige 1.TIHA VODA 2. PODGRAD 3. TOKAM
B liga 1. NEGOVA 2. LOMANOŠE 3. ČRNCI
C liga 1. STAVEŠINCI 2. NASIP 3. PLITVICA

Sezona 2008/09

A liga 1. LOMANOŠE 2. TIHA VODA 3. TOKAM
B liga 1. GARFIELD 2. GRABONOŠ 3. BAREN
C liga 1. ŠENEKAR 2. LEŠANE 3. IHOVA

Sezona 2009/10

A liga 1. GROM 2. LOMANOŠE 3. GRABONOŠ
B liga 1. ZORO 2. BAREN 3. ŠENEKAR
C liga 1. HRASTJE MOTA 2. BUMEFEKT 3. IHOVA

Sezona 2010/11

A liga 1. LOMANOŠE 2. TOMAM 3. RADENSKA
Strelec lige A je SATLER David (Lomanoše) in SEČKO Borut (Radenska)golov
B liga 1. GARFIELD 2. NASIP-CAMEL 3. ŠENEKAR
Strelec lige B je KLEMENČIČ Bojan (Šenekar) 38 golov
C liga 1. RADIO CENTER 2. OČESLAVCI 3. LOKAVEC –MLADI
Strelec lige C je NEKREP Nejc (Radio Center) 45 golov

Sezona 2011/12

A liga 1. LOMANOŠE 2. GRABONOŠ 3. TIHA VODA
Strelec lige A je ŠNOFL Davorin (Lomanoše)
B liga 1. SPODNJA ŠČAVNICA 2. RADIO CENTER 3. ŠENEKAR
Strelec lige B je KLEMENČIČBojan ( Šenekar)
C liga 1. PLITVICA 2. BAR GOLOB 3. IHOVA
Strelec lige C je KOLMAN Matija ( Bar Golob)

Sezona 2012/13

A liga 1. LOMANOŠE 2. BAREN 3. GARFIELD
Strelec lige A je KLEMENČIČ Bojan (Šenekar) 39 golov
B liga 1. BAR GOLOB 2. NEGOVA 3. KAPELA
Strelec lige B je LORBEK Patrik ( Lešane)
C liga 1. PROTOKOL 2. BUMEFEKT 3. LOKAVEC
Strelec lige C je FRČKO Daniel ( Bumefekt)

Sezona 2013/14

A liga 1. LOMANOŠE 2. PODGRAD 3. RADENSKA
Strelec lige A je KLEMENČIČ Bojan ( Kapela)
B liga 1. PROTOKOL 2. PORKYS 3. STAVEŠINCI
Strelec lige B je Lorbek Patrik (Lešane)
C liga 1. MAHOVCI 2. POLICE 3. ČREŠNJEVCI
Strelec lige C je JAGERIČ Adrijan ( Police)

 

Sezona 2014/15

A liga 1. LOMANOŠE 2. PODGRAD 3. TIHA VODA
Strelec lige A je SATLER David ( Lomanoše)
B liga 1. CENTER 2. OČESLAVCI 3. NEGOVA
Strelec lige B je MARUŠKO Matej (Center)
C liga 1. STARI HRAST 2. PLITVICA 3. ČREŠNJEVCI
Strelec lige C je HORVAT Marko ( Stari Hrast)

Sezona 2015/16

Daleč najbolj izenačena in napeta sezona, zadnje kolo odigrali KMN Bar Golob in KMN Kapela, Kapela slavila –pohvalno za fer borbo.
A liga 1. LOMANOŠE 52 točk 2. KAPELA 52 točk 3. GARFIELD 51 točk
4. BAR GOLOB 50 točk
Strelec lige A je BABŠEK Aljaž ( Garfield)
B liga 1. PROTOKOL 2. ŠENEKAR 3. BUMEFEKT
Strelec lige B je KOCBEK Marko ( Negova)
C liga 1. VRABEL 2. ČREŠNJEVCI 3. LOKAVEC
Strelec lige C je LORBEK Patrik ( Lešane)

Sezona 2016/17

A liga 1. LOMANOŠE 2. TIHA VODA 3. BAR GOLOB
Strelec lige A je VRABEL Aleš ( Lomanoše)
B liga 1. ČREŠNJEVCI 2. STAVEŠINCI 3. STARI HRAST
Strelec lige B je NEDIŽAVEC Aleksander ( Črešnjevci)
C liga 1. PLITVICA 2. LEŠANE 3. HRASTJE MOTA
Strelec C lige je LORBEK Patrik ( Lešane)

Liga -A-

# Ekipa Točke
1 Tiha voda 15
2 Plitvica 12
3 Lomanoše 12
4 Radenska 12
5 Sp. Ščavnica 12
6 Negova 10
7 Grabonoš 10
8 Podgrad 9
9 Police 7
10 Črešnjevci 7
11 Očeslavci 6
12 Šenekar 6
13 Kapela 6
14 Porkys 0

Liga -B-

# Ekipa Točke
1 Lomanoše vet. 18
2 Bumefekt 16
3 Stavešinci 15
4 Baren 15
5 Ihova 14
6 Stari hrast 12
7 Lokavec 10
8 Segovci 7
9 Lešane 6
10 Mahovci 4
11 Zoro 3
12 Dinamo 3
13 Ivanjševska slatina 0
14 Vrček 0