ORLMN DPM Gornja Radgona

Liga -A- 2022/23

Sob, 17. Sep 2022, 20:30

Liga -B- 2022/23

Sob, 17. Sep 2022, 20:30

Liga -B- 2022/23

Sob, 17. Sep 2022, 20:30

Liga -A- 2022/23

Ned, 18. Sep 2022, 09:00

Liga -B- 2022/23

Ned, 18. Sep 2022, 09:00

Liga -A- 2022/23

Ned, 18. Sep 2022, 11:00

Liga -A- 2022/23

Ned, 18. Sep 2022, 11:00

Liga -B- 2022/23

Ned, 18. Sep 2022, 11:00

Liga -B- 2022/23

Ned, 18. Sep 2022, 11:00

Liga -A- 2022/23

Sob, 24. Sep 2022, 20:00

Liga -A- 2022/23

Sob, 24. Sep 2022, 20:00

Liga -B- 2022/23

Sob, 24. Sep 2022, 20:00

Liga -B- 2022/23

Sob, 24. Sep 2022, 20:00

Liga -A- 2022/23

Ned, 25. Sep 2022, 09:00

Iskanje

Razvrstitev dogodka - Rumeni karton: Liga -A- 2020/21

Print  

# Ime Ekipa Rumeni karton
1 Dejan Podlesek Radenska  3
- Aleksander Nedižavec Črešnjevci  3
- Bojan Klemenčič Kapela  3
4 Matej Lajh Police  2
- Alen Katan Tiha voda  2
- Vlado Mauko Tiha voda  2
- Nejc Brusar Lomanoše  2
- Manuel Pučko Grabonoš  2
- Denis Hamler Police  2
- Marcel Pučko Grabonoš  2
- Aleš Sovec Črešnjevci  2
- Dejan Ploj Lomanoše  2
- Rene Čerič Porkys  2
- Sebastjan Senčar Radenska  2
- Uroš Krajnc Podgrad  2
- Tilen Klobasa Tiha voda  2
17 Blaž Šiško Podgrad  1
- Simon Kozar Police  1
- Uroš Ilešič Police  1
- Mario Jančar Črešnjevci  1
- Borut Uhan Tiha voda  1
- Nejc Rober Kapela  1
- Daniel Frčko Kapela  1
- Matjaž Soklič Črešnjevci  1
- Klemen Vršič Police  1
- Anže Peklar Police  1
- Žiga Jančar Police  1
- Nejc Domjan Radenska  1
- Gregor Merdaus Spodnja Ščavnica  1
- Denis Ilješ Radenska  1
- Niko Kolar Porkys  1
- Mitja Divjak Šenekar  1
- Borut Sečko Radenska  1
- Luka Madon Radenska  1
- Davorin Šnofl Lomanoše  1
- Denis Veg Podgrad  1
- Jaka Vajda Kapela  1
- David Domajnko Črešnjevci  1
- Borut Babič Šenekar  1
- Darko Brunček Spodnja Ščavnica  1
- Srečko Sterniša Tiha voda  1
- Mitja Štrakl Podgrad  1
- Matevž Potočnik Porkys  1
- Tilen Kraner Šenekar  1
- Nejc Planer Šenekar  1
- Borut Bračič Podgrad  1
- Simon Rojht Šenekar  1
- Rok Kljanošek Grabonoš  1
- Denis Kokol Šenekar  1
- Adrijan Jager Šenekar  1
- Lan Fegus Kapela  1
- Marko Filipič Podgrad  1
- Jeremy Bukovec Kapela  1
- Haris Čerkič Podgrad  1
- Jaka Mesarič Kapela  1
- Tilen Pintarič Spodnja Ščavnica  1
- Jure Berič Porkys  1
- Tadej Ficko Radenska  1
- Simon Štrakl Tiha voda  1
- Mitja Koder Lomanoše  1
- Tadej Lukman Tiha voda  1
- Marko Horvat Tiha voda  1
- Miha Šilec Spodnja Ščavnica  1
- Rok Majer Šenekar  1



Liga -A-

# Ekipa Točke
1 Sp. Ščavnica 15
2 Podgrad 14
3 Kapela 12
4 Plitvica 10
5 Tiha voda 9
6 Police 8
7 Negova 7
8 Ihova 6
9 Baren 4
10 Radenska 4
11 Očeslavci 2
12 Šenekar 0
13 Črešnjevci 0

Liga -B-

# Ekipa Točke
1 Lokavec 16
2 Garfield 13
3 Ivanjševska slatina 13
4 Porkys 13
5 Bumefekt 12
6 Stari hrast 12
7 Grabonoš 9
8 Stavešinci 8
9 Mahovci 8
10 Lešane 7
11 Dinamo 6
12 Zoro 1
13 Segovci 0
14 Vrček 0