ORLMN DPM Gornja Radgona

Liga -A- 2022/23

Sob, 17. Sep 2022, 20:30

Liga -B- 2022/23

Sob, 17. Sep 2022, 20:30

Liga -B- 2022/23

Sob, 17. Sep 2022, 20:30

Liga -A- 2022/23

Ned, 18. Sep 2022, 09:00

Liga -B- 2022/23

Ned, 18. Sep 2022, 09:00

Liga -A- 2022/23

Ned, 18. Sep 2022, 11:00

Liga -A- 2022/23

Ned, 18. Sep 2022, 11:00

Liga -B- 2022/23

Ned, 18. Sep 2022, 11:00

Liga -B- 2022/23

Ned, 18. Sep 2022, 11:00

Liga -A- 2022/23

Sob, 24. Sep 2022, 20:00

Liga -A- 2022/23

Sob, 24. Sep 2022, 20:00

Liga -B- 2022/23

Sob, 24. Sep 2022, 20:00

Liga -B- 2022/23

Sob, 24. Sep 2022, 20:00

Liga -A- 2022/23

Ned, 25. Sep 2022, 09:00

Iskanje

Razvrstitev dogodka - Rumeni karton: Liga -A- 2019/20

Print  

# Ime Ekipa Rumeni karton
1 Tjaš Švarc Police  4
2 Mario Jančar Črešnjevci  3
- Aleksej Unger Garfield  3
- Aleš Sovec Črešnjevci  3
- Dejan Ploj Lomanoše  3
- Dejan Hager Lomanoše  3
7 Adrian Jagerič Police  2
- Blaž Govedič Police  2
- Marcel Pučko Grabonoš  2
- Matjaž Soklič Črešnjevci  2
- Gregor Merdaus Spodnja Ščavnica  2
- Matej Unger Garfield  2
- Aleksander Šimič Garfield  2
- Klemen Vršič Police  2
- Mitja Koder Lomanoše  2
- Sandi Fras Garfield  2
- David Domajnko Črešnjevci  2
- Marko Horvat Tiha voda  2
- Aljaž Kocet Tiha voda  2
- Urban Senekovič Kapela  2
- Jernej Hrašovec Grabonoš  2
- Igor Petrovič Spodnja Ščavnica  2
- Matej Hajdinjak Spodnja Ščavnica  2
24 Tilen Pintarič Spodnja Ščavnica  1
- Bojan Klemenčič Kapela  1
- Sašo Zelenko Porkys  1
- Rok Šteiner Radenska  1
- Matic Mulec Garfield  1
- Nejc Brusar Lomanoše  1
- Daniel Knuplež Lomanoše  1
- Marcel Vindiš Lomanoše  1
- Tilen Osovnikar Črešnjevci  1
- Renato Hrašovec Grabonoš  1
- Žiga Jančar Police  1
- Robi Nikl Garfield  1
- Blaž Šiško Podgrad  1
- Alen Katan Tiha voda  1
- Amadej Lipič Podgrad  1
- Darko Potočnik Porkys  1
- Primož Muršič Garfield  1
- Žiga Bezjak Garfield  1
- Uroš Porš Podgrad  1
- Sašo Kos Spodnja Ščavnica  1
- Jure Pihler Kapela  1
- Nejc Rober Kapela  1
- Uroš Klajnošek Grabonoš  1
- Marko Filipič Podgrad  1
- Rene Čerič Porkys  1
- Srečko Sterniša Tiha voda  1
- Tjan Pučko Tiha voda  1
- Sebastjan Košar Radenska  1
- Franček Drozg Garfield  1
- Tona Turk Črešnjevci  1
- Žiga Sečko Radenska  1
- David Cvetko Porkys  1
- Sandi Kaučič Grabonoš  1
- Jernej Škrobar Podgrad  1
- Rok Kljanošek Grabonoš  1
- Benjamin Korošec Grabonoš  1
- Aleš Satler Lomanoše  1
- Niko Kolar Porkys  1
- Uroš Kavčič Grabonoš  1
- Nejc Ajlec Radenska  1
- Mitja Perko Garfield  1
- Aleksander Nedižavec Črešnjevci  1
- Rok Šnofl Lomanoše  1
- Alen Klobasa Tiha voda  1
- Denis Kolarič Police  1
- Niki Nikl Garfield  1
- Viktor Belak Kapela  1
- Denis Kavaš Radenska  1
- Tomi Golob Spodnja Ščavnica  1



Liga -A-

# Ekipa Točke
1 Sp. Ščavnica 15
2 Podgrad 14
3 Kapela 12
4 Plitvica 10
5 Tiha voda 9
6 Police 8
7 Negova 7
8 Ihova 6
9 Baren 4
10 Radenska 4
11 Očeslavci 2
12 Šenekar 0
13 Črešnjevci 0

Liga -B-

# Ekipa Točke
1 Lokavec 16
2 Garfield 13
3 Ivanjševska slatina 13
4 Porkys 13
5 Bumefekt 12
6 Stari hrast 12
7 Grabonoš 9
8 Stavešinci 8
9 Mahovci 8
10 Lešane 7
11 Dinamo 6
12 Zoro 1
13 Segovci 0
14 Vrček 0