ORLMN DPM Gornja Radgona

Liga -A- 2023/24

Sob, 16. Mar 2024, 19:00

Liga -A- 2023/24

Sob, 16. Mar 2024, 19:00

Liga -A- 2023/24

Sob, 16. Mar 2024, 19:00

Liga -B- 2023/24

Sob, 16. Mar 2024, 19:00

Liga -B- 2023/24

Sob, 16. Mar 2024, 19:00

Liga -A- 2023/24

Ned, 17. Mar 2024, 09:00

Liga -B- 2023/24

Ned, 17. Mar 2024, 09:00

Liga -B- 2023/24

Ned, 17. Mar 2024, 09:00

Liga -A- 2023/24

Ned, 17. Mar 2024, 11:00

Liga -A- 2023/24

Ned, 17. Mar 2024, 11:00

Liga -B- 2023/24

Ned, 17. Mar 2024, 11:00

Liga -B- 2023/24

Ned, 17. Mar 2024, 11:00

Liga -A- 2023/24

Sob, 23. Mar 2024, 20:00

Liga -A- 2023/24

Sob, 23. Mar 2024, 20:00

Iskanje

Razpored tekem: all teams | Liga -A- 2019/20

Print 

Krog Match Name Datum Čas Domači   GostjeRezultat
1 1. krog 17.08.2019 20:30 h Porkys - Spodnja Ščavnica1 - 7
1 1. krog 18.08.2019 09:00 h Tiha voda - Črešnjevci5 - 3
1 1. krog 18.08.2019 11:00 h Podgrad - Lomanoše1 - 12
1 1. krog 18.08.2019 11:00 h Garfield - Grabonoš4 - 1
1 1. krog 18.08.2019 11:00 h Police - Kapela2 - 4
2 2. krog 24.08.2019 20:30 h Lomanoše - Črešnjevci3 - 2
2 2. krog 24.08.2019 20:30 h Spodnja Ščavnica - Radenska9 - 0
2 2. krog 25.08.2019 09:00 h Grabonoš - Police3 - 1
2 2. krog 25.08.2019 11:00 h Kapela - Tiha voda9 - 3
2 2. krog 25.08.2019 11:00 h Podgrad - Porkys5 - 1
3 3. krog 31.08.2019 20:30 h Porkys - Lomanoše1 - 17
3 3. krog 01.09.2019 09:00 h Tiha voda - Grabonoš8 - 3
3 3. krog 01.09.2019 11:00 h Radenska - Podgrad0 - 6
3 3. krog 01.09.2019 11:00 h Garfield - Spodnja Ščavnica3 - 4
3 3. krog 01.09.2019 11:00 h Črešnjevci - Kapela2 - 7
4 4. krog 07.09.2019 20:30 h Spodnja Ščavnica - Police8 - 1
4 4. krog 07.09.2019 20:30 h Porkys - Radenska2 - 8
4 4. krog 08.09.2019 09:00 h Grabonoš - Črešnjevci0 - 4
4 4. krog 08.09.2019 11:00 h Podgrad - Garfield1 - 5
4 4. krog 02.11.2019 19:00 h Lomanoše - Kapela6 - 3
5 5. krog 15.09.2019 09:00 h Tiha voda - Spodnja Ščavnica1 - 3
5 5. krog 15.09.2019 11:00 h Radenska - Lomanoše2 - 4
5 5. krog 15.09.2019 11:00 h Garfield - Porkys1 - 2
5 5. krog 15.09.2019 11:00 h Police - Podgrad2 - 7
5 5. krog 15.09.2019 11:00 h Kapela - Grabonoš12 - 3
6 6. krog 21.09.2019 20:00 h Lomanoše - Grabonoš13 - 0
6 6. krog 21.09.2019 20:00 h Spodnja Ščavnica - Črešnjevci4 - 2
6 6. krog 21.09.2019 20:30 h Porkys - Police5 - 3
6 6. krog 22.09.2019 11:00 h Podgrad - Tiha voda3 - 4
6 6. krog 22.09.2019 11:00 h Radenska - Garfield1 - 3
7 7. krog 29.09.2019 09:00 h Tiha voda - Porkys7 - 2
7 7. krog 29.09.2019 11:00 h Garfield - Lomanoše1 - 2
7 7. krog 29.09.2019 11:00 h Police - Radenska3 - 2
7 7. krog 29.09.2019 11:00 h Črešnjevci - Podgrad4 - 3
7 7. krog 29.09.2019 11:00 h Kapela - Spodnja Ščavnica4 - 1
8 8. krog 05.10.2019 20:00 h Spodnja Ščavnica - Grabonoš8 - 2
8 8. krog 05.10.2019 20:00 h Porkys - Črešnjevci2 - 6
8 8. krog 06.10.2019 11:00 h Podgrad - Kapela2 - 4
8 8. krog 06.10.2019 11:00 h Radenska - Tiha voda1 - 0
8 8. krog 06.10.2019 11:00 h Garfield - Police2 - 1
9 9. krog 13.10.2019 09:00 h Tiha voda - Garfield5 - 1
9 9. krog 13.10.2019 09:00 h Grabonoš - Podgrad3 - 6
9 9. krog 13.10.2019 11:00 h Police - Lomanoše0 - 11
9 9. krog 13.10.2019 11:00 h Črešnjevci - Radenska2 - 3
9 9. krog 13.10.2019 11:00 h Kapela - Porkys8 - 2
10 10. krog 19.10.2019 20:00 h Lomanoše - Spodnja Ščavnica4 - 2
10 10. krog 19.10.2019 20:00 h Porkys - Grabonoš2 - 3
10 10. krog 20.10.2019 09:00 h Garfield - Črešnjevci1 - 0
10 10. krog 20.10.2019 11:00 h Radenska - Kapela4 - 0
10 10. krog 20.10.2019 11:00 h Police - Tiha voda0 - 6
11 11. krog 27.10.2019 09:00 h Tiha voda - Lomanoše3 - 6
11 11. krog 27.10.2019 09:00 h Grabonoš - Radenska1 - 2
11 11. krog 27.10.2019 09:00 h Spodnja Ščavnica - Podgrad1 - 6
11 11. krog 27.10.2019 11:00 h Črešnjevci - Police6 - 2
11 11. krog 27.10.2019 11:00 h Kapela - Garfield10 - 4
12 12. krog   -- : -- h Lomanoše - Podgrad_ - _
12 12. krog   -- : -- h Spodnja Ščavnica - Porkys_ - _
12 12. krog   -- : -- h Grabonoš - Garfield_ - _
12 12. krog   -- : -- h Police - Kapela_ - _
12 12. krog   -- : -- h Črešnjevci - Tiha voda_ - _
13 13. krog   -- : -- h Črešnjevci - Lomanoše_ - _
13 13. krog   -- : -- h Tiha voda - Kapela_ - _
13 13. krog   -- : -- h Police - Grabonoš_ - _
13 13. krog   -- : -- h Radenska - Spodnja Ščavnica_ - _
13 13. krog   -- : -- h Porkys - Podgrad_ - _
14 14. krog   -- : -- h Podgrad - Radenska_ - _
14 14. krog   -- : -- h Lomanoše - Porkys_ - _
14 14. krog   -- : -- h Spodnja Ščavnica - Garfield_ - _
14 14. krog   -- : -- h Grabonoš - Tiha voda_ - _
14 14. krog   -- : -- h Kapela - Črešnjevci_ - _
15 15. krog   -- : -- h Kapela - Lomanoše_ - _
15 15. krog   -- : -- h Črešnjevci - Grabonoš_ - _
15 15. krog   -- : -- h Police - Spodnja Ščavnica_ - _
15 15. krog   -- : -- h Garfield - Podgrad_ - _
15 15. krog   -- : -- h Radenska - Porkys_ - _
16 16. krog   -- : -- h Lomanoše - Radenska_ - _
16 16. krog   -- : -- h Porkys - Garfield_ - _
16 16. krog   -- : -- h Podgrad - Police_ - _
16 16. krog   -- : -- h Spodnja Ščavnica - Tiha voda_ - _
16 16. krog   -- : -- h Grabonoš - Kapela_ - _
17 17. krog   -- : -- h Črešnjevci - Spodnja Ščavnica_ - _
17 17. krog   -- : -- h Grabonoš - Lomanoše_ - _
17 17. krog   -- : -- h Tiha voda - Podgrad_ - _
17 17. krog   -- : -- h Police - Porkys_ - _
17 17. krog   -- : -- h Garfield - Radenska_ - _
18 18. krog   -- : -- h Lomanoše - Garfield_ - _
18 18. krog   -- : -- h Radenska - Police_ - _
18 18. krog   -- : -- h Porkys - Tiha voda_ - _
18 18. krog   -- : -- h Podgrad - Črešnjevci_ - _
18 18. krog   -- : -- h Spodnja Ščavnica - Kapela_ - _
19 19. krog   -- : -- h Grabonoš - Spodnja Ščavnica_ - _
19 19. krog   -- : -- h Kapela - Podgrad_ - _
19 19. krog   -- : -- h Črešnjevci - Porkys_ - _
19 19. krog   -- : -- h Tiha voda - Radenska_ - _
19 19. krog   -- : -- h Police - Garfield_ - _
20 20. krog   -- : -- h Garfield - Tiha voda_ - _
20 20. krog   -- : -- h Lomanoše - Police_ - _
20 20. krog   -- : -- h Radenska - Črešnjevci_ - _
20 20. krog   -- : -- h Porkys - Kapela_ - _
20 20. krog   -- : -- h Podgrad - Grabonoš_ - _
21 21. krog   -- : -- h Spodnja Ščavnica - Lomanoše_ - _
21 21. krog   -- : -- h Grabonoš - Porkys_ - _
21 21. krog   -- : -- h Kapela - Radenska_ - _
21 21. krog   -- : -- h Črešnjevci - Garfield_ - _
21 21. krog   -- : -- h Tiha voda - Police_ - _
22 22. krog   -- : -- h Lomanoše - Tiha voda_ - _
22 22. krog   -- : -- h Police - Črešnjevci_ - _
22 22. krog   -- : -- h Garfield - Kapela_ - _
22 22. krog   -- : -- h Radenska - Grabonoš_ - _
22 22. krog   -- : -- h Podgrad - Spodnja Ščavnica_ - _


Liga -A-

# Ekipa Točke
1 Tiha voda 33
2 Sp. Ščavnica 25
3 Črešnjevci 23
4 Kapela 21
5 Lokavec 19
6 Očeslavci 19
7 Podgrad 19
8 Plitvica 19
9 Negova 16
10 Baren 15
11 Radenska 9
12 Police 3
13 Ihova 3

Liga -B-

# Ekipa Točke
1 Ivanjševska slatina 28
2 Stari hrast 27
3 Stavešinci 27
4 Lešane 26
5 Dinamo 24
6 Bumefekt 21
7 Mahovci 18
8 Porkys 16
9 Šenekar 14
10 Grabonoš 9
11 Vrabel 8
12 Segovci 8
13 Zoro 2
14 Vrček 0