ORLMN DPM Gornja Radgona

Liga -A- 2021/22

Sob, 23. Okt 2021, 19:00

Liga -A- 2021/22

Sob, 23. Okt 2021, 19:00

Liga -A- 2021/22

Sob, 23. Okt 2021, 19:00

Liga -B- 2021/22

Ned, 24. Okt 2021, 09:00

Liga -B- 2021/22

Ned, 24. Okt 2021, 09:00

Liga -B- 2021/22

Ned, 24. Okt 2021, 09:00

Liga -A- 2021/22

Ned, 24. Okt 2021, 09:00

Liga -B- 2021/22

Ned, 24. Okt 2021, 11:00

Liga -B- 2021/22

Ned, 24. Okt 2021, 11:00

Liga -B- 2021/22

Ned, 24. Okt 2021, 11:00

Liga -B- 2021/22

Ned, 24. Okt 2021, 11:00

Liga -A- 2021/22

Ned, 24. Okt 2021, 11:00

Liga -A- 2021/22

Ned, 24. Okt 2021, 11:00

Liga -A- 2021/22

Ned, 24. Okt 2021, 11:00

Liga -B- 2021/22

Sob, 30. Okt 2021, 19:00

Liga -B- 2021/22

Sob, 30. Okt 2021, 19:00

Liga -B- 2021/22

Sob, 30. Okt 2021, 19:00

Liga -B- 2021/22

Sob, 30. Okt 2021, 19:00

Liga -A- 2021/22

Sob, 30. Okt 2021, 20:00

Liga -B- 2021/22

Ned, 31. Okt 2021, 09:00

Liga -B- 2021/22

Ned, 31. Okt 2021, 09:00

Liga -A- 2021/22

Ned, 31. Okt 2021, 09:00

Liga -A- 2021/22

Ned, 31. Okt 2021, 09:00

Liga -A- 2021/22

Ned, 31. Okt 2021, 09:00

Liga -B- 2021/22

Ned, 31. Okt 2021, 11:00

Liga -A- 2021/22

Ned, 31. Okt 2021, 11:00

Liga -A- 2021/22

Ned, 31. Okt 2021, 11:00

Liga -A- 2021/22

Ned, 31. Okt 2021, 11:00

Liga -A- 2021/22

Sob, 06. Nov 2021, 19:00

Liga -A- 2021/22

Sob, 06. Nov 2021, 19:00

Iskanje

Razvrstitev dogodka - Rumeni karton: Liga -A- 2021/22

Print  

# Ime Ekipa Rumeni karton
1 Blaž Sterniša Plitvica  4
2 Denis Jelen Očeslavci  3
- Nejc Jager Plitvica  3
- Mitja Senčar Radenska  3
- Alen Kurbus Očeslavci  3
- Rok Kramberger Negova  3
7 Anton Vok Očeslavci  2
- Tilen Pintarič Spodnja Ščavnica  2
- Darko Brunček Spodnja Ščavnica  2
- Borut Sečko Radenska  2
- Luka Šipek Negova  2
- Žan Feldin Caf Plitvica  2
- Tomaž Štrakl Podgrad  2
- Žiga Jančar Police  2
- Uroš Ilešič Police  2
- David Novina Spodnja Ščavnica  2
- Goran Barbič Črešnjevci  2
- Uroš Hamler Črešnjevci  2
- Viktor Belak Kapela  2
- Manuel Pučko Grabonoš  2
- Marcel Pučko Grabonoš  2
- Alen Klobasa Tiha voda  2
- Matjaž Soklič Črešnjevci  2
- Nejc Domjan Radenska  2
25 Robert Kurez Kapela  1
- Tomi Golob Spodnja Ščavnica  1
- Nejc Križan Šenekar  1
- Janik Kocijan Šenekar  1
- Denis Kokol Šenekar  1
- Denis Hamler Police  1
- Nebojša Vukotič Tiha voda  1
- Dejan Firbas Očeslavci  1
- Jernej Škrobar Podgrad  1
- Marko Cvetko Porkys  1
- Uroš Farazin Plitvica  1
- Daniel Frčko Lomanoše  1
- Marko Škrlec Lomanoše  1
- Nejc Planer Šenekar  1
- Peter Vreča Podgrad  1
- Haris Čerkič Podgrad  1
- Denis Drajzibner Plitvica  1
- Urban Senekovič Kapela  1
- Uroš Krajnc Podgrad  1
- David Domajnko Črešnjevci  1
- Jan Benko Spodnja Ščavnica  1
- Vlado Mauko Tiha voda  1
- Sašo Kos Spodnja Ščavnica  1
- Gregor Merdaus Spodnja Ščavnica  1
- Slavko Čeh Črešnjevci  1
- Igor Petrovič Spodnja Ščavnica  1
- Rene Šipek Negova  1
- Aleksander Mulec Kapela  1
- Mitja Divjak Šenekar  1
- Mario Skuhala Kapela  1
- Tjaš Švarc Police  1
- Matija Kolman Tiha voda  1
- Marko Horvat Tiha voda  1
- Jan Klobasa Tiha voda  1
- Jaka Grantaša Očeslavci  1
- Matej Peršak Negova  1
- Aljaž Zelenik Očeslavci  1
- Mario Jančar Črešnjevci  1
- Aleksander Nedižavec Črešnjevci  1
- Aleš Sovec Črešnjevci  1
- Nejc Brusar Lomanoše  1
- Žiga Šipek Negova  1
- Patrik Kolar Kapela  1
- Mehmet Hasani Kapela  1
- Daniel Knuplež Lomanoše  1
- Alen Katan Tiha voda  1
- Bojan Klemenčič Kapela  1
- Tadej Lukman Tiha voda  1
- Tjan Pučko Tiha voda  1
- Tilen Klobasa Tiha voda  1
- Vedran Petrovič Police  1
- Mario Kocbek Očeslavci  1
- Tilen Kraner Šenekar  1
- Blaž Kraner Negova  1
- Luka Lesjak Negova  1
- Matej Vok Očeslavci  1
- Rok Klajnošek Grabonoš  1
82 Sebastjan Kovačič Očeslavci  0



Liga -A-

# Ekipa Točke
1 Lomanoše 24
2 Sp. Ščavnica 24
3 Tiha voda 21
4 Radenska 21
5 Črešnjevci 19
6 Podgrad 15
7 Plitvica 15
8 Negova 14
9 Šenekar 12
10 Kapela 12
11 Grabonoš 10
12 Police 10
13 Očeslavci 10
14 Porkys 0

Liga -B-

# Ekipa Točke
1 Lomanoše vet. 30
2 Stavešinci 25
3 Bumefekt 23
4 Baren 22
5 Ihova 21
6 Lokavec 18
7 Stari hrast 16
8 Lešane 13
9 Mahovci 8
10 Segovci 8
11 Zoro 7
12 Dinamo 6
13 Ivanjševska slatina 4
14 Vrček 0