ORLMN DPM Gornja Radgona

No matches

Iskanje

Prepoved igranja

==================================================

                                               SEZONA 2023-24

==================================================

PREPOVED IGRANJA 26.kolo:

 

VAJNGERL Aleksander      KMN Segovci                                 do 21.09.2025

PUČKO Marcel                   KMN Grabonoš                              do 18.09.2025

KLJANOŠEK Rok                KMN Grabonoš                                       1 tekmo

ČERNE Rok                        KMN Dinamo                                          1 tekmo

MARUŠKO Miha                 KMN Stari hrast                                     1 tekmo

ŠIPEK Rene                      KMN Negova                                            1 tekmo

LESJAK Luka                     KMN Radenska                                        1 tekmo

BUDJA Leon                      KMN Radenska                                        1 tekmo

====================================================

Disciplinski ukrepi 27.05.2024:    

Disp. 44-2023/24

Igralec METLIČAR Jan (KMN Negova ) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prijetega rdečega kartona na eni tekmi .

 

Disp. 45-2023/24

Predstavnik HOJS Jernej (KMN Črešnjevci ) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prijetega rdečega kartona na eni tekmi .

 

Disp. 46-2023/24

Igralec FRANC Jure (KMN Bumefekt ) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prijetega parnega rumenega kartona na eni tekmi .

 

 

PREPOVED IGRANJA v 25.kolu:

 

VAJNGERL Aleksander     KMN Segovci                                 do 21.09.2025

PUČKO Marcel                   KMN Grabonoš                             do 18.09.2025

KLJANOŠEK Rok                KMN Grabonoš                                        2 tekmi

METLIČAR Jan                   KMN Negova                                           1 tekmo

HOJS Jernej                       KMN Črešnjevci                                      1 tekmo

FRANC Jure                       KMN Bumefekt                                        1 tekmo

ŠPINDLER Bine                 KMN Lokavec                                           1 tekmo

VOK Matej                         KMN Očeslavci                                         1 tekmo

VRŠIČ Timotej                  KMN Očeslavci                                          1 tekmo

MERDAUS Gregor             KMN Sp. Ščavnica                                      1 tekmo

KRAMBERGER Simon        KMN Bumefekt                                          1 tekmo

RATKAI Sašo                     KMN Dinamo                                             1 tekmo

MARUŠKO Miha                 KMN Stari hrast                                         1 tekmo

ČOP Roland                       KMN Stavešinci                                          1 tekmo

ŠKRLEC Timi                      KMN Stavešinci                                          1 tekmo

KURBUS Jelen Mai             KMN Zoro                                                   1 tekmo

KRANCELBINDER Anej      KMN Zoro                                                   1 tekmo                           

====================================================

Disciplinski ukrepi 20.05.2025     

 

Disp. 41-2023/24

Igralec BREZNIK Matej (KMN Plitvica ) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prijetega parnega rumenega kartona na eni tekmi .

  

Disp. 42-2023/24

Igralec KLJANOŠEK Rok (KMN Grabonoš ) se kaznuje z 1+2 (tri) tekme ne igranja ,zaradi prijetega parnega rumenega kartona na eni tekmi (poročilo) .

 

Disp. 43-2023/24

Kaznovani igralec PUČKO Marcel (KMN Grabonoš) se kaznuje z še dodatno kaznijo  do  18.09.2025

Tekma med KMN VRABEL in KMN Grabonoš se registrira z doseženim rezultatom   6:2.      

  

PREPOVED IGRANJA v 24.kolu:

 

VAJNGERL Aleksander      KMN Segovci                               do 21.09.2025

PUČKO Marcel                   KMN Grabonoš                             do 18.09.2025

KLJANOŠEK Rok                KMN Grabonoš                                         3 tekme

KEJŽAR Rene                     KMN Porkys                                             1 tekmo

BREZNIK Matej                  KMN Plitvica                                            1 tekmo

RAJTER Tilen                     KMN Ihova                                               1 tekmo

KRAMBERGER Rok             KMN Negova                                            1 tekmo

DOBAJ Alen                        KMN Sp. Ščavnica                                   1 tekmo

MIKL Žak                            KMN Očeslavci                                        1 tekmo

GAJER Vojko                       KMN Ivanjševska slatina                       1 tekmo

VARGA Mark                       KMN Lešane                                            1 tekmo

PETELIN Alen                     KMN Stari hrast                                       1 tekmo

FRAS Alen                           KMN Stavešinci                                       1 tekmo

KRIŽAN Tomaž                   KMN Stavešinci                                       1 tekmo

HUSAR Anej Jurij               KMN Zoro                                                 1 tekmo

==================================================

Disciplinski ukrepi 13.05.2024:    

 

Disp. 39-2023/24

Igralec  PETEK Aljaž (KMN Mahovci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prijetega parnega rumenega kartona na eni tekmi .

 

Disp. 40-2023/24

Ekipo KMN IVANJŠEVSKA SLATINA opozarjamo, da jih bomo igrišče zaprli, če se bodo pojavljale stvari ki ne sodijo na tekmo (bakle) ali pa odvzeli točke (neupoštevanje navodil glede javne prireditve).

 

PREPOVED IGRANJA v 23.kolu:

 

VAJNGERL Aleksander     KMN Segovci                                  do 21.09.2025

PUČKO Marcel                    KMN Grabonoš                              do 18.09.2024

RIŽNAR Gorazd                 KMN Stavešinci                                         1 tekmo

BREZNIK Žiga                    KMN Ihova                                                1 tekmo

KRANER Blaž                     KMN Negova                                             1 tekmo

KETIŠ Boštjan                   KMN Bumefekt                                         1 tekmo

MLASKO Leon                    KMN Ivanjševska slatina                         1 tekmo

KRAJNC Robi                     KMN Ivanjševska slatina                         1 tekmo

LEOPOLD  Rene                 KMN Mahovci                                           1 tekmo

KEJŽAR Rene                     KMN Porkys                                              1 tekmo

LUŽAR Marko                    KMN Segovci                                             1 tekmo

KOVAČEC Bojan                KMN Segovci                                             1 tekmo

ŠPINDLER Simon              KMN Šenekar                                             1 tekmo

PETEK Aljaž                      KMN Mahovci                                             1 tekmo

MULEC Aljaž                     KMN Vrabel                                                1 tekmo

KOVAČ Tomaž                  KMN Zoro                                                   1 tekmo 

 

=====================================================

Disciplinski ukrepi  06.05.2024: 

  

Disp. 38-2023/24

Igralec  BORKO Jan (KMN Police) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prijave sodnika .

 

PREPOVED IGRANJA v 22.kolu:

 

VAJNGERL Aleksander     KMN Segovci                                  do 21.09.2025

PUČKO Marcel                    KMN Grabonoš                              do 18.09.2024

BORKO Jan                         KMN Police                                               1 tekmo

HODŽIČ Aldin                    KMN Segovci                                             1 tekmo

RANTAŠA Aleš                   KMN Segovci                                             1 tekmo

ŠMELC Marko                     KMN Baren                                               1 tekmo

KLOBASA Matej                 KMN Baren                                               1 tekmo

PETELIN Jakob                  KMN Ihova                                                1 tekmo

ŠPINDLER Bine                  KMN Lokavec                                           1 tekmo

ZEMLJIČ Simon                  KMN Lokavec                                           1 tekmo

BREZNIK Matej                  KMN Plitvica                                             1 tekmo

STERNIŠA Blaž                   KMN Plitvica                                            1 tekmo

HAMLER Denis                   KMN Polive                                               1 tekmo

JAGERIČ Adrijan                KMN Police                                               1 tekmo

FIJAVŽ Žan                        KMN Grabonoš                                          1 tekmo

RIŽNAR Gorazd                 KMN Stavešinci                                         1 tekmo  

=====================================================

Disciplinski ukrepi 22.04.2024:

 

Disp. 37-2023/24

Igralec LESJAK Luka (KMN Radenska) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

PREPOVED IGRANJA v 20.kolu:

 

VAJNGERL Aleksander      KMN Segovci                                do 21.09.2025

PUČKO Marcel                   KMN Grabonoš                             do 18.09.2024

LESJAK Luka                     KMN Radenska                                       1 tekmo

BELNA Dejan                    KMN Ihova                                               1 tekmo

TRATNJEK Tilen                KMN Lokavec                                           1 tekmo

MAJER Domen                  KMN Plitvica                                            1 tekmo

DRAJZIBNER Denis          KMN Plitvica                                            1 tekmo

DOMJAN Nejc                   KMN Radenska                                        1 tekmo

PUČKO Benjamin              KMN Grabonoš                                        1 tekmo

HARI Blaž                         KMN Lešane                                             1 tekmo

POHOREC Dario                KMN Porkys                                             1 tekmo

PIRŠ Matjaž                      KMN Segovci                                           1 tekmo

MAGDIČ Marsel                 KMN Stavešinci                                       1 tekmo

===================================================

PREPOVED IGRANJA 19.kolo:

 

VAJNGERL Aleksander       KMN Segovci                               do 21.09.2025

PUČKO Marcel                    KMN Grabonoš                             do 18.09.2024

ŠMELC Marko                     KMN Baren                                             1 tekmo

SOVEC Aleš                        KMN Črešnjevci                                      1 tekmo

LEOPOLD Rene                   KMN Mahovci                                         1 tekmo

BRAČIČ Timon                    KMN Šenekar                                         1 tekmo

MLINARIČ Anej                  KMN Vrabel                                            1 tekmo

MLINARIČ Aleš                   KMN Vrabel                                           1 tekmo

====================================================

Disciplinski ukrepi 08.04.2024:

Disp. 35-2023/24

Igralec GAJER Vojko (KMN Ivanjševska slatina) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

Disp. 36-2023/24

Igralec KOLAR Niko (KMN Porkys) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

Ekipo KMN IVANJŠEVSKA SLATINA opozarjamo, da jim bomo igrišče zaprli, če se bodo pojavljale stvari ki ne sodijo na tekmo (bakle).

                                                                     Disciplinska komisija

 

PREPOVED IGRANJA:

 

VAJNGERL Aleksander      KMN Segovci                                do 21.09.2025

PUČKO Marcel                   KMN Grabonoš                              do 18.09.2024

MAUKO Rene                     KMN Lešane                                           1 tekmo

GAJER Vojko                     KMN Ivanjševska slatina                       1 tekmo

KOLAR Niko                       KMN Porkys                                           1 tekmo

ŠMELC Marko                     KMN Baren                                            1 tekmo

FIŠER David                       KMN Ihova                                            1 tekmo

ŠAMPERL Žan                    KMN Negova                                          1 tekmo

JELEN Denis                       KMN Očeslavci                                       1 tekmo

ZAGORŠAK Miha                 KMN Plitvica                                          1 tekmo

ILIŠKOVIČ Radovan          KMN Ivanjševska slatina                       1 tekmo

KUKOVEC Nejc                   KMN Ivanjševska slatina                       1 tekmo

MLASKO Leon                     KMN Ivanjševska slatina                      1 tekmo

PETEK Nejc                         KMN Mahovci                                         1 tekmo

=====================================================

Disciplinski ukrepi 01.04.2024:

Disp. 32-2023/24

Igralec BUDJA Martin (KMN Radenska) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

Disp. 33-2023/24

Igralec MAUKO Rene (KMN Lešane) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

 

Disp. 34-2023/24

Igralec PETEK Aljaž (KMN Mahovci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi igranja na tekmi, kjer ni imel pravico igranja (prepoved).

Tekma med KMN Mahovci in KMN Vrabel se registrira z 0:3 za KMN Vrabel po uradni dolžnosti.

 

                                                                                            Disciplinska komisija

 

PREPOVED IGRANJA:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                               do 21.09.2025

PUČKO Marcel                KMN Grabonoš                             do 18.09.2024

MAUKO Rene                  KMN Lešane                                           2 tekmi

VOGRINČIČ Simon         KMN Stari hrast                                     1 tekmo

KOLMAN Matija              KMN Lokavec                                         1 tekmo

KRAJNC Robi                  KMN Ivanjševska slatina                       1 tekmo

PETEK Aljaž                    KMN Mahovci                                         1 tekmo

BUDJA Martin                 KMN Radenska                                       1 tekmo

NEDELJKO Andželo        KMN Ihova                                              1 tekmo

KRAMBERGER Rok         KMN Negova                                           1 tekmo

KUZMIČ Dejan               KMN Sp. Ščavnica                                   1 tekmo

KOLARIČ Kristjan          KMN Sp. Ščavnica                                   1 tekmo

LINER Matej                  KMN Mahovci                                           1 tekmo

KOVAČ Dejan                 KMN Segovci                                           1 tekmo

PLANER Nejc                  KMN Šenekar                                          1 tekmo

MLINARIČ Tosja            KMN Vrabel                                             1 tekmo

===================================================

Disciplinski ukrepi 25.04.2024:

Disp. 30-2023/24

Igralec KRAMBERGER Simon (KMN Bumefekt) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 31-2023/24

Igralec VOGRINČIČ Simon (KMN Stari hrast) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

 

                                                                     Disciplinska komisija

 

PREPOVED IGRANJA:

 

VAJNGERL Aleksander      KMN Segovci                               do 21.09.2025

PUČKO Marcel                   KMN Grabonoš                             do 18.09.2024

VOGRINČIČ Simon           KMN Stari hrast                                     2 tekmi

STAROVASNIK Miha         KMN Baren                                             1 tekmo

KRAMBERGER Simon        KMN Bumefekt                                       1 tekmo

DOMAJNKO David             KMN Črešnjevci                                     1 tekmo

KOLMAN Matija                 KMN Lokavec                                         1 tekmo

BREZNIK Matej                 KMN Plitvica                                           1 tekmo

MAJER Domen                   KMN Plitvica                                           1 tekmo

JURE Franc                        KMN Bumefekt                                       1 tekmo

KRAJNC Robi                     KMN Ivanjševska slatina                       1 tekmo

PETEK Aljaž                       KMN Mahovci                                         1 tekmo

HUSAR Alen Jurij              KMN Zoro                                                 1 tekmo

BELAK Gorazd                   KMN Zoro                                                 1 tekmo

==================================================

Discipliki ukrepi 18.03.2024:

Disp. 26-2023/24

Predstavnik ekipe HOJS Jernej (KMN Črešnjevci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja in ne vodenja ekipe ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

Disp. 27-2023/24

Igralec LINER Matej (KMN Mahovci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

Disp. 28-2023/24

Igralec LEOPOLD Karli (KMN Mahovci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

Disp. 29-2023/24

Ekipi KMN NEGOVA se izreka OPOMIN , zaradi slabe priprave igrišča (ni bila dobro pokošena trava.) Za takšne nepravilnosti se mora ukrepati pred tekmo NE PO TEKMI. Drugič se tekma ne sme odigrati.

 

PREPOVED IGRANJA:

 

VAJNGERL Aleksander      KMN Segovci                               do 21.09.2025

PUČKO Marcel                   KMN Grabonoš                            do 18.09.2024

STAROVASNIK Miha         KMN Baren                                             2 tekmi

BELNA Dejan                    KMN Ihova                                             1 tekmo

HOJS Jernej                     KMN Črešnjevci                                      1 tekmo

KOS Sašo                         KMN Sp. Ščavnica                                   1 tekmo

BRANCELJ Tilen               KMN Lešane                                            1 tekmo

LINER Matej                    KMN Mahovci                                          1 tekmo

LEOPOLD Karli                KMN Mahovci                                          1 tekmo

GREGOREC Kralj Leon    KMN Šenekar                                          1 tekmo

 

===================================================

PREPOVED IGRANJA:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                               do 21.09.2025

PUČKO Marcel                KMN Grabonoš                             do 18.09.2024

STAROVASNIK Miha      KMN Baren                                               3 tekme

LORBEK Patrik               KMN Lešane                                             1 tekmo

GORANČIČ Mahir           KMN Baren                                               1 tekmo

BELNA Dejan                  KMN Ihova                                               1 tekmo

ŠIPEK Žiga                      KMN Negova                                            1 tekmo

RANTAŠA Aleš                KMN Segovci                                            1 tekmo

KRANCELBINDER Anej   KMN Zoro                                                 1 tekmo

MLASKO Leon                 KMN Ivanjševska slatina                         1 tekma

KOLMANIČ Blaž              KMN Ivanjševska slatina                         1 tekmo

ŠANTL Jakob                   KMN Lešane                                             1 tekmo

KOVAČ Tomaž                 KMN Zoro                                                 1 tekmo  

KAZNI SE PRENESEJO V SPOMLADANSKI DEL !

====================================================

Disciplinski ukrepi:

Disp. 25-2023/24

Ekipa KMN GARFIELD se kaznuje z izključitvijo iz tekmovanja  po 20. členu Disciplinskega pravilnika ( 2.neodigrana tekma).

Vsi dosedanji rezultati KMN GARFIELD  se brišejo (55.člen Pravilnika).

                                                                                       Disciplinska komisija

================================================= 

Disciplinski ukrepi:

Disp. 24-2023/24

Igralec LORBEK Patrik (KMN Lešane) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

                                                                                       Disciplinska komisija

====================================================

Disciplinski ukrepi 13.11.2023:

Disp. 19-2023/24

Igralec  GORANČIČ Mahir (KMN Baren) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

Disp. 20-2023/24

Igralec  BEZJAK Tim (KMN Kapela) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

Disp. 21-2023/24

Igralec BELNA Dejan (KMN Ihova) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

Disp. 22-2023/24

Igralec STAROVASNIK Miha (KMN Baren) se kaznuje z 2+1(tri) tekme ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

 

Disp. 23-2023/24

Ekipa KMN PODGRAD  se kaznuje z odvzemom 3 točk , zaradi ne odigrane tekme z KMN LOKAVEC in ukorom pred izključitvijo iz lige. Tekma se ni odigrala zaradi neprihoda igralcev na tekmo. 

Tekma se registrira z 3: 0 za KMN LOKAVEC po uradni dolžnosti.

 

                                                                                    Disciplinska komisija

PREPOVED IGRANJA:

 

VAJNGERL Aleksander     KMN Segovci                                  do 21.09.2025

PUČKO Marcel                  KMN Grabonoš                               do 18.09.2024

STAROVASNIK Miha        KMN Baren                                              3 tekme

GORANČIČ Mahir             KMN Baren                                              1 tekmo

BEZJAK Tim                     KMN Kapela                                             1 tekmo

BELNA Dejan                   KMN Ihova                                               1 tekmo

KLEMENČIČ Bojan           KMN Kapela                                             1 tekmo

ŠIPEK Žiga                       KMN Negova                                            1 tekmo

JAGERIČ Adrijan              KMN Police                                              1 tekmo

JANČAR Žiga                    KMN Police                                              1 tekmo

KLOBASA Jan                   KMN Tiha voda                                        1 tekmo

RANTAŠA Aleš                  KMN Segovci                                           1 tekmo

KRANCELBINDER Anej    KMN Zoro                                                 1 tekmo

KOVAČ Tomaž                  KMN Zoro                                                1 tekmo    

=====================================================

Disciplinski ukrepi 06.11.2023:

Disp. 18-2023/24

Igralec VRŠIČ Timotej(KMN Očeslavci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

                                                                                   Disciplinska komisija

 

PREPOVED IGRANJA:

 

VAJNGERL Aleksander      KMN Segovci                                do 21.09.2025

PUČKO Marcel                   KMN Grabonoš                             do 18.09.2024

VRŠIČ Timotej                  KMN Očeslavci                                       1 tekmo

HOZJAN Uroš                    KMN Radenska                                      1 tekmo

FRAS Alen                         KMN Stavešinci                                     1 tekmo

ŠKRLEC Sašo                    KMN Stavešinci                                     1 tekmo

KRONAVETER David         KMN Vrabel                                           1 tekmo

PINTARIČ Patrik              KMN Vrabel                                           1 tekmo

 

=====================================================

Disciplinski ukrepi 30.10.2023:

Disp. 17-2023/24

Tekma KMN Lešane in KMN Ivanjševska slatina

 

  1. Sklep: Igrala se bo nova tekma na igrišču v Gornji Radgoni 19.11.2023 (59.člen Pravilnika), ker je tekma bila prekinjena pred potekom 2/3 igralnega časa in nismo mogli ugotoviti kdo je kriv za prekinitev tekme (navijači ?). (kompromis z predstavnikoma obeh klubov)
  2. Sklep: Obe ekipi dobita ukor-opomin pred izključitvijo zaradi obnašanja navijačev.
  3. Striktno je treba upoštevati ograditev rezervnih klopi za igralce, bar z trakom, kjer ni možno , da so gledalci na drugi strani kot so klopi za rezervne igralce(to je bilo že sprejeto pred prvenstvom z PROPOZICIJAMI).

       KMN TIHA VODA, KMN RADENSKA, KMN GRABONOŠ, KMN LEŠANE,

       KMN DINAMO.

                                                                                   Disciplinska komisija

 

PREPOVED IGRANJA:

 

VAJNGERL Aleksander        KMN Segovci                               do 21.09.2025

PUČKO Marcel                     KMN Grabonoš                             do 18.09.2024

LORBEK Patrik                    KMN Lešane                                           1 tekmo

KOSTANJEVEC Nik              KMN Ivanjševska slatina                       1 tekmo

ŠIPEK Luka                         KMN Negova                                           1 tekmo

POLAJŽAR Tjaž                   KMN Podgrad                                         1 tekmo

SENČAR Sebastjan             KMN Radenska                                       1 tekmo

=====================================================

Disciplinski ukrepi 23.10.2023:

 

Disp. 14-2023/24

Igralec LORBEK Patrik(KMN Lešane) se kaznuje z 2(dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

 

Disp. 15-2023/24

Igralec KOSTANJEVEC Nik(KMN Ivanjševska slatina) se kaznuje z 2(dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

 

Disp. 16-2023/24

Tekma KMN Lešana : KMN Ivanjševska slatina prekinjena v 36 minuti pri vodstvu gostujoče ekipe z 0:2.

Neredi izven igrišča in potem varnost igralcev po prekinitvi, sem smatral da je preveč napetosti med igralci ter tudi med gledalci.

Potem prisotnost policije.

 

PROSIM predstavnika obeh ekip za obširno poročilo ter prisotnost na sestanku v ponedeljek 30.10.2023.

 

PROSIM TUDI ZA VEČJE ŠTEVILO VSEH PREDSTAVNIKOV NA TEM SESTANKU

                                                                                   Disciplinska komisija

 

PREPOVED IGRANJA:

 

VAJNGERL Aleksander       KMN Segovci                               do 21.09.2025

PUČKO Marcel                    KMN Grabonoš                             do 18.09.2024

LORBEK Patrik                   KMN Lešane                                           2 tekmi

KOSTANJEVEC Nik             KMN Ivanjševska slatina                      2 tekmi

ŠMELC Marko                     KMN Baren                                             1 tekmo

HAMLER Uroš                     KMN Baren                                             1 tekmo

PETEK Nejc                        KMN Mahovci                                          1 tekmo

BEZJAK Žiga                      KMN Stari hrast                                      1 tekmo

RIŽNAR Gorazd                 KMN Stavešinci                                       1 tekmo

=====================================================

Disciplinski ukrepi 16.10.2023:

 

Disp. 12-2023/24

Igralec TRATNJEK Tilen(KMN Lokavec) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

Disp. 13-2023/24

Pritožba KMN Garfiel se zavrne kot neutemeljena.

Pozdravljen vodja Radgonske lige.

Kot sodnik in tudi vodja lige ti sporočamo glede tekme med KMN Kapelo in KMN Garfieldom, ki se je odvijala danes v nedeljo ob 11 uri na igrišču v Kapeli.

Pritožbo podajamo glede neregistiranega igralca  GOLOB BOJANA, ki je igral prvi polčas in dosegel tudi tretji gol za KMN Kapelo pod imenom Korez Robert.

Tudi mi smo igrali celo tekmo s šestimi igralci pa smo te opozorili Franc gremo igrat ampak smo domačine čakali 7 min.

Po tekmi smo takoj(?) opozorili vodjo Mulec Aleksandra da so šfercali in pol tudi poklicali tebe kot sodnika. Vem da nismo tam takoj pogledali zapisnika. Nam se ne gre za pike.samo pol igrajmo fer play vsi ali pa bi lahko pol vsi tak delali.

S spoštovanjem te lepo pozdravljamo

KMN Garfield  

Lp viktor

Odg.

 

Mene ste klicali ob 12.50 uri.

Tekmo smo začeli, ko je bilo 5 igralcev KMN Kapela. (11.07)

 

 

IDENTIFIKACIJA  IGRALCEV
                                                              49.člen

Na prvenstveni  tekmi lahko nastopijo samo tisti igralci, katerih se identiteta ugotovi pred začetkom tekme na podlagi športne izkaznice (osebne). Če se pri ugotavljanju istovetnosti (primerjava s fotografijo) pojavi sum glede identitete igralca, se zahteva osebna izkaznica, potni list ali druga javna listina v kateri je fotografija
igralca. Če se tudi na ta način identiteta igralca ne more zanesljivo
ugotoviti, igralec na tekmi ne sme nastopiti.
Izjemoma se identiteta igralca ugotavlja kasneje, vendar pa najpozneje
po končani tekmi (5 minut), za tistega igralca , ki do začetka tekme
še ni prispel na igrišče .Ugotavljanje identitete igralca po končani
tekmi mora biti zapisniško potrjeno.

                                                                                   Disciplinska komisija

 

PREPOVED IGRANJA:

 

VAJNGERL Aleksander      KMN Segovci                               do 21.09.2025

PUČKO Marcel                   KMN Grabonoš                             do 18.09.2024

NEDIŽAVEC Aleksander   KMN Črešnjevci                                     1 tekmo

TRATNJEK Tilen                KMN Lokavec                                         1 tekmo

SOVEC Aleš                       KMN Črešnjevci                                     1 tekmo

GRINAVER Rene               KMN Lokavec                                         1 tekmo

KOLMAN Urban                 KMN Lokavec                                         1 tekmo

VRŠIČ Timotej                  KMN Očeslavci                                       1 tekmo

ŠKRGET Sebastjan            KMN Očeslavci                                       1 tekmo

SAKELŠEK Nik                   KMN Plitvica                                           1 tekmo

GAJER Vojko                     KMN Ivanjševska slatina                       1 tekmo

PIRŠ Matjaž                     KMN Segovci                                           1 tekmo

KOVAČ Dejan                    KMN Segovci                                          1 tekmo

 

==================================================

Disciplinski ukrepi 09.10.2023:

Disp. 10-2023/24

Igralec VOK Matej (KMN Očeslavci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

Disp. 11-2023/24

Igralec NEDIŽAVEC Aleksander (KMN Črešnjevci) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

 

                                                                                   Disciplinska komisija

 

PREPOVED IGRANJA:

 

VAJNGERL Aleksander       KMN Segovci                               do 21.09.2025

PUČKO Marcel                    KMN Grabonoš                             do 18.09.2024

NEDIŽAVEC Aleksander    KMN Črešnjevci                                     2 tekmi

VOK Matej                          KMN Očeslavci                                      1 tekmo

GORANČIČ Mahir               KMN Baren                                            1 tekmo

BELNA Dejan                      KMN Ihova                                            1 tekmo

CVETKO David                    KMN Porkys                                          1 tekmo

ADANIČ Denis                    KMN Vrabel                                           1 tekmo

KRANCELBINDER Anej       KMN Zoro                                              1 tekmo

====================================================

Disciplinski ukrepi 02.10.2023:

Disp. 9-2023/24

Igralec TIŠLER Aljaž (KMN Dinamo) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

                                                                                   Disciplinska komisija

 

PREPOVED IGRANJA :

 

VAJNGERL Aleksander      KMN Segovci                               do 21.09.2025

PUČKO Marcel                   KMN Grabonoš                             do 18.09.2024

TIŠLER Aljaž                     KMN Dinamo                                         1 tekmo

ŠTEFANEC Denis               KMN Baren                                            1 tekmo

STAROVASNIK Miha         KMN Baren                                            1 tekmo

===================================================

Disciplinski ukrepi 25.09.2023:

Disp. 7-2023/24

Igralec STERNIŠA David (KMN Stavešinci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

Disp. 8-2023/24

Igralec ROPOŠA Božo (KMN Zoro) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

                                                                                   Disciplinska komisija

 

PREPOVED IGRANJA :

 

VAJNGERL Aleksander      KMN Segovci                               do 21.09.2025

PUČKO Marcel                   KMN Grabonoš                             do 18.09.2024

KAUČIČ Franc                    KMN Ihova                                               1 tekmo

ROPOŠA Božo                    KMN Zoro                                                 1 tekmo

FIŠER David                      KMN Ihova                                                1 tekmo

HAMLER Denis                   KMN Police                                               1 tekmo

GOLOB Tomi                      KMN Spodnja Ščavnica                            1 tekmo

PUČKO Benjamin               KMN Grabonoš                                         1 tekmo

KUKOVEC Nejc                   KMN Ivanjševska slatina                         1 tekmo

ORNIK Urban                     KMN Lešane                                              1 tekmo

LORBEK Patrik                   KMN Lešane                                              1 tekmo

JAUŠOVEC Mario               KMN Lešane                                              1 tekmo

ZRNEC Davorin                  KMN Šenekar                                           1 tekmo

=====================================================

 

Disciplinski ukrepi 18.09.2023:

 

Disp. 6-2023/24

Igralec PUČKO Marcel(KMN Grabonoš) se kaznuje z 1 leto ne igranja

(do 18.09.2024) ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi (poročilo).

                                                                                   Disciplinska komisija

 

PREPOVED IGRANJA v 6. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander      KMN Segovci                               do 21.09.2025

PUČKO Marcel                   KMN Grabonoš                             do 18.09.2024

KAUČIČ Franc                   KMN Ihova                                              2 tekmi

HRIBAR Denis                  KMN Lokavec                                          1 tekmo

KRANVOGEL Alen             KMN Negova                                            1 tekmo

ŠIPEK Žiga                       KMN Negova                                            1 tekmo

ŠIPEK Luka                       KMN Negova                                            1 tekmo

ŠIPEK Rene                       KMN Negova                                            1 tekmo

KOCBEK Mario                   KMN Plitvica                                           1 tekmo

KAUČIČ Alen                      KMN Tiha voda                                       1 tekmo

HORVAT Marko                  KMN Tiha voda                                       1 tekmo

HALEC Kristjan                  KMN Segovci                                           1 tekmo

===================================================

Disciplinski ukrepi 11.09.2023:

Disp. 4-2023/24

Ekipa KMN GARFIELD se kaznuje z odvzemom 3 točk , zaradi ne odigrane tekme z KMN PODGRAD in ukorom pred izključitvijo iz lige. Tekma se ni odigrala zaradi neprihoda igralcev na tekmo.

Tekma se registrira z 3: 0 za KMN PODGRAD po uradni dolžnosti.

 

Disp. 5-2023/24

Igralec ŠABEC Sebastjan(KMN Ivanjševska slatina) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

                                                                                   Disciplinska komisija

 

PREPOVED IGRANJA v 5. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander       KMN Segovci                                 do 21.09.2025

KAUČIČ Franc                    KMN Ihova                                              3 tekme

ŠABEC Boštjan                   KMN Ivanjševska slatina                       1 tekma

=====================================================

PREPOVED IGRANJA v 4. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander     KMN Segovci                               do 21.09.2025

KAUČIČ Franc                   KMN Ihova                                           4 tekme

ZOREC Urban                    KMN Ivanjševska slatina                     1 tekma

CAF FELDIN Žan               KMN Plitvica                                         1 tekmo

VOHAR Davor                   KMN Dinamo                                        1 tekmo

LINAR Matej                     KMN Mahovci                                       1 tekmo

HEGLER Marcel                KMN Stari Hrast                                   1 tekmo

RIŽNAR Gorazd               KMN Stavešinci                                    1 tekmo

===================================================

                                            Disciplinski ukrepi 28.08.2023:

Disp. 2-2023/24

kipa KMN GARFIELD se kaznuje z opominom ,zaradi neprihoda njihovega prijavljenega in delegiranega sodnika na tekmo (20.člen Disciplinski pravilnik).

Olajševalna okoliščina, to je prvi primer in naslednji bodo kaznovani mnogo huje. Isto kot če ekipa ne pride na tekmo.

 

Disp. 3-2023/24

Predstavnik ekipe Franc KAUČIČ (KMN Ihova se kaznuje z prepovedjo igranja in vodenja ekipe na 5 tekmah ,zaradi nešportnega obnašanja med tekmo in po tekmi do sodnika (prijava sodnika).

                                                                                   Disciplinska komisija

 

PREPOVED IGRANJA v 3. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander       KMN Segovci                               do 21.09.2025

KAUČIČ Franc                    KMN Ihova                                           5 tekem

KAVAŠ Žan                         KMN Radenska                                    1 tekma

ZOREC Urban                      KMN Ivanjševska slatina                    1 tekma

==================================================

 

Disp. 1-2023/24

Igralec Nejc PETEK (KMN Mahovci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

                                             PREPOVED IGRANJA v 2. kolu:

VAJNGERL Aleksander    KMN Segovci                                  do 21.09.2025

PETEK Nejc                      KMN Mahovci                                           1 tekmo

 

===================================================

===================================================

 

SEZONA 2022-23

Disciplinski ukrepi   :

 

 Disp. 48-2022/23

Igralec KLEMENČIČ Jernej (KMN Podgrad) se kaznuje z 1(eno) tekmo ne igranja, zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi .

Disp. 49-2022/23

Ekipa KMN STARI HRAST se kaznuje z odvzemom 3 točk , zaradi ne odigrane tekme z KMN DINAMO in ukorom pred izključitvijo iz lige. Tekma se ni odigrala zaradi neprihoda igralcev na tekmo.

Tekma se registrira z 3: 0 za KMN Dinamo po uradni dolžnosti.

 

 

PREPOVED IGRANJA v 26.kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci               do 21.09.2025

KOSTRIC Andrej            KMN Sp. Ščavnica                  1 tekmo

PUČKO Marcel               KMN Grabonoš                       1 tekmo

SOVEC Aleš                   KMN Črešnjevci                      1 tekmo

ŠIPEK Luka                  KMN Negova                           1 tekmo

STERNIŠA Blaž            KMN Plitvica                           1 tekmo

BREZNIK Matej           KMN Plitvica                           1 tekmo

BRAČIČ Borut             KMN Podgrad                         1 tekmo

KLEMENČIČ Jernej     KMN Podgrad                         1 tekmo

HABJANIČ David        KMN Segovci                          1 tekmo

PIRŠ Matjaž               KMN Segovci                          1 tekmo

KISELAK Tadej          KMN Segovci                          1 tekmo   

____________________________________________________

Disp. 45-2022/23

Igralec PUČKO Marcel (KMN Grabonoš) se kaznuje z 2+1(tri) tekme ne igranja, zaradi prejeta rdečega kartona na tekmi (22.kolo).

 

 Disp. 46-2022/23

Igralec KAUČIČ Franc (KMN Stavešinci) se kaznuje z 1(eno) tekmo ne igranja, zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi (22.kolo) .

 

Disp. 47-2022/23

Igralec KLJANOŠEK Rok(KMN Grabonoš) se kaznuje z 2(dve) tekmi ne igranja, zaradi prijave sodnika (nešportno vedenje) (22.kolo) .

 

 

PREPOVED IGRANJA :

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                do 21.09.2025

KOSTRIC Andrej             KMN Sp. Ščavnica                  3 tekme

PUČKO Marcel                KMN Grabonoš                       2 tekmi

KLJANOŠEK Rok             KMN Grabonoš                      1 tekmo

PUČKO Manuel               KMN Grabonoš                      1 tekmo

ORNIK Boštjan               KMN Ivanjševska slatina     1 tekmo

KOLMAN Urban              KMN Lokavec                        1 tekmo

POHOREC Dario             KMN Porkys                          1 tekmo

 

 

 ========================================

Disp. 44-2022/23

Ekipa KMN ŠENEKAR se kaznuje z izključitvijo iz lige, zaradi ne odigrane tekme . Tekma se ni odigrala zaradi neprihoda igralcev na tekmo.  

Tekma se registrira z 3: 0 za KMN POLICE po uradni dolžnosti.

Vse nadalnje tekme KMN Šenekar se registrirajo z 3:0 za nasprotno ekipo

 

 

=========================================

Disciplinski ukrepi  :

 

Disp. 42-2022/23

Igralec ŠTRAKL Janko (KMN Stari hrast) se kaznuje z 2(dve) tekmi ne igranja, zaradi prejeta rdečega kartona na tekmi .

 

Disp. 43-2022/23

Igralec in predstavnik KOSTRIC Andrej (KMN Spodnja Ščavnica) se kaznuje z 1+2(tri) tekme ne igranja in ne vodenja ekipe, zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi (prijava in ponovitve) .

 

PREPOVED IGRANJA :

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci               do 21.09.2025

KOSTRIC Andrej             KMN Sp. Ščavnica                 3 tekme

ŠTRAKL Janko                 KMN Stari hrast                    1 tekmo

BELNA Dejan                   KMN Ihova                            1 tekmo

METLIČAR Jan                 KMN Negova                         1 tekmo

MERČNIK Miha                 KMN Vrček                           1 tekmo

FARAZIN Uroš                KMN Plitvica                          1 tekmo

==========================================

Disciplinski ukrepi 08.05.2023 :

Disp. 40-2022/23

Ekipa KMN SPODNJA ŠČAVNICA se kaznuje z odvzemom 3 točk , zaradi ne odigrane tekme in ukorom pred izključitvijo iz lige. Tekma se ni odigrala zaradi neprihoda igralcev na tekmo.

Tekma se registrira z 3: 0 za KMN TIHA VODA po uradni dolžnosti.

 

Disp. 41-2022/23

Igralec HOJNIK Danej (KMN Police) se kaznuje z 1(eno) tekmo ne igranja, zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi .

 

PREPOVED IGRANJA v 22. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                do 21.09.2025

STERNIŠA Blaž               KMN Plitvica                         1 tekma

HOJNIK Danej                KMN Police                           1 tekma

GAVEZ Nastja                 KMN Police                           1 tekma

SAKELŠEK Nik                KMN Ihova                            1 tekma

DOMJAN Nejc                 KMN Radenska                     1 tekma

ARCET Denis                  KMN Ivanjševska slatina      1 tekma

 =========================================

PREPOVED IGRANJA v 20. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander KMN Segovci                do 21.09.2025

PUČKO Marcel              KMN Grabonoš                       1 tekmo

SENČAR Mitja              KMN Radenska                       1 tekmo

KOZAR Simon              KMN Police                             1 tekmo

ILIŠKOVIČ Radovan  KMN Ivanjševska slatina        1 tekmo

BRUSAR Nejc             KMN Garfield                           1 tekmo

STAROVASNIK Miha  KMN Baren                              1 tekmo

ŠMELC Marko             KMN Baren                              1 tekmo

ŠPOLAR Vladimir      KMN Baren                               1 tekmo

==========================================

 

Disciplinski ukrepi 24.04.2023 :

Disp. 38-2022/23

Igralec MESARIČ Jaka (KMN Kapela) se kaznuje z 1(eno) tekmo ne igranja, zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi .

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

VAJNGERL Aleksander  KMN Segovci                do 21.09.2025

ČASAR Bojan                KMN Vrček                              1 tekmo

MESARIČ Jaka             KMN Kapela                             1 tekmo

SENEKOVIČ Urban      KMN Kapela                             1 tekmo

VRŠIČ Timotej            KMN Očeslavci                         1 tekmo

JELEN Denis               KMN Očeslavci                         1 tekmo

JANČAR Žiga              KMN Police                               1 tekmo

MADON Luka             KMN Radenska                         1 tekmo

PUČKO Marcel          KMN Grabonoš                          1 tekmo

MLASKO Leon          KMN Ivanjševska slatina          1 tekmo

ZEMLJIČ Simon       KMN Lokavec                             1 tekmo

LINER Matej           KMN Mahovci                             1 tekmo

 

============================================================

Disciplinski ukrepi 10.04.2023 :

Disp. 37-2022/23

Igralec ČASAR Bojan (KMN Vrček) se kaznuje z 1+1(dve) tekmi ne igranja, zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi (nešportni odhod z igrišča).

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

VAJNGERL Aleksander      KMN Segovci                                  do 21.09.2025

ČASAR Bojan                     KMN Vrček                                                 2 tekmi

LORBEK Anton                  KMN Lešane                                               1 tekmo

MULEC Marcel                   KMN Baren                                                 1 tekmo

ŠVARC Tjaš                       KMN Police                                                 1 tekmo

LESJAK Niko                     KMN Radenska                                           1 tekmo

KAVAŠ Žan                        KMN Radenska                                           1 tekmo

HRAŠOVEC Renato            KMN Grabonoš                                           1 tekmo

VARGA Mark                      KMN Lešane                                               1 tekmo

VREČA Timotej                  KMN Garfield                                             1 tekmo

KNEZ Matej                        KMN Stavešinci                                         1 tekmo

===========================================================

Disciplinski ukrepi 03.04.2023 :

 

Prošnji igralcu DRAGOVAN Dejan in ekipi KMN Segovci se delno ugodi.

Igralcu DRAGOVAN Dejan se zmanjša kazen za 1 tekmo.

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                  do 21.09.2025

LORBEK Anton                 KMN Lešane                                            2 tekmi

PUČKO Benjamin             KMN Grabonoš                                        1 tekmo

GORANČIČ Mahir             KMN Baren                                              1 tekmo

JAGER Nejc                      KMN Plitvica                                            1 tekmo

VRBNJAK Davorin            KMN Bumefekt                                        1 tekmo

KOLMANIČ Blaž               KMN Ivanjševska slatina                        1 tekmo

TRATNJEK Tilen               KMN Lokavec                                          1 tekmo

HEGLER Marcel                KMN Stari hrast                                      1 tekmo

ČOP Roland                      KMN Stavešinci                                      1 tekmo

 

==============================================================

Disciplinski ukrepi  27.03.2023 :

Disp. 36-2022/23

Igralec  DRAGOVAN Dejan (KMN Segovci) se kaznuje z 2(dve) tekmi ne igranja, zaradi prejetega  rdečega kartona na tekmi.

 

Prošnji igralcu PUČKO Benjamin in ekipi KMN Grabonoš se delno ugodi.

Igralcu PUČKO Benjaminu se zmanjša kazen za 2 tekmi.

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                    do 21.09.2025

PUČKO Benjamin              KMN Grabonoš                                          2 tekmi

LORBEK Anton                 KMN Lešane                                               4 tekme

DRAGOVAN Dejan           KMN Segovci                                              2 tekmi

BELNA David                    KMN Ihova                                                 1 tekmo

PINTARIČ Tilen                KMN Sp. Ščavnica                                     1 tekmo

KAPUN Rok                       KMN Mahovci                                            1 tekmo

KEJŽER Rene                    KMN Porkys                                               1 tekmo

 

============================================================

Disciplinski ukrepi  20.03.2023 :

Disp. 34-2022/23

Ekipa KMN PLITVICA  se kaznuje z odvzemom 1 točke in ukorom pred izključitvijo iz lige, zaradi ne odigrane tekme . Tekma se ni odigrala zaradi slabo pripravljenega igrišča za tekmo. Igralci obeh ekip so bili prisotni.   

Tekma se registrira z 3: 0 za KMN SPODNJA ŠČAVNICA po uradni dolžnosti.

Disp. 35-2022/23

Igralec  RIŽNAR Gorazd (KMN Stavešinci) se kaznuje z 1(eno) tekmo ne igranja, zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                    do 21.09.2025

PUČKO Benjamin            KMN Grabonoš                                          5 tekem

LORBEK Anton                KMN Lešane                                               4 tekem

RIŽNAR Gorazd              KMN Stavešinci                                          1 tekmo

MLAKAR Nino                 KMN Ivanjševska slatina                           1 tekmo

 

============================================================

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                  do 21.09.2025

PUČKO Benjamin             KMN Grabonoš                                         6 tekem

LORBEK Anton                 KMN Lešane                                              5 tekem

ŠPOLAR Vladimir             KMN Baren                                                1 tekmo

KOSTRIC Andrej              KMN Sp. Ščavnica                                     1 tekmo

ŠIPEK Rene                     KMN Negova                                              1 tekmo

MAJER Rok                       KMN Šenekar                                             1 tekmo

STERNIŠA Srečko             KMN Tiha voda                                         1 tekmo

KETIŠ Boštjan                   KMN Bumefekt                                         1 tekmo

MUJIĆ Sakib                      KMN Garfield                                           1 tekmo

KARO Boštjan                    KMN Vrček                                               1 tekmo

MARUŠKO Miha                 KMN Mahovci                                            1 tekmo

KOVAČ Matjaž                   KMN Zoro                                                  1 tekmo

 

===============================================================

Disciplinski ukrepi 07.11.2022 :

Disp. 32-2022/23

Predstavnik ekipe KOSTRIC Andrej (KMN Sp.Ščavnica) se kaznuje z 2(dve) tekmi ne igranja in ne vodenja, zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

 

Disp. 33-2022/23

Igralec LUKMAN Tadej (KMN Tiha voda) se kaznuje z 1(eno) tekmo ne igranja, zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                  do 21.09.2025

PUČKO Benjamin             KMN Grabonoš                                         7 tekem

LORBEK Anton                 KMN Lešane                                             6 tekem

KOSTRIC Andrej              KMN Sp. Ščavnica                                    2 tekmi

KARO Boštjan                  KMN Vrček                                               2 tekmi

ŠPOLAR Vladimir             KMN Baren                                              2 tekmi

LUKMAN Tadej                 KMN Tiha voda                                       1 tekmo

DRAŠAK Blaž                   KMN Tiha voda                                        1 tekmo

KOMAR Alex                    KMN Črešnjevci                                       1 tekmo

SAVEC Alen                     KMN Ihova                                              1 tekmo

LEHKO Blaž                     KMN Podgrad                                          1 tekmo

KRANVOGEL Alen           KMN Negova                                            1 tekmo

PRANČBERGER Alen       KMN Lešane                                             1 tekmo

BUDJA Martin                 KMN Radenska                                         1 tekmo

ŠABEC Boštjan               KMN Ivanjševska slatina                         1 tekmo

HAMLER Uroš                 KMN Baren                                                1 tekmo

OSOJNIK Jože               KMN Zoro                                                   1 tekmo

 

============================================================

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                    do 21.09.2025

LORBEK Anton                 KMN Lešane                                               7 tekem

PUČKO Benjamin             KMN Grabonoš                                           8 tekem

KARO Boštjan                  KMN Vrček                                                 3 tekme

ŠPOLAR Vladimir             KMN Baren                                                 2 tekmi

PRANČBERGER Alen        KMN Lešane                                               2 tekmi

BUDJA Martin                  KMN Radenska                                           2 tekmi

ŠABEC Boštjan                KMN Ivanjševska slatina                           2 tekmi

MAUKO Vlado                  KMN Tiha voda                                           1 tekmo

HANLER Uroš                   KMN Baren                                                 1 tekmo

FIŠER David                     KMN Ihova                                                 1 tekmo

ŠIPEK Žiga                       KMN Negova                                              1 tekmo

BEZJAK Tim                      KMN Kapela                                               1 tekma

HOJNIK Danej                  KMN Police                                                1 tekmo

JAGERIČ Adrian                KMN Police                                                1 tekmo

SENČAR Mitja                    KMN Radenska                                         1 tekmo

MAJER Domen                   KMN Šenekar                                            1 tekmo

BREZNAR Mitja                 KMN Ivanjševska slatina                          1 tekmo

MLAKAR Nino                   KMN Ivanjševska slatina                           1 tekmo

ŠPINDLER Bine                 KMN Lokavec                                             1 tekmo

KASTELIC Rok                   KMN Lokavec                                            1 tekmo                      

ILIŠKOVIČ Radovan          KMN Garfield                                            1 tekmo

HODŽIČ Aldin                     KMN Garfield                                            1 tekmo

ZELENKO Sašo                   KMN Porkys                                              1 tekmo

SENEKOVIČ Rene              KMN Stari hrast                                        1 tekmo

KEJŽAR Rene                     KMN Stari hrast                                        1 tekmo

ŠKRLEC Timi                      KMN Stavešinci                                        1 tekmo

PUČKO Manuel                  KMN Grabonoš                                          1 tekmo

 

Disciplinski ukrepi 30.10.2022 :

 

Disp. 25-2022/23

Igralec LORBEK Anton (KMN Lešane) se kaznuje z 2+6(osem) tekem ne igranja, zaradi prijave (poročilo).

 

Disp. 26-2022/23

Igralec MAUKO Vlado (KMN Tiha voda) se kaznuje z 1(eno) tekmo ne igranja, zaradi prijeta parna rumena kartona na tekmi .

Disp. 27-2022/23

Igralec ŠPORAR Vladimir (KMN Baren) se kaznuje z 2(dve) tekmi ne igranja, zaradi prijetega rdečega kartona na tekmi .

Disp. 28-2022/23

Igralec ILIŠKOVIČ Radovan (KMN Garfield) se kaznuje z 1(eno) tekmo ne igranja, zaradi prijeta parna rumena kartona na tekmi .

Disp. 29-2022/23

Igralec ŠABEC Boštjan (KMN Ivanjševska slatina) se kaznuje z 2(dve) tekmi ne igranja, zaradi prijetega rdečega kartona na tekmi .

Disp. 30-2022/23

Igralec PUČKO Manuel (KMN Grabonoš) se kaznuje z 1(eno) tekmo ne igranja, zaradi prijeta parna rumena kartona na tekmi .

 

Disp. 31-2022/23

Igralec PUČKO Benjamin (KMN Grabonoš) se kaznuje z 2+6(osem) tekem ne igranja, zaradi prijetega rdečega kartona na tekmi (poročilo, prekinitev tekme).

 ===============================================================

Disp. 23-2022/23

Igralec KARO Boštjan (KMN Vrček) se kaznuje z 2+2(štiri) tekme ne igranja, zaradi prijetega rdečega kartona na tekmi (poročilo).

Disp. 24-2022/23

Igralec PRANČBERGER Alen (KMN Lešane) se kaznuje z 2+1(tri) tekme ne igranja, zaradi prijetega rdečega kartona na tekmi (poročilo).

Disp. 25-2022/23

Igralec LORBEK Anton (KMN Lešane) se kaznuje z SUSPENZ, zaradi prijete prijave (poročilo).

 

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

VAJNGERL Aleksander     KMN Segovci                                  do 21.09.2025

LORBEK Anton                  KMN Lešane                                            SUSPENZ

KARO Boštjan                   KMN VRČEK                                              4 tekme

PRANČBERGER Alen         KMN Lešane                                             3 tekme

BUDJA Martin                   KMN Radenska                                         3 tekme

KEJŽAR Rene                    KMN Stari hrast                                       2 tekmi

PERŠAK Matej                  KMN Negova                                             1 tekmo

ŠMELC Marko                   KMN Baren                                                1 tekmo

CAF FELDIN Žan              KMN Plitvica                                              1 tekmo

ČEH Matias                      KMN Negova                                              1 tekmo

BARBIČ Denis                 KMN Podgrad                                             1 tekmo

ŠTEFANEC Denis             KMN Baren                                                 1 tekmo

KLANGSBICHI Rok          KMN Ihova                                                 1 tekmo

STERNIŠA Blaž                KMN Plitvica                                              1 tekmo

KOLMAN Matija                KMN Lokavec                                            1 tekmo

Cvetko Marko                  KMN Porkys                                               1 tekmo

 

 

==============================================================

Disciplinski ukrepi 23.10.2022 :

 

Disp. 19-2022/23

Igralec BUDJA Martin (KMN Radenska) se kaznuje z 3(tri) tekme ne igranja in ne vodenja ekipe, zaradi prijave sodnika (poročilo).

Disp. 20-2022/23

Igralec ŠMELC Marko (KMN Baren) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 21-2022/23

Igralec CAF FELDIN Žan (KMN Plitvica) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 22-2022/23

Igralec ČEH Matias (KMN Negova) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

VAJNGERL Aleksander     KMN Segovci                                  do 21.09.2025

BUDJA Martin                   KMN Radenska                                         3 tekme

KEJŽAR Rene                    KMN Stari hrast                                       2 tekmi

PERŠAK Matej                  KMN Negova                                             1 tekmo

ŠMELC Marko                   KMN Baren                                                1 tekmo

CAF FELDIN Žan              KMN Plitvica                                              1 tekmo

ČEH Matias                      KMN Negova                                              1 tekmo

BARBIČ Denis                 KMN Podgrad                                             1 tekmo

ŠTEFANEC Denis             KMN Baren                                                 1 tekmo

KLANGSBICHI Rok          KMN Ihova                                                 1 tekmo

STERNIŠA Blaž                KMN Plitvica                                              1 tekmo

FARAZIN Marcel Rene     KMN Šenekar                                            1 tekmo

KOLMAN Matija                KMN Lokavec                                            1 tekmo

Cvetko Marko                  KMN Porkys                                               1 tekmo

============================================================

Disciplinski ukrepi  16.10.2022 :

Disp. 18-2022/23

Igralec  PERŠAK Matej (KMN Negova) se kaznuje z 2(dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                    do 21.09.2025

KEJŽAR Rene                    KMN Stari hrast                                        3 tekme

PERŠAK Matej                  KMN Negova                                              2 tekmi

VOK Matej                        KMN Očeslavci                                           1 tekmo

DOMJAN Nejc                   KMN Radenska                                          1 tekmo

LEOPOLD Klemen             KMN Bumefekt                                          1 tekmo

PREDAN Leon                   KMN Dinamo                                             1 tekmo

PERKOVIČ Gorazd            KMN Grabonoš                                          1 tekmo

ČOP Roland                       KMN Stavešinci                                         1 tekmo  

 

============================================================

Disciplinski ukrepi 09.10.2022 :

 Disp. 15-2022/23

Igralec KOMAR Alex (KMN Črešnjevci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 16-2022/23

Igralec ŠMELC Marko (KMN Baren) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 17-2022/23

Igralec DOMJAN Nejc (KMN Radenska) se kaznuje z 2(dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                  do 21.09.2025

KEJŽAR Rene                   KMN Stari hrast                                       4 tekme

DOMJAN Nejc                  KMN Radenska                                         2 tekmi

KOMAR Alex                    KMN Črešnjevci                                        1 tekmo

ŠMELC Marko                  KMN Baren                                                1 tekmo

KRAMBERGER Rok          KMN Negova                                              1 tekmo

KOVAČ Tomaž                 KMN Zoro                                                  1 tekmo

STAROVASNIK Miha        KMN Baren                                               1 tekmo

BRAČIČ Denis                  KMN Baren                                               1 tekmo

CEGNAR Žan                    KMN Šenekar                                           1 tekmo

 =============================================================

Disciplinski ukrepi 03.10.2022 in 06.10.2022:

 

Disp. 12-2022/23

Igralec PINTARIČ Simon (KMN Negova) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

Disp. 13-2022/23

Igralec JURIČ Timi (KMN Dinamo) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

Disp. 14-2022/23

Igralec KEJŽAR Rene (KMN Stari hrast) se kaznuje z 1+4 (pet) tekem ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi (poročilo sodnika).

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                  do 21.09.2025

KEJŽAR Rene                   KMN Stari hrast                                       5 tekem

PINTARIČ Simon             KMN Negova                                            1 tekmo

JURIČ Timi                       KMN Dinamo                                            1 tekmo

KRANER Blaž                   KMN Negova                                            1 tekmo

POLAJŽER Tjaž                KMN Podgrad                                           1 tekmo

JANČAR Žiga                   KMN Police                                               1 tekmo

KRANER Tilen                 KMN Šenekar                                            1 tekmo

ŠABEC Boštjan               KMN Ivanjševska slatina                          1 tekmo

ŠTRBAL Matjaž               KMN Ivanjševska slatina                          1 tekmo

LEOPOLD Rene                KMN Mahovci                                            1 tekmo

PIRŠ Jernej                     KMN Segovci                                             1 tekmo

 

============================================================

Disciplinski ukrepi 19.09.2022 :

 

Disp. 10-2022/23

Igralec OHRAN Suvad (KMN Garfield) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

PREPOVED IGRANJA v 6. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander      KMN Segovci                                  do 21.09.2025

VOK Anton                         KMN Očeslavci                                         2 tekmi

OHRAN Suvad                    KMN Garfield                                           2 tekmi

MERDAUS Gregor              KMN Sp. Ščavnica                                    1 tekmo

FIŠER David                      KMN Negova                                            1 tekmo

MLASKO Leon                   KMN Ivanjševska slatina                         1 tekmo

ORNIK Boštjan                 KMN Ivanjševska slatina                         1 tekmo

UNGER Matej                    KMN Segovci                                            1 tekmo

 

 *********************************************************************************

Disciplinski ukrepi  12.09.2022 :

Disp. 8-2022/23

Igralec VOK Anton (KMN Očeslavci) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega  rdečega kartona na tekmi.

 

Disp. 9-2022/23

Ekipa KMN LEŠANE  se kaznuje z odvzemom 3 točk , zaradi ne odigrane tekme in ukorom pred izključitvijo iz lige. Tekma se ni odigrala zaradi neprihoda igralcev na tekmo. 

Tekma se registrira z 3: 0 za KMN GRABONOŠ po uradni dolžnosti.

 

PREPOVED IGRANJA v 5. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander      KMN Segovci                                    do 21.09.2025

VOK Anton                         KMN Očeslavci                                          2 tekmi

HOJNIK Danej                   KMN Police                                                1 tekmo

MERDAUS Gregor              KMN Sp. Ščavnica                                     1 tekmo

POLIČ Primož                    KMN Ivanjševska slatina                          1 tekmo

ŠIPEK Luka                        KMN Negova                                              1 tekmo

STERNIŠA Blaž                  KMN Plitvica                                              1 tekm

 

================================================================

PREPOVED IGRANJA v 4. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                   do 21.09.2025

KARO Boštjan                   KMN Vrček                                               1 tekmo

HOJNIK Danej                   KMN Police                                               2 tekmi

MERDAUS Gregor           KMN Sp. Ščavnica                                     2 tekmi

 

 

Disciplinski ukrepi:

Disp. 4-2022/23

Igralec HOJNIK Danej (KMN Police) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

 

Disp. 5-2022/23

Igralec MERDAUS Gregor (KMN Sp. Ščavnica ) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

Disp. 6-2022/23

Igralec POLIČ Primož (KMN Ivanjševska slatina) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

 

Disp. 7-2022/23

Ekipa KMN ŠENEKAR se kaznuje z opominom, zaradi nepripravljenega igrišča za tekmo. Igralci obeh ekip so bili prisotni in so se s sodnikom dogovorili da se tekma odigra.

 

PREPOVED IGRANJA v 3. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                   do 21.09.2025

KARO Boštjan                   KMN Vrček                                               1 tekmo

HOJNIK Danej                   KMN Police                                               2 tekmi

MERDAUS Gregor           KMN Sp. Ščavnica                                     2 tekmi

POLIČ Primož                   KMN Ivanjševska slatina                        2 tekmi

ŠMELC Marko                   KMN Baren                                               1 tekmo

RANTAŠA Aleš                 KMN Segovci                                             1 tekmo

 

 

 =============================================================

PREPOVED IGRANJA v 2. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                                        do 21.09.2025

MARUŠKO Miha               KMN Mahovci                                                                 1 tekmo

 

**********************************************************************************

===============================================================

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

VAJNGERL Aleksander      KMN Segovci                                                      do 21.09.2025

JANČAR Mario                   KMN Črešnjevci                                                         1 tekmo

PUČKO MARCEL                KMN Grabonoš                                                           1 tekmo

LEHKO Blaž                       KMN Podgrad                                                             1 tekmo

ŠMELC Marko                    KMN Baren                                                                 1 tekmo

==============================================================

Disciplinski ukrepi 06.06.2022:

Disp. 52-2021/22

Igralec ŠTRAKL Janko (KMN Stari hrast) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 53-2021/22

Igralec JANČAR Mario (KMN Črešnjevci) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

 

Disp. 54-2021/22

Igralec PUČKO Marcel (KMN Grabonoš) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

 

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem 25.kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                                     do 21.09.2025

JANČAR Mario                   KMN Črešnjevci                                                        2 tekmi

PUČKO MARCEL                KMN Grabonoš                                                          2 tekmi

ŠTRAKL Janko                   KMN Stari hrast                                                         1 tekmo

SENČAR Mitja                    KMN Radenska                                                          1 tekmo

SAVEC Alen                        KMN Bumefekt                                                          1 tekmo

KUKOVEC Nejc                   KMN Ivanjševska slatina                                         1 tekmo

KEJŽER Rene                      KMN Stari hrast                                                        1 tekmo                                         

 

===============================================================

Disciplinski ukrepi 30.05.2022:

Disp. 41-2021/22

Ekipa KMN Šenekar se kaznuje z ukorom pred izključitvijo iz tekmovanja in odvzemom 1 točke, po 20. členu Disciplinskega pravilnika (neodigrana tekma do konca, zaradi premajhnega števila igralcev na tekmi).

Tekma se registrira z 3:0 za nasprotnika po uradni dolžnosti.

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

VAJNGERL Aleksander      KMN Segovci                                                do 21.09.2025

RANTAŠA Aleš                   KMN Segovci                                                          1 tekmo

SOBOČAN Gregor              KMN Ivanjševska slatina                                       1 tekmo

SAKELŠEK Nik                   KMN Ihova                                                              1 tekmo

ZEMLJIČ Simon                 KMN Lokavec                                                          1 tekmo

BRAČKO Janez                  KMN Lokavec                                                          1 tekmo

VOGRINČIČ Simon           KMN Stari hrast                                                      1 tekmo

STERNIŠA David              KMN Stavešinci                                                       1 tekmo

ROPOŠA Božo                   KMN Zoro                                                                1 tekmo

===========================================================

Disciplinski ukrepi 23.05.2022 in 27.05.2022:

Disp. 49-2021/22

Igralec RANTAŠA Aleš (KMN Segovci) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

Disp. 50-2021/22

Igralec SOBOČAN Gregor (KMN Ivanjševska slatina) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                     do 21.09.2025

RANTAŠA Aleš                   KMN Segovci                                             2 tekmi

SOBOČAN Gregor             KMN Ivanjševska slatina                           2 tekmi

ŠTAUS Matej                     KMN Tiha voda                                          1 tekmo

DOMJAN Nejc                    KMN Radenska                                          1 tekmo

ARCET Denis                      KMN Ivanjševska slatina                          1 tekmo

ZOREC Urban                     KMN Ivanjševska slatina                          1 tekmo

BREZNER Mitja                  KMN Ivanjševska slatina                          1 tekmo

TRATNJEK Tilen                 KMN Lokavec                                            1 tekmo

VELIČKI Luka                    KMN Lomanoše veterani                           1 tekmo

KARO Boštjan                    KMN Vrček                                                 1 tekmo       

 

============================================================

Disciplinski ukrepi 20.05.2022:

Disp. 45-2021/22

Igralec FRAS Sandi (KMN Plitvica) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 46-2021/22

Igralec ŠTAUS Matej (KMN Tiha voda) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

Disp. 47-2021/22

Ekipa KMN STARI HRAST se kaznuje z odvzemom 3 točk , zaradi ne odigrane tekme z KMN STAVEŠINCI in ukorom pred izključitvijo iz lige. Tekma se ni odigrala zaradi neprihoda igralcev na tekmo.(Sporočili da jih je premalo in se niso mogli dogovoriti z nasprotnikom o prestavitvi tekme).

Tekma se registrira z 3: 0 za KMN STAVEŠINCE.

Disp. 48-2021/22

Igralec LORBEK Anton  (KMN Lešane) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                  do 21.09.2025

ŠTAUS Matej                     KMN Tiha voda                                         2 tekmo

LORBEK Anton                  KMN Lešane                                              1 tekmo

FRAS Sandi                       KMN Plitvica                                             1 tekmo

KEJŽAR Rene                    KMN Stari hrast                                        1 tekmo

KLAJNOŠEK Rok               KMN Grabonoš                                          1 tekmo

PUČKO Tjan                      KMN Tiha voda                                          1 tekmo

MARUŠKO Miha                 KMN Mahovci                                           1 tekmo

ANDREJEK Goran             KMN Mahovci                                             1 tekmo

HORVAT Marko                 KMN Tiha voda                                          1 tekmo

JURE Franc                       KMN Bumefekt                                          1 tekmo

ŠPOLAR Vladimir             KMN Baren                                                 1 tekmo

=========================================================

Disciplinski ukrepi 09.05.2022:

 

Disp. 44-2021/22

Igralec FIŠER David (KMN Ihova) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                  do 21.09.2025

PUČKO Marcel                   KMN Grabonoš                                         1 tekmo

VRŠIČ Klemen                   KMN Police                                              1 tekmo

FIŠER David                       KMN Ihova                                              1 tekmo

PUPAHER Sebastjan         KMN Ivanjševska slatina                         1 tekmo

RIŽNAR Gorazd                KMN Stavešinci                                         1 tekmo

FRAS Alen                         KMN Stavešinci                                         1 tekmo

KEJŽAR Rene                    KMN Stari hrast                                        1 tekmo

BELAK Gorazd                   KMN Vrček                                               1 tekmo

 ======================================================

Disciplinski ukrepi 01.05.2022:

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

VAJNGERL Aleksander      KMN Segovci                                     do 21.09.2025

PUČKO Marcel                   KMN Grabonoš                                            2 tekmi

ŠPINDLER Bine                 KMN Lokavec                                              1 tekmo

MAUKO Rene                    KMN Lešane                                                 1 tekmo

SOKLIČ Matjaž                 KMN Črešnjevci                                           1 tekmo

PUČKO Manuel                 KMN Grabonoš                                            1 tekmo

SKUHALA Mario                KMN Kapela                                                1 tekmo

ŠVARC Tjaž                       KMN Police                                                 1 tekmo

KEJŽAR Rene                    KMN Stari hrast                                          1 tekmo

BELAK Gorazd                   KMN Vrček                                                 1 tekmo

 

============================================================

Disciplinski ukrepi 28.04.2022:

Disp. 43-2021/22

Igralec PUČKO Marcel (KMN Grabonoš) se kaznuje z 2+1 (tri) tekme ne igranja ,zaradi prejetega   rdečega kartona na tekmi.

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu (19.):

 

VAJNGERL Aleksander      KMN Segovci                                  do 21.09.2025

PUČKO Marcel                   KMN Grabonoš                                         3 tekme

ŠPINDLER Bine                 KMN Lokavec                                            2 tekmi

KRAMBERGER Rok            KMN Negova                                             1 tekmo

ŠVARCL Marko                  KMN Bumefekt                                         1 tekmo

BRAČIČ Borut                   KMN Podgrad                                           1 tekmo

ZELENIK Aljaž                   KMN Očeslavci                                         1 tekmo

DOMJAN Nejc                   KMN Radenska                                         1 tekmo

SENČAR Mitja                   KMN Radenska                                         1 tekmo

KLOBASA Tilen               KMN Tiha voda                                           1 tekmo

MAUKO Rene                   KMN Lešane                                              1 tekmo

 ===========================================================

Disciplinski ukrepi 25.04.2022:

Disp. 41-2021/22

Igralec ŠPINDLER Bine  (KMN Lokavec) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega   rdečega kartona na tekmi.

Disp. 42-2021/22

Igralec ŠVARCL Marko  (KMN Bumefekt) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna  rumena kartona na tekmi.

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

VAJNGERL Aleksander    KMN Segovci                                   do 21.09.2025

ŠPINDLER Bine                 KMN Lokavec                                             2 tekmi

ŠVARCL Marko                 KMN Bumefekt                                            1 tekmo

ŠIPEK Rene                     KMN Negova                                                1 tekmo

KRANER Blaž                   KMN Negova                                                1 tekmo

BRAČIČ Borut                  KMN Podgrad                                              1 tekmo

DOMJAN Nejc                  KMN Radenska                                            1 tekmo

SENČAR Mitja                  KMN Radenska                                            1 tekmo

KLOBASA Tilen                KMN Tiha voda                                            1 tekmo

DOBAJ Alen                     KMN Zoro                                                     1 tekmo

KOVAČ Tomaž                 KMN Zoro                                                     1 tekmo         

==============================================================

Disciplinski ukrepi 18.04.2022:

Disp. 40-2021/22

Igralec VOK Anton (KMN Očeslavci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

PREPOVED IGRANJA v 18. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                  do 21.09.2025

LORBEK Anton                 KMN Lešane                                               1 tekmo

VOK Anton                       KMN Očeslavci                                           1 tekmo

FELDIN CAF Žan              KMN Plitvica                                               1 tekmo

ILEŠIČ Uroš                     KMN Police                                                 1 tekmo

BRAČIČ Denis                  KMN Baren                                                 1 tekmo

REBERNIK Marko             KMN Ihova                                                 1 tekmo

FIŠER David                     KMN Ihova                                                 1 tekmo

BRAČKO Janez                 KMN Lokavec                                             1 tekmo

KAPUN Rok                      KMN Mahovci                                             1 tekmo

BUKOVEC Patrik              KMN Stavešinci                                          1 tekmo

==============================================================

Disciplinski ukrepi  11.04.2022:

Disp. 38-2021/22

Igralec BRUSAR Nejc (KMN Lomanoše) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 39-2021/22

Igralec LORBEK Anton (KMN Lešane) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

 

PREPOVED IGRANJA v 17. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                  do 21.09.2025

LORBEK Anton                KMN Lešane                                               2 tekmi

BRUSAR Nejc                   KMN Lomanoše                                        1 tekmo

PUČKO Manuel                 KMN Grabonoš                                         1 tekmo

SKUHALO Mario               KMN Kapela                                              1 tekmo

KNUPLEŽ Daniel              KMN Lomanoše                                         1 tekmo

ŠKROBAR Jernej             KMN Podgrad                                            1 tekmo

MAJER Domen                 KMN Šenekar                                            1 tekmo

VARGA Mark                    KMN Lešane                                              1 tekmo

LORBEK Patrik                KMN Lešane                                               1 tekmo

HRIBAR Denis                 KMN Lokavec                                             1 tekmo

ČRNČEC Edi                     KMN Lomanoše veterani                           1 tekmo

RIŽNAR Gorazd              KMN Stavešinci                                          1 tekmo  

=========================================================

Disciplinski ukrepi:

Disp. 36-2021/22

Ekipa KMN RADENSKA se kaznuje z opominom pred izključitvijo iz lige in kaznijo -1 točke , zaradi ne odigrane tekme. Tekma se ni odigrala zaradi nepripravljenega igrišča za tekmo. Igralci obeh ekip so bili prisotni.

Tekma se registrira z 3: 0 za KMN Podgrad.

 

Disp. 37-2021/22

Igralec MLASKO Leon (KMN Ivanjševska slatina) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

PREPOVED IGRANJA v 16. kolu: 

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                      do 21.09.2025

VOGRINČIČ Simon           KMN Stari hrast                                        1 tekmo

MLASKO Leon                   KMN Ivanjševska slatina                          1 tekmo

ŠIPEK Luka                       KMN Negova                                             1 tekmo

ŠIPEK Rene                       KMN Negova                                             1 tekmo

VOK Matej                         KMN Očeslavci                                          1 tekmo

POLANEC Jernej                KMN Lokavec                                           1 tekmo

============================================================

PREPOVED IGRANJA v 15. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                  do 21.09.2025

VOGRINČIČ Simon           KMN Stari hrast                                       2 tekmi

KLINGSBICHL Rok         KMN Ihova                                                 1 tekmo

STRAMIČ Gregor             KMN Lešane                                              1 tekmo

ŠIPEK Luka                       KMN Negova                                            1 tekmo

ŠIPEK Rene                       KMN Negova                                            1 tekmo

VOK Matej                         KMN Očeslavci                                         1 tekmo

STERNIŠA Blaž                 KMN Plitvica                                             1 tekmo

STERNIŠA Srečko             KMN Tiha voda                                        1 tekmo

HORVAT Marko                 KMN Tiha voda                                        1 tekmo

VELIČKI Luka                   KMN Veterani Lomanoše                        1 tekmo

KEJŽAR Rene                     KMN Stari hrast                                     1 tekmo    

 

======================================================

 

Disciplinski ukrepi 15.11.2021:

Disp. 33-2021/22

Igralec ČEH Matias (KMN Negova) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 34-2021/22

Igralec VOGRINČIČ Simon (KMN Stari hrast) se kaznuje z 1+2 (tri) tekme ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi in poročilo.

PREPOVED IGRANJA v 14. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander      KMN Segovci                                  do 21.09.2025

VOGRINČIČ Simon            KMN Stari hrast                                       3 tekme

ČEH Matias                        KMN Negova                                            1 tekmo

JANČAR Mario                   KMN Črešnjevci                                       1 tekmo

DOMAJNKO David             KMN Črešnjevci                                       1 tekmo

KURBUS Alen                     KMN Očeslavci                                        1 tekmo

ZELENIK Aljaž                   KMN Očeslavci                                         1 tekmo

KOCIJAN Janik                  KMN Šenekar                                           1 tekmo

KRANER Tilen                    KMN Šenekar                                           1 tekmo

KLINGSBICHL Rok            KMN Ihova                                               1 tekmo

BREZNER Mitja                 KMN Ivanjševska slatina                         1 tekmo

STRAMIČ Gregor               KMN Lešane                                             1 tekmo

JAUŠOVEC Daniel             KMN Lokavec                                            1 tekmo

LINER Matej                     KMN Mahovci                                            1 tekmo

VERLE Luka                       KMN Lomanoše veterani                         1 tekmo

NOVAK Miha                     KMN Stari hrast                                        1 tekmo

======================================================

Disciplinski ukrepi 08.11.2021:

Disp. 32-2021/22

Igralec KNEZ Matej (KMN Stavešinci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

PREPOVED IGRANJA v 13. kolu:

 

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                  do 21.09.2025

KRAMBERGER Rok         KMN Negova                                             1 tekmo

CVETKO Marko               KMN Porkys                                             1 tekmo

POTOČNIK Darko           KMN Porkys                                               1 tekmo

PETROVIČ Igor               KMN Sp. Ščavnica                                     1 tekmo

KAPUN Rok                       KMN Mahovci                                           1 tekmo

KNEZ Matej                      KMN Stavešinci                                         1 tekmo

ČRNČEC Edi                     KMN Lomanoše veterani                           1 tekmo

*****************************************************************

Disciplinski ukrepi  30.10.2021:

Disp. 29-2021/22

Igralec LINER Matej (KMN Mahovci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 30-2021/22

Igralec BEZJAK Žiga (KMN Lomanoše veterani) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 31-2021/22

Igralec KAUČIČ Roman (KMN Stari hrast) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

PREPOVED IGRANJA v 12. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander       KMN Segovci                                  do 21.09.2025

LINER Matej                       KMN Mahovci                                         1 tekmo

BEZJAK Žiga                       KMN Lomanoše veterani                       1 tekmo

KAUČIČ Roman                  KMN Stari hrast                                     1 tekmo

ŠIPEK Žiga                         KMN Negova                                          1 tekmo

KRANER Blaž                     KMN Negova                                          1 tekmo

ŠKRLEC Marko                   KMN Lomanoše                                      1 tekmo

MERDAUS Gregor              KMN Sp. Ščavnica                                  1 tekmo

MARUŠKO Miha                 KMN Mahovci                                         1 tekmo

LEOPOLD Rene                  KMN Mahovci                                         1 tekmo      

 

============================================================

PREPOVED IGRANJA v 11. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander      KMN Segovci                                  do 21.09.2025

PUČKO Manuel                  KMN Grabonoš                                         1 tekmo

SEČKO Borut                     KMN Radenska                                         1 tekmo

DOMJAN Nejc                    KMN Radenska                                         1 tekmo

NOVINA David                  KMN Sp. Ščavnica                                     1 tekmo

LEOPOLD Klemen             KMN Bumefekt                                         1 tekmo

BERJAK Jakob                  KMN Bumefekt                                          1 tekmo

BELNA Dejan                    KMN Ihova                                                1 tekmo

LORBEK Anton                 KMN Lešane                                               1 tekmo

PIRŠ Jernej                      KMN Segovci                                             1 tekmo

MAGDIČ Marsel                KMN Stavešinci                                         1 tekmo

===========================================================

Disciplinski ukrepi 18.10.2021:

Disp. 28-2021/22

Igralec SOKLIČ Matjaž (KMN Črešnjevci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

PREPOVED IGRANJA v 10. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander      KMN Segovci                                  do 21.09.2025

SOKLIČ Matjaž                  KMN Črešnjevci                                       1 tekma

PUČKO Marcel                   KMN Grabonoš                                         1 tekma

JANČAR Žiga                     KMN Police                                               1 tekma

BRUNČEK Darko                KMN Sp. Ščavnica                                    1 tekma

KLOBASA Alen                   KMN Tiha voda                                         1 tekma

VOGRIN Aleš                     KMN Stavešinci                                         1 tekma

==============================================================

PREPOVED IGRANJA v 9. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                  do 21.09.2025

BRAČIČ Denis                   KMN Baren                                               1 tekmo

BREZNIK Žiga                   KMN Ihova                                                 1 tekmo

MLASKO Leon                   KMN Ivanjševska slatina                         1 tekmo

KEJŽAR Rene                    KMN Stari hrast                                       1 tekmo

KRIŽAN Tomaž                 KMN Stavešinci                                         1 tekmo

=========================================================

Disciplinski ukrepi  04.10.2021:

Disp. 26-2021/22

Igralec STERNIŠA Blaž (KMN Plitvica) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 27-2021/22

Igralec KNEZ Matej (KMN Stavešinci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

PREPOVED IGRANJA v 8. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                  do 21.09.2025

STERNIŠA Blaž               KMN Plitvica                                            1 tekmo

KNEZ Matej                    KMN Stavešinci                                        1 tekmo

HAMLER Uroš                 KMN Črešnjevci                                       1 tekmo

KRAMBERGER Rok         KMN Negova                                             1 tekmo

KURBUS Alen                 KMN Očeslavci                                          1 tekmo

DRAJZIBNER Denis        KMN Plitvica                                             1 tekmo

ILEŠOČ Uroš                   KMN Police                                               1 tekmo

ŠTEFANEC Timotej         KMN Ihova                                                1 tekmo

HRIBAR Denis                KMN Lokavec                                            1 tekmo

BEZJAK Gašper               KMN Lomanoše veterani                         1 tekmo

===============================================================

Disciplinski ukrepi 29.09.2021:

Disp. 21-2021/22

Igralec BELAK Viktor (KMN Kapela) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 22-2021/22

Igralec ŠIJANEC David (KMN Ivanjševska slatina) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 23-2021/22

Igralec STAROVASNIK Miha (KMN Baren) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 24-2021/22

Igralec KEJŽAR Rene (KMN Stari hrast) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 25-2021/22

Igralec KAUČIČ Gorazd (KMN Stari hrast) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

PREPOVED IGRANJA v 7. kolu:

 

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                  do 21.09.2025

ADAM Mitja                     KMN Podgrad                                           1 tekmo

PLOJ Dejan                     KMN Lomanoše                                        1 tekmo

BELAK Viktor                  KMN Kapela                                              1 tekmo

ŠIJANEC David               KMN Ivanjševska slatina                         1 tekmo

STAROVASNIK Miha       KMN Baren                                               1 tekmo

KEJŽAR Rene                   KMN Stari hrast                                       1 tekmo

KAUČIČ Gorazd               KMN Stari hrast                                       1 tekmo

CAF FELDIN Žan              KMN Plitvica                                            1 tekmo

ŠMELC Marko                   KMN Baren                                               1 tekmo

BEZJAK Žiga                    KMN Lomanoše veterani                         1 tekmo

DOBAJ Alen                     KMN Zoro                                                 1 tekmo

 

=============================================================

 

Disciplinski ukrepi  20.09.2021:

Disp. 15-2021/22

Igralec PLOJ Dejan (KMN Lomanoše) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

Disp. 16-2021/22

Igralec ADAM Mitja (KMN Podgrad) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

Disp. 17-2021/22

Igralec ZEMLJIČ Simon (KMN Lokavec) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 18-2021/22

Igralec BARBIČ Goran (KMN Črešnjevci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 19-2021/22

Ekipa KMN KAPELA se kaznuje z odvzemom 1 točke , zaradi ne odigrane tekme z KMN GRABONOŠ in ukorom pred izključitvijo iz lige. Tekma se ni odigrala zaradi prepoznega prihoda igralcev na tekmo.

Tekma se registrira z 3: 0 za KMN GRABONOŠ.

 

Disp. 20-2021/22

Ekipa KMN VRČEK se kaznuje z odvzemom 3 točk , zaradi ne odigrane tekme z KMN BAREN in ukorom pred izključitvijo iz lige. Tekma se ni odigrala zaradi neprihoda igralcev na tekmo.(Sporočili da jih je premalo in se niso mogli dogovoriti z nasprotnikom o prestavitvi tekme).

Tekma se registrira z 3: 0 za KMN BAREN.

 

PREPOVED IGRANJA v 6. kolu:

 

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                  do 21.09.2025

ADAM Mitja                    KMN Podgrad                                             2 tekmi

PLOJ Dejan                    KMN Lomanoše                                          2 tekmi

ZEMLJIČ Simon             KMN Lokavec                                              1 tekmo

MARUŠKO Miha             KMN Mahovci                                              1 tekmo

BARBIČ Goran               KMN Črešnjevci                                          1 tekmo

ŠIPEK Luka                    KMN Negova                                               1 tekmo

BELNA Dejan                  KMN Ihova                                                 1 tekmo

STERNIŠA Blaž              KMN Plitvica                                                1 tekmo

ŠPINDLER Bine              KMN Lokavec                                              1 tekmo

BRAČKO Janez               KMN Lokavec                                              1 tekmo

ZORMAN Matej              KMN Lomanoše veterani                            1 tekmo

VERLE Luka                   KMN Lomanoše veterani                            1 tekmo

=============================================================

Disciplinski ukrepi 13.09.2021:

Disp. 14-2021/22

Igralec MARUŠKO Miha(KMN Mahovci) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

 

PREPOVED IGRANJA v 5. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander     KMN Segovci                                  do 21.09.2025

MARUŠKO Miha                KMN Mahovci                                            2 tekmi

JELEN Denis                     KMN Očeslavci                                          1 tekmo

SENČAR Mitja                   KMN Radenska                                         1 tekmo

KUKOVEC Nejc                 KMN Ivanjševska slatina                         1 tekmo

HRIBAR Denis                  KMN Lokavec                                           1 tekmo

TRATNJEK Tilen               KMN Lokavec                                           1 tekmo

LEOPOLD Klemen            KMN Bumefekt                                         1 tekmo

KAPUN Rok                       KMN Mahovci                                          1 tekmo

ZEMLJIČ Vid                     KMN Stari hrast                                       1 tekmo

===========================================================

Disciplinski ukrepi  06.09.2021:

Disp. 9-2021/22

Igralec JAGER Nejc(KMN Plitvica) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

Disp. 10-2021/22

Igralec LORBEK Patrik(KMN Lešane) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

Disp. 11-2021/22

Prošnji igralca SENEKOVIČ Urban (KMN Kapela) se ugodi, kazen se zmanjša za 2 tekmi ne igranja.

 

Disp. 12-2021/22

Prošnji igralca MERDAUS Gregor (KMN Sp. Ščavnica) se delno ugodi, kazen se zmanjša za 1 tekmo ne igranja.

 

Disp. 13-2021/22

Prošnji igralca KLOBASA Tilen (KMN Tiha vida) se delno ugodi, kazen se zmanjša za 1 tekmo ne igranja.

 

PREPOVED IGRANJA v 4. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                  do 21.09.2025

MERDAUS Gregor             KMN Sp. Ščavnica                                   1 tekmo

KLOBASA Tilen                 KMN Tiha voda                                         1 tekmo

ZOREC Urban                   KMN Ivanjševska slatina                         1 tekmo

ŠTRAKL Tomaž                 KMN Podgrad                                           1 tekmo

PINTARIČ Tilen                 KMN Sp. Ščavnica                                   1 tekmo

JAGER Nejc                       KMN Plitvica                                             1 tekmo

LORBEK Patrik                 KMN Lešane                                             1 tekmo        

 

=============================================================

Disciplinski ukrepi  30.08.2021:

Disp. 7-2021/22

Igralec ZOREC Urban Roland(KMN Ivanjševska slatina) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

 

Disp. 8-2021/22

Ekipa KMN KAPELA se kaznuje z odvzemom 3 točk , zaradi ne odigrane tekme z KMN OČESLAVCI in ukorom pred izključitvijo iz lige. Tekma se ni odigrala zaradi neprihoda igralcev na tekmo.(Sporočili da jih je premalo).

Tekma se registrira z 3: 0 za KMN OČESLAVCI.

PREPOVED IGRANJA v 3. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                  do 21.09.2025

MERDAUS Gregor             KMN Sp. Ščavnica                                     3 tekme

KLOBASA Tilen                 KMN Tiha voda                                         3 tekme

SENEKOVIČ Urban          KMN Kapela                                               3 tekme

ZOREC Urban                   KMN Ivanjševska slatina                         2 tekmi

ZELENIK Aljaž                 KMN Očeslavci                                         1 tekmo

PUNGARTNIK Žan           KMN Lomanoše                                        1 tekmo

KLAJNOŠEK Rok             KMN Grabonoš                                         1 tekmo

 

Disciplinski ukrepi  23.08.2021:

Disp. 1-2021/22

Igralec ČOP Roland(KMN Stavešinci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

Disp. 2-2021/22

Igralec VOK Anton(KMN Očeslavci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

Disp. 3-2021/22

Igralec MERDAUS Gregor(KMN Sp. Ščavnica) se kaznuje z 2+2(4) tekme ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi (poročilo).

 

Disp. 4-2021/22

Igralec SENEKOVIČ Urban(KMN Kapela) se kaznuje z 2+2(4) tekme ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi (poročilo).

 

Disp. 5-2021/22

Igralec ZELENIK Aljaž(KMN Očeslavci) se kaznuje z 2 tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

 

Disp. 6-2021/22

Igralec KLAJNOŠEK Rok(KMN Grabonoš) se kaznuje z 2 tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi .

 

PREPOVED IGRANJA v 2. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                  do 21.09.2025

MERDAUS Gregor             KMN Sp. Ščavnica                                     4 tekme

KLOBASA Tilen                 KMN Tiha voda                                         4 tekme

SENEKOVIČ Urban           KMN Kapela                                              4 tekme

ZELENIK Aljaž                 KMN Očeslavci                                           2 tekmi

PUNGARTNIK Žan           KMN Lomanoše                                         2 tekmi

KLAJNOŠEK Rok             KMN Grabonoš                                          2 tekmi

VOK Anton                      KMN Očeslavci                                          1 tekmo

ČOP Roland                     KMN Stavešinci                                        1 tekmo

===========================================================

PREPOVED IGRANJA  1 KOLO:

 

VAJNGERL Aleksander    KMN Segovci                                   do 21.09.2025

KLOBASA Tilen                 KMN Tiha voda                                        5 tekem

PUNGARTNIK Žan           KMN Lomanoše                                        3 tekme

============================================================

 

Disciplinski ukrepi 28.06.2021:

 

Disp. 27-2020/21

Igralec KLOBASA Tilen (KMN Tiha voda) se kaznuje z 2+3 (pet) tekem ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi (poročilo).

 

Disp. 28-2020/21

Igralec PUNGARTNIK Žan (KMN Lomanoše) se kaznuje z 2+1 (tri) tekem ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi (poročilo).

 

Disp. 29-2020/21

Ekipa Zoro  se kaznuje z odvzemom 3 točk , zaradi ne odigrane tekme z KMN Ivanjševsko slatino. Tekma se ni odigrala zaradi neprihoda igralcev na tekmo.(Sporočili da jih je premalo). Kazen se prenese v jesenski del tekmovanja(po Disciplinskem pravilniku 13.člen)in ker jim je to drugič imajo v jesenskem delu -6 točk. 

Tekma se registrira z 3: 0 za KMN IVANJŠEVSKO SLATINO.

 

 

PREPOVED IGRANJA v jesenskem delu:

 

VAJNGERL Aleksander    KMN Segovci                                   do 21.09.2025

KLOBASA Tilen                 KMN Tiha voda                                        5 tekem

PUNGARTNIK Žan           KMN Lomanoše                                        3 tekme

============================================================

 

Disciplinski ukrepi 21.06.2021:

 

Disp. 26-2020/21

Igralec FIŠER David (KMN Negova) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

PREPOVED IGRANJA v 11. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                   do 21.09.2025

FIŠER David                       KMN Negova                                           1 tekma

MURŠIČ Marko                 KMN Baren                                            1 tekmo

ŠIJANEC David                   KMN Ivanjševska slatina                       1 tekmo

BREZNER Mitja                 KMN Ivanjševska slatina                       1 tekmo

PESERL Tilen                     KMN Ivanjševska slatina                       1 tekmo

===========================================================

Disciplinski ukrepi  14.06.2021:

Disp. 23-2020/21

Ekipa KMN PORKYS se kaznuje z odvzemom 3 točk , zaradi ne odigrane tekme z KMN KAPELO in ukorom pred izključitvijo iz lige. Tekma se ni odigrala zaradi neprihoda igralcev na tekmo.(Sporočili da jih je premalo). Kazen se prenese v jesenski del tekmovanja(po Disciplinskem pravilniku 13.člen)

Tekma se registrira z 3: 0 za KMN KAPELA.

 

 

Disp. 24-2020/21

Ekipa KMN STARI HRAST se kaznuje z odvzemom 3 točk , zaradi ne odigrane tekme z KMN OČESLAVCI in ukorom pred izključitvijo iz lige. Tekma se ni odigrala zaradi neprihoda igralcev na tekmo. Kazen se prenese v jesenski del tekmovanja(po Disciplinskem pravilniku 13.člen)

Tekma se registrira z 3: 0 za KMN OČESLAVCE.

 

Disp. 25-2020/21

Igralec STERNIŠA Blaž (KMN Plitvica) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

PREPOVED IGRANJA v 10. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                   do 21.09.2025

STERNIŠA Blaž                 KMN Plitvica                                             1 tekmo

HRIBAR Denis                   KMN Lokavec                                           1 tekmo

=======================================================

Disciplinski ukrepi  07.06.2021:

 

Disp. 22-2020/21

Ekipa KMN DINAMO Radgona se kaznuje z odvzemom 3 točk , zaradi ne odigrane tekme z KMN LEŠANE. Tekma se ni odigrala zaradi neprihoda igralcev na tekmo.(Sporočili da jih je premalo).

Tekma se registrira z 3: 0 za KMN LEŠANE.

PREPOVED IGRANJA v 9. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander   KMN Segovci                                   do 21.09.2025

HRIBAR Denis                KMN Lokavec                                           2 tekmi

HARI Blaž                       KMN Lešane                                             1 tekmo

LINER Matej                   KMN Mahovci                                           1 tekmo

ZEMLJIČ Simon              KMN Lokavec                                           1 tekmo

BRAČKO Janez               KMN Lokavec                                           1 tekmo

TRATNJEK Tilen             KMN Lokavec                                           1 tekmo

SOVEC Aleš                    KMN Črešnjevci                                       1 tekmo

BREZNIK Matej              KMN Plitvica                                            1 tekmo

=========================================================

 

Disciplinski ukrepi:

 

Disp. 18-2020/21

Igralec HARI Blaž (KMN Lešane) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega  rdečega kartona na tekmi .

 

Disp. 19-2020/21

Igralec LINER Matej (KMN Mahovci) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega  rdečega kartona na tekmi .

Disp. 20-2020/21

Igralec HRIBAR Denis (KMN Lokavec) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi igranja na tekmi, kjer NI imel pravice igrati (prepoved v 7. kolu).

Tekma med KMN BUMEFEKT in KMN Lokavec se po uradni dolžnosti registrira z 3:0 za KMN BUMEFEKT (64.Člen Pravilnik).

Disp. 21-2020/21

Ekipa KMN Zoro se kaznuje z odvzemom 3 točk , zaradi ne odigrane tekme z KMN Neja bar. Tekma se ni odigrala zaradi premajhnega števila prisotnih igralcev na tekmi.

Tekma se registrira z 3: 0 za KMN Neja bar.

 

PREPOVED IGRANJA v 8. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander    KMN Segovci                                   do 21.09.2025

HRIBAR Denis                 KMN Lokavec                                            2 tekmi

HARI Blaž                        KMN Lešane                                              2 tekmi

LINER Matej                    KMN Mahovci                                            2 tekmi

PLOJ Dejan                      KMN Lomanoše                                         1 tekmo

FELDIN CAF Žan              KMN Plitvica                                              1 tekmo

PUČKO Marcel                 KMN Grabonoš                                           1 tekmo

SENČAR Sebastjan          KMN Radenska                                          1 tekmo

JURE Franc                      KMN Bumefekt                                         1 tekmo

ZEMLJIČ Simon               KMN Lokavec                                            1 tekmo

BRAČKO Janez                KMN Lokavec                                            1 tekmo

TRATNJEK Tilen              KMN Lokavec                                            1 tekmo

ŠIPEK Žiga                      KMN Negova                                             1 tekmo

METLIČAR Jan                 KMN Negova                                             1 tekmo

FRAS Alen                        KMN Stavešinci                                        1 tekmo         

 

Disciplinski ukrepi 24.05.2021:

 

Disp. 16-2020/21

Prošnji predstavniku ekipe KOSTRIC Andreju (KMN Sp. Ščavnica) se kazen zmanjša za 1 tekmo ne igranja ali vodenja ekipe.

 

Disp. 17-2020/21

Ekipa KMN BUMEFEKT se kaznuje z opominom zaradi NEPRIHODA njihovega prijavljenega sodnika na tekmo (KMN Porkys: KMN Police).

 

Tekma se po Pravilniku prestavi na petek 28.05.2021 ob 20.30 uri.ž

 

PREPOVED IGRANJA v 7. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander    KMN Segovci                                   do 21.09.2025

KOSTRIC Andrej              KMN Sp. Ščavnica                                    1 tekmo

NEDIŽAVEC Aleksander  KMN Črešnjevci                                        1 tekmo

KLEMENČIČ Bojan           KMN Kapela                                              1 tekmo

PLOJ Dejan                      KMN Lomanoše                                         1 tekmo

PODLESEK Dejan             KMN Radenska                                          1 tekmo

KRAJNC Uroš                   KMN Podgrad                                            1 tekmo

ČERIČ Rene                     KMN Porkys                                               1 tekmo

HRIBAR Denis                 KMN Lokavec                                             1 tekmo

FELDIN CAF Žan              KMN Plitvica                                              1 tekmo

HABJANIČ David              KMN Mahovci                                            1 tekmo      

===============================================================

Disciplinski ukrepi 05.10.2020 :

 

Disp. 14-2020/21

Igralec FELDIN CAF Žan (KMN Plitvica) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 Disp. 15-2020/21

Ekipa KMN VRČEK Murščak se kaznuje z ukorom pred izključitvijo iz tekmovanja in odvzemom 3 točke, po 20. členu Disciplinskega pravilnika (neodigrana tekma).

Tekma se registrira z 3:0 za nasprotnika po uradni dolžnosti.

 

PREPOVED IGRANJA v 5. kolu:

 VAJNGERL Aleksander KMN Segovci                                   do 21.09.2025

KOSTRIC Andrej             KMN Sp. Ščavnica                                   3 tekme

PODLESEK Dejan           KMN Radenska                                         1 tekmo

KRAJNC Uroš                   KMN Podgrad                                         1 tekmo

FELDIN CAF Žan             KMN Plitvica                                            1 tekmo

=======================================

Disciplinski ukrepi 28.09.2020:

 

Disp. 11-2020/21

Igralec BRUSAR Nejc (KMN Lomanoše).

Postopek se ustavi in SUSPENZ PREKLIČE .

 

Disp. 12-2020/21

Igralec PODLESEK Dejan (KMN Radenska) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 13-2020/21

Igralec LORBEK Anton (KMN Lešane) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

PREPOVED IGRANJA v 5. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander KMN Segovci                                     do 21.09.2025

KOSTRIC Andrej             KMN Sp. Ščavnica                                     3 tekme

PODLESEK Dejan           KMN Radenska                                          1 tekmo

LORBEK Anton               KMN Lešane                                               1 tekmo

MAUKO Vlado                 KMN Tiha voda                                          1 tekmo

JAGER Nejc                     KMN Plitvica                                             1 tekmo

HARI Blaž                       KMN Lešane                                              1 tekmo

===========================================

Disciplinski ukrepi 21.09.2020:

Disp. 9-2020/21

Ekipa KMN Teksas bar Videm se kaznuje z izključitvijo iz tekmovanja (20. člen ) zaradi dveh neopravičenih izostankov iz tekme. Dosedanji rezultati ekipe se brišejo.

Disp. 10-2020/21

Igralec VAJNGERL Aleksander (KMN Segovci) se kaznuje z 5 let ne igranja ,zaradi prejeta rdečega kartona na tekmi (poročilo)do 21.09.2025.

Tekma med KMN Neja bar in KMN Segovci se registrira z 3:0 na domače.

 

Disp. 11-2020/21

Igralec BRUSAR Nejc (KMN Lomanoše) se kaznuje z SUSPENZOM ,zaradi poročilo nasprotne ekipe o vedenju igralca po koncu tekme (poročilo). Suspenz traja do poročila omenjenega igralca o dogodku. Igralec mora podati poročilo do naslednjega sestanka ali priti na naslednji sestanek.

PREPOVED IGRANJA v 5. kolu:

 

VAJNGERL Aleksander    KMN Segovci                                 do 21.09.2025

KOSTRIC Andrej             KMN Sp. Ščavnica                                    4 tekem

ŠTEINER Rok                  KMN Radenska                                         1 tekmo

PUČKO Manuel               KMN Grabonoš                                          1 tekmo

BRUSAR Nejc                 KMN Lomanoše                         1 tekmo+suspenz

BELNA Dejan                 KMN Ihova                                               1 tekmo

ŠPINDLER Bine             KMN Lokavec                                            1 tekmo

ŠTRAKL Janko               KMN Stari hrast                                        1 tekmo

==============================================

Disciplinski ukrepi  14.09.2020 :

Disp. 4-2020/21

Ekipa KMN Teksas bar Videm se kaznuje z ukorom pred izključitvijo iz tekmovanja in odvzemom 3 točke, po 20. členu Disciplinskega pravilnika (neodigrana tekma).

Tekma se registrira z 3:0 za nasprotnika po uradni dolžnosti.

Disp. 5-2020/21

Ekipa KMN Stavešinci se kaznuje z ukorom pred izključitvijo iz tekmovanja v primeru istega incidenta (prekinitev tekme-vdor navijačev na igrišče), po 20. členu Disciplinskega pravilnika.

Tekma se registrira z 3:0 za nasprotnika po uradni dolžnosti.

Disp. 6-2020/21

Igralec HAMLER Denis (KMN Police) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 7-2020/21

Igralec KARO Boštjan (KMN Vrček) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 8-2020/21

Opozarjamo tudi ekipe KMN Bumefekt(igrišče, žoge, črte) in KMN Ivanjševska slatina  (žoge, ni bilo zapisnika ) in KMN Lokavec (nešportno vedenje igralcev) zaradi slabe organizacije tekme.

                                PREPOVED IGRANJA v 4. kolu:

 

KOSTRIC Andrej             KMN Sp. Ščavnica                                      5 tekem

ŠTEINER Rok                   KMN Radenska                                           2 tekmi

HAMLER Denis                KMN Police                                                  1 tekmo

KARO Boštjan                   KMN Vrček                                                 1 tekmo

MLASKO Leon                 KMN Ivanjševska slatina                            1 tekmo 

======================================================

Disciplinski ukrepi 07.09.2020:

Disp. 2-2020/21

Igralec ŠTEINER Rok(KMN Radenska) se kaznuje z 2+1(3 ) tekme ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi (poročilo).

Disp. 3-2020/21

Predstavnik kluba KOSTRIC Andrej(KMN Sp. Ščavnica) se kaznuje z 2+3(5) tekmami ne igranja ali vodenja ekipe, zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi (poročilo).

 

PREPOVED IGRANJA v 3. kolu:

 

KOSTRIC Andrej              KMN Sp. Ščavnica                                      5 tekem

ŠTEINER Rok                   KMN Radenska                                           3 tekme

LAJH Matej                      KMN Police                                                  1 tekmo

POSTRUŽNIK Andrej       KMN Vrček                                                  1 tekmo            

========================================================

Disciplinski ukrepi 31.08.2020 :

Disp. 1-2020/21

Igralec KATAN Alen (KMN Tiha voda) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

PREPOVED IGRANJA V 2. kolu  sezona 2020/21

KATAN Alen                                KMN TIHA VODA                            1 tekmo

 

 =========================================================

1 kolo  Jesen  sezona 2020/21:

PREPOVED IGRANJA NIMA NIHČE 

 

==========================================================

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu - prenos v spomladanski del:

 

HAJDINJAK Matej    KMN Sp. Ščavnica                                             1 tekmo

PETROVIČ Igor         KMN Sp. Ščavnica                                             1 tekmo

SENEKOVIČ Urban   KMN Kapela                                                       1 tekmo

ŠMELC Marko            KMN Baren                                                        1 tekmo

TRATNJEK Tilen        KMN Lokavec                                                    1 tekmo

JURE Franc               KMN Bumefekt                                                  1 tekmo

KOVAČEC Bojan        KMN Mahovci                                                    1 tekmo

OSOJNIK Jože          KMN Zoro                                                          1 tekmo

===================================================

Disciplinski ukrepi 28.10.2019 :

Disp. 17-2019/20

Igralec ŠAUPERL Blaž (KMN DINAMO Radgona) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

Disp. 18-2019/20

Igralec HAJDINJAK Matej (KMN Spodnja Ščavnica) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

ŠAUPERL Blaž            KMN Dinamo Radgona                                     1 tekmo

HAJDINJAK Matej    KMN Sp. Ščavnica                                             1 tekmo

PETROVIČ Igor         KMN Sp. Ščavnica                                             1 tekmo

ŠMELC Marko            KMN Baren                                                        1 tekmo

TRATNJEK Tilen        KMN Lokavec                                                    1 tekmo

KOVAČEC Bojan        KMN Mahovci                                                    1 tekmo

OSOJNIK Jože          KMN Zoro                                                          1 tekmo

==================================================

PREPOVED IGRANJA v 11. kolu:

 

HRAŠOVEC Jernej         KMN Grabonoš                                          1 tekmo

SIMIČ Aleksander         KMN Garfield                                             1 tekmo

PLOJ Dejan                   KMN Lomanoše                                           1 tekmo

HAGER Dejan                KMN Lomanoše                                           1 tekmo

VRŠIČ Klemen              KMN Police                                                  1 tekmo

MERDAUS Gregor         KMN Sp. Ščavnica                                        1 tekmo

KOCET Aljaž                 KMN Tiha voda                                             1 tekmo

MURŠIČ Marko             KMN Baren                                                   1 tekmo

GRAHIČ Kenan             KMN Vrabel                                                 1 tekmo

 

================================================

Disciplinski ukrepi 14.10.2019 :

Disp. 16-2019/20

Prošnji igralcu BORKO Jan in ekipi KMN Police se ugodi.

Kazen se mu zmanjša za 1 tekmo (po 28.členu Disciplinskega pravilnika ORLMN DPM GR).

 

PREPOVED IGRANJA v 10. kolu:

SOKLIČ Matjaž         KMN Črešnjevci                                              1 tekmo

POLANEC Jernej       KMN Lokavec                                                  1 tekmo

ZEMLIČ Vid               KMN Stari Hrast                                             1 tekmo

VOGRINČIČ Simon   KMN Stari Hrast                                             1 tekmo

=================================================

Disciplinski ukrepi 07.10.2019 :

Disp. 15-2019/20

Igralec BORKO Jan (KMN Police) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

PREPOVED IGRANJA v 9. kolu:

 

BORKO Jan                 KMN Police                                                     2 tekmi

IRGOLIČ Marko          KMN Vrabel                                                    1 tekmo

KODER Mitja               KMN Lomanoše                                              1 tekmo

PUČKO Marcel            KMN Grabonoš                                               1 tekmo

SOVEC Aleš                KMN Črešnjevci                                              1 tekmo

DOMAJNKO David      KMN Črešnjevci                                              1 tekmo

UNGER Aleksej           KMN Garfield                                                  1 tekmo

ŠVARC Tjaž                 KMN Police                                                     1 tekmo

KOCBEK Mario            KMN Očeslavci                                               1 tekmo

 

================================================

Disciplinski ukrepi 30.09.2019:

Disp. 11-2019/20

Igralec IRGOLIČ Marko (KMN Vrabel) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejeta rdečega kartona na tekmi.

Disp. 12-2019/20

Igralec FRAS Sandi (KMN Garfield) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 13-2019/20

Igralec KODER Mitja (KMN Lomanoše) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 14-2019/20

Igralec IVANEK Matej (KMN Mahovci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

 

PREPOVED IGRANJA v 8. kolu: 

IRGOLIČ Marko         KMN Vrabel                                                   2 tekmi

PUČKO Marcel           KMN Grabonoš                                              2 tekmi

FRAS Sandi                 KMN Garfield                                                1 tekmo

KODER Mitja               KMN Lomanoše                                             1 tekmo

IVANEK Matej             KMN Mahovci                                                1 tekmo

JANČAR Mario             KMN Črešnjevci                                            1 tekmo

UNGER Matej             KMN Garfield                                                 1 tekmo

GOVEDIČ Blaž           KMN Police                                                     1 tekmo

FRELIH Rene             KMN Lokavec                                                 1 tekmo

ŠIPEK Žiga                 KMN Negova                                                  1 tekmo

FIŠER David               KMN Negova                                                  1 tekmo

FELDIN CAKF Žan     KMN Plitvica                                                   1 tekmo

FRAS Alen                 KMN Stavešinci                                               1 tekmo

ČOP Roland               KMN Stavešinci                                              1 tekmo

BRUMEN Sandi           KMN Vrabel                                                   1 tekmo

KLANEČEK Žan          KMN Dinamo                                                  1 tekmo

LORBEK Anton           KMN Lešane                                                  1 tekmo

KAPUN Rok               KMN Mahovci                                                 1 tekmo

 

==================================================

Disciplinski ukrepi 23.09.2019 :

Disp. 9-2019/20

Igralec PUČKO Marcel (KMN Grabonoš) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejeta rdečega kartona na tekmi.

Disp. 10-2019/20

Igralec GRAHIČ Kenan (KMN Vrabel) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

PREPOVED IGRANJA v 7. kolu:

 

PUČKO Marcel           KMN Grabonoš                                              2 tekmi

GRAHIČ Kenan         KMN Vrabel                                                    1 tekmo

STANET Peter           KMN Bumefekt                                               1 tekmo

TRATNJEK Tilen        KMN Lokavec                                                 1 tekmo

DOBAJ Domenik       KMN Lokavec                                                 1 tekmo

METLIČAR Jan          KMN Negova                                                  1 tekmo

VRŠIČ Amadej           KMN Vrček                                                     1 tekmo

SENEKOVIČ Rene       KMN Stari hrast                                            1 tekmo

=================================================

Disciplinski ukrepi 16.09.2019:

Disp. 8-2019/20

Igralec KLOBASA Matej (KMN Baren) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

PREPOVED IGRANJA v 6. kolu:

 

ŠMELC Marko             KMN Baren                                                      1 tekmo

KLOBASA Matej         KMN Baren                                                      1 tekmo

STANET Peter             KMN Bumefekt                                               1 tekmo

SENEKOVIČ Rene       KMN Stari hrast                                             1 tekmo

 

==================================================

PREPOVED IGRANJA v 5. kolu:

 

BREZNER Mitja           KMN Ivanjševska slatina                              1 tekmo

ŠKERGET Sebastjan   KMN Očeslavci                                             1 tekmo

BREZNIK Matej           KMN Plitvica                                                 1 tekmo

KOTNIK Danijel         KMN Plitvica                                                 1 tekmo

PUKŠIČ Tomi             KMN Ivanjševska slatina                            1 tekmo

==============================================

Disciplinski ukrepi  02.09.2019 :

Disp. 3-2019/20

Igralec DRAJZIBNER Denis (KMN Plitvica) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 4-2019/20

Igralec ŠIPEK Žiga (KMN Negova) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 5-2019/20

Igralec GAJER Vojko (KMN Ivanjševska slatina) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 6-2019/20

Igralec BREZNER Mitja (KMN Ivanjševska slatina) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

Disp. 7-2019/20

Ekipa KMN ŠENEKAR se kaznuje z izključitvijo iz tekmovanja po 20. členu Disciplinskega pravilnika ( 2.neodigrana tekma).

Dosedanji rezultati KMN ŠENEKAR se brišejo.

Naprej so ekipe, ki bi morale imeti KMN ŠENEKAR PROSTE

                                                               Disciplinska komisija

PREPOVED IGRANJA v 4. kolu:

 

BREZNER Mitja           KMN Ivanjševska slatina                             2 tekmi

PUČKO Marcel             KMN Grabonoš                                             1 tekmo

KRONAVETER David   KMN Vrabel                                                   1 tekmo

DRAŠAK Mitja             KMN Vrček                                                    1 tekmo

GAJER Vojko               KMN Ivanjševska slatina                           1 tekmo

MALASKO Leon           KMN Ivanjševska Slatina                             1 tekmo

DRAJZIBNER Denis     KMN Plitvica                                               1 tekmo

KAUČIČ Gorazd           KMN Stari Hrast                                          1 tekmo

ŠIPEK Žiga                   KMN Negova                                               1 tekmo

 

=================================================

DISCIPLINSKI UKREPI JESEN 2019 :

 

Disp. 1-2019/20

Igralec JAGERIČ Adrijan (KMN Police) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi.

Disp. 2-2019/20

Ekipa KMN ŠENEKAR se kaznuje z ukorom pred izključitvijo iz tekmovanja in odvzemom 3 točke, po 20. členu Disciplinskega pravilnika (neodigrana tekma).

Tekma se registrira z 3:0 za nasprotnika po uradni dolžnosti.

 

PREPOVED IGRANJA v 2. kolu:

JAGERIČ Adrijan               KMN Police                                           1 tekmo

 

==================================================

==================================================

VSE KAZNI SE  PO SPOMLADANSKEM DELU BRIŠEJO, KER NI BILO MANDATNIH KAZNI !

================================================= 

=================================================

Disciplinski ukrepi 10.06.2019:

 

Disp. 66-2018/19

Igralec FRAS Nikolaj (KMN Ivanjševska Slatina) se kaznuje z 2(dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

DISCIPLINSKA KOMISIJA

 

 

PREPOVED IGRANJA :

 

FRAS Nikolaj             KMN Ivanjševska Slatina                 2 tekmi

STRAJNŠAK Simon    KMN Podgrad                                   1 tekmo

RIHTER Kristjan        KMN Ivanjševska Slatina                 1 tekmo

HARI Blaž                  KMN Lešane                                      1 tekmo

PRAVDIČ Denis         KMN Teksas bar Videm                    1 tekmo

 ==============================================

Disciplinski ukrepi 03.06.2019 :

 

Disp. 61-2018/19

Ekipa KMN ZORO se kaznuje z zadnjim ukorom pred izključitvijo iz tekmovanja in odvzemom 1 točke, po 20. členu Disciplinskega pravilnika (prekinitev tekme zaradi premajhnega števila igralcev).

Tekma se registrira z DOSEŽENIM REZULTATOM.

Disp. 62-2018/19

Igralec STRAJNŠAK Simon (KMN Podgrad) se kaznuje z 2(dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

Disp. 63-2018/19

Igralec RIHTAR Kristjan (KMN Ivanjševska Slatina) se kaznuje z 2(dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

Disp. 64-2018/19

Igralec HARI Blaž (KMN Lešane) se kaznuje z 2(dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

Disp. 65-2018/19

Igralec PRAVDIČ Denis (KMN Teksas bar Videm) se kaznuje z 2(dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

DISCIPLINSKA KOMISIJA

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

STRAJNŠAK Simon       KMN Podgrad                                     2 tekmi

RIHTER Kristjan          KMN Ivanjševska Slatina                   2 tekmi

HARI Blaž                    KMN Lešane                                        2 tekmi

PRAVDIČ Denis           KMN Teksas bar Videm                      2 tekmi

KLEMENČIČ Milan       KMN Mahovci                                     1 tekmo

DOBJA Dominik          KMN Bar Golob                                   1 tekmo

JANČAR Tadej            KMN Črešnjevci                                  1 tekmo

SOKLIČ Matjaž           KMN Črešnjevci                                  1 tekmo

SRT Dejan                  KMN Črešnjevci                                   1 tekmo

JURE Franc                KMN Bumefekt                                     1 tekmo

VOGRIN Sergej         KMN Šenekar                                       1 tekmo

SOVEC Aleš               KMN Črešnjevci                                   1 tekmo

================================================

Disciplinski ukrepi 20.05.2019 :

 

Disp. 55-2018/19

Igralec ADAM Mitja (KMN Podgrad) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi .

Disp. 56-2018/19

Igralec ROBER Nejc (KMN Bar Stotka Kapela) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi .

Disp. 57-2018/19

Igralec HARI Blaž (KMN Lešane) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi .

                                                                            DISCIPLINSKA KOMISIJA

 

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

KLEMENČIČ Milan      KMN Mahovci                     3 tekme

VOGRIN Sergej          KMN Šenekar                    1 tekmo

ČURMAN Tomi            KMN Dinamo                     1 tekmo

ADAM Mitja                KMN Podgrad                    1 tekmo

ROBER Nejc                KMN Bar Stotka Kapela    1 tekmo

HARI Blaž                   KMN Lešane                      1 tekmo

HLEBEC Nino              KMN Garfield                    1 tekmo

KRIŽAN Sandi            KMN Očeslavci                  1 tekmo

HORVAT Marko          KMN Tiha voda                  1 tekmo

ŠPINDLER Bine          KMN Lokavec                    1 tekmo

KLEMENČIČ Vito        KMN Segovci                     1 tekmo

RANTAŠA Aleš           KMN Segovci                     1 tekmo

MAJCENIČ Rok          KMN Šenekar                    1 tekmo

KETIŠ Boštjan           KMN Šenekar                    1 tekmo

BELAK Gorazd           KMN Vrček                        1 tekmo

ČASAR Bojan             KMN Zoro                         1 tekmo

ŽIŽEK Damjan          KMN Lešane                      1 tekmo    

FEKONJA David        KMN Vrabel                       1 tekmo

 

=================================================

Disciplinski ukrepi  13.05.2019 :

 

Disp. 52-2018/19

Igralec VOGRIN Sergej (KMN Šenekar) se kaznuje z 2(dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi.

Disp. 53-2018/19

Igralec ČURMAN Tomi (KMN DINAMO Radgona) se kaznuje z 2(dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi .

Disp. 54-2018/19

Prošnji igralcu LINAR Matej (KMN Mahovci) se ugodi.

Kazen se mu zniža za 1 tekmo.

                                           

                                                               DISCIPLINSKA KOMISIJA

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

KLEMENČIČ Milan     KMN Mahovci                          4 tekme

VOGRIN Sergej         KMN Šenekar                          2 tekmi

ČURMAN Tomi           KMN Dinamo                          2 tekmi

ZEMLJIČ Simon         KMN Bar Golob                      1 tekmo

KAUČIČ Marjan         KMN Stavešinci                     1 tekmo

MULEC Jože              KMN Bar Stotka Kapela         1 tekmo

ŠIPEK Žiga               KMN Negova                          1 tekmo

FIŠER David            KMN Negova                           1 tekmo

STERNIŠA Blaž        KMN Plitvica                           1 tekmo

KOTNIK Danijel       KMN Plitvica                           1 tekmo

ZEMLIČ Vid              KMN Stari hrast                      1 tekmo

GRAH Egon              KMN Ivanjševska slatina       1 tekmo

FRAS Danilo            KMN Ivanjševska slatina        1 tekmo

PRANČBERGER Alen  KMN Lešane                          1 tekmo

 

==============================================

Disciplinski ukrepi 06.05.2019 :

 

Disp. 48-2018/19

Igralec HORVAT Marko (KMN Tiha voda) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi .

Disp. 49-2018/19

Igralec BELAK Gorazd (KMN Vrček) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi .

Disp. 50-2018/19

Igralec KLEMENČIČ Milan (KMN Mahovci) se kaznuje z 2+2 (štiri) tekmami ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi (poročilo) .

Disp. 51-2018/19

Igralec LINAR Matej (KMN Mahovci) se kaznuje z 2 ( dve ) tekmi ne igranja ,zaradi prijave sodnika (poročilo) .

DISCIPLINSKA KOMISIJA

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

KLEMENČIČ Milan     KMN Mahovci                                             5 tekem

LINAR Matej             KMN Mahovci                                             2 tekmi

FRAS Danilo              KMN Ivanjševska slatina                         2 tekmi

BUDJA Martin           KMN Radenska                                         1 tekmo

KAROLI Marko         KMN Očeslavci                                          1 tekmo

HORVAT Marko        KMN Tiha voda                                         1 tekmo

BELAK Gorazd          KMN Vrček                                               1 tekmo

PINTARIČ Tilen       KMN Sp. Ščavnica                                    1 tekmo

KAUČIČ Franc         KMN Stavešinci                                        1 tekmo

DRAŠAK Blaž          KMN Tiha voda                                         1 tekmo

ŠPOLAR Boštjan     KMN Baren                                               1 tekmo

ŠVARCL Marko       KMN Bumefekt                                         1 tekmo

SAVEC Alen            KMN Bumefekt                                         1 tekmo

HAJDINJAK Boštjan   KMN Dinamo                                       1 tekmo

RIHTER Kristjan      KMN Ivanjševska slatina                      1 tekmo

=================================================

Disciplinski ukrepi dne 29.04.2019 :

 

Disp. 46-2018/19

Igralec DOBAJ Domenik (KMN Bar Golob) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi .

Disp. 47-2018/19

Igralec KAROLI Marko (KMN Očeslavci) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi .

                                                                            DISCIPLINSKA KOMISIJA

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

FRAS Danilo          KMN Ivanjševska slatina             3 tekme

BUDJA Martin       KMN Radenska                              2 tekmi

KAROLI Marko       KMN Očeslavci                             2 tekmi

DRAJER Tadej        KMN Garfield                               1 tekmo

MITJA Marko          KMN Bar Golob                            1 tekmo

DOBAJ Domenik     KMN Bar Golob                            1 tekmo

KLEMENČIČ Bojan  KMN Bar Stotka Kapela              1 tekmo

VOK Anton              KMN Očeslavci                            1 tekmo

VREČA Peter           KMN Podgrad                              1 tekmo

KRAJNC Uroš          KMN Podgrad                              1 tekmo

KLOBASA Jan         KMN Tiha voda                            1 tekmo

KLANEČEK Žan       KMN Dinamo Radgona                1 tekmo

LINAR Matej           KMN Mahovci                              1 tekmo

KRONAVETER David  KMN Vrabel                              1 tekmo

PLOJ Danijel            KMN Segovci                              1 tekmo

 

===============================================

Disp. 45-2018/19

Igralec PLOJ Danijel  (KMN Segovci) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega  rdečega  kartona na tekmi .

                                Disciplinski ukrepi 23.04.2019 :

 

Disp. 41-2018/19

Igralec PLOJ David  (KMN Očeslavci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena  kartona na tekmi .

Disp. 42-2018/19

Igralec DRAJER Tadej  (KMN Garfield) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega  rdečega  kartona na tekmi .

Disp. 43-2018/19

Igralec BUDJA Martin  (KMN Radenska) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi .

 Disp. 44-2018/19

Predstavnik ekipe FRAS Danilo (KMN Ivanjševska slatina) se kaznuje z 2+2 (štiri) tekmami ne igranja in ne vodenja ekipe ,zaradi prijave sodnika .

                                                                            DISCIPLINSKA KOMISIJA

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

FRAS Danilo           KMN Ivanjševska slatina                                   4 tekme

BUDJA Martin         KMN Radenska                                                   3 tekme

PLOJ Danijel           KMN Segovci                                                      2 tekmi

DRAJER Tadej         KMN Garfield                                                     2 tekmi

PLOJ David              KMN Očeslavci                                                  1 tekmo

ISUFI Burim            KMN Garfield                                                    1 tekmo

UNGER Aleksej       KMN Garfield                                                     1 tekmo

JANČAR Žiga          KMN Police                                                         1 tekmo

ŠVARC Tjaž            KMN Police                                                         1 tekmo

FRAS Alen              KMN Stavešinci                                                  1 tekmo

UHAN Borut           KMN Tiha voda                                                   1 tekmo

KAURAN Mitja        KMN Plitvica (odslužil 25.04.2019)                  1 tekmo

ROLA Primož          KMN Šenekar                                                      1 tekmo

BABIČ Borut           KMN Šenekar                                                      1 tekmo

GAJER Vojko          KMN Ivanjševska slatina                                    1 tekmo

KOCUVAN Žan        KMN Teksas bar Videm                                      1 tekmo   

==============================================

 

Disciplinski ukrepi 15.04.2019 :

 

Disp. 38-2018/19

Igralec TRSTENJAK Denis (KMN Očeslavci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi .

Disp. 39-2018/19

Igralec ŠIPEK Žiga (KMN Negova) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi .

Disp. 40-2018/19

Igralec BELNA David (KMN Ihova) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi igranje na tekmi, ko ni imel pravice igranja .

Tekma med KMN Ivanjševska slatina in KMN Ihova se registrira po uradni dolžnosti 3:0 za domačina.

                                                                           DISCIPLINSKA KOMISIJA

 

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

KAROLI Marko             KMN Očeslavci                                                1 tekmo

TRATNJEK Tilen           KMN Lokavec                                                  1 tekmo

ŠMELC Marko               KMN Baren                                                      1 tekmo

ŠIMIČ Aleksander       KMN Garfield                                                   1 tekmo

TRSTENJAK Denis       KMN Očeslavci                                                 1 tekmo

BORKO Jan                  KMN Police                                                      1 tekmo

ČOP Roland                 KMN Stavešinci                                                1 tekmo

KLEMEN Leopold         KMN Bumefekt                                                 1 tekmo

POLENŠAK Matej         KMN Lokavec                                                   1 tekmo

PINTARIČ Simon         KMN Negova                                                    1 tekmo

ŠIPEK Žiga                   KMN Negova                                                    1 tekmo

OSOJNIK Jože              KMN Zoro                                                         1 tekmo

BELNA David                KMN Ihova                                                       1 tekmo

MLASKO Leon              KMN Ivanjševska slatina                                 1 tekmo

 

=================================================

Disciplinski ukrepi  08.04.2019 :

Disp. 33-2018/19

Igralec KAROLI Marko (KMN Očeslavci) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi .

Disp. 34-2018/19

Igralec PUČKO Tjan (KMN Tiha voda) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi .

Disp. 35-2018/19

Igralec TRATNJEK Tilen (KMN Lokavec) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi .

Disp. 36-2018/19

Igralec ŠMELC Marko (KMN Baren) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi .

Disp. 37-2018/19

Igralec VREČA Timotej (KMN Garfield) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi .

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

KAROLI Marko           KMN Očeslavci                                                  2 tekmi

TRATNJEK Tilen         KMN Lokavec                                                    2 tekmi

ŠMELC Marko             KMN Baren                                                        2 tekmi

PUČKO Tjan               KMN Tiha voda                                                 1 tekmo

VREČA Timotej          KMN Garfield                                                    1 tekmo

KRAJNC Danijel         KMN Bar Golob                                                 1 tekmo

KNEZ Matej                KMN Stari hrast                                               1 tekmo

VOGRIN Sergej          KMN Šenekar                                                   1 tekmo

BELNA David              KMN Ihova                                                      1 tekmo

PUKŠIČ Tomi              KMN Ivanjševska Slatina                               1 tekmo

KLOBASA Miha           KMN Teksas bar Viden                                    1 tekmo

 

                                                                            DISCIPLINSKA KOMISIJA

==================================================

 

Disciplinski ukrepi:

Disp. 32-2018/19

Predstavnik ekipe BELAK Goraz (KMN Vrček) se kaznuje z opominom, zaradi odstranitve iz klopi na tekmi (nešportno obnašanje) .

                                                                                DISCIPLINSKA KOMISIJA

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu 06./07.04.2019 :

 

KRANJC Dejan               KMN Garfield                                            1 tekmo

VOK Anton                     KMN Očeslavci                                         1 tekmo

GREGORINČIČ Patrik    KMN Police                                               1 tekmo

JANČAR Žiga                 KMN Police                                               1 tekmo

ŠTELCL Adam                KMN Radenska                                         1 tekmo

KAUČIČ Franc               KMN Stavešinci                                         1 tekmo

BRAČIČ Denis               KMN Baren                                                1 tekmo

HRAŠOVEC Jernej        KMN Grabonoš                                           1 tekmo

PUČKO Benjamin         KMN Grabonoš                                           1 tekmo

DRAŠAK Mitja              KMN Vrček                                                 1 tekmo

RIHTAR Kristjan          KMN Ivanjševska slatina                          1 tekmo

HARI Blaž                    KMN Lešane                                               1 tekmo

POTOČNIK Uroš          KMN Mahovci                                             1 tekmo

KLEMENT Matej          KMN Vrabel                                                1 tekmo

 

==============================================

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu 30./31.03.2019:

 

PIRŠ Matjaž               KMN Segovci                                                    1 tekmo

PUČKO Benjamin       KMN Grabonoš                                                 2 tekmi

VREČA Timotej           KMN Garfield                                                  1 tekmo

ČOP Roland                KMN Stavešinci                                               1 tekmo

PUČKO Marcel            KMN Grabonoš                                                1 tekmo

POLENŠAK Marko      KMN Lokavec                                                   1 tekmo

RANTAŠA Aleš           KMN Segovci                                                    1 tekmo

RIHTAR Kristjan        KMN Ivanjševska slatina                                1 tekmo

HARI Blaž                  KMN Lešane                                                    1 tekmo

POTOČNIK Uroš         KMN Mahovci                                                  1 tekmo

KLEMENT Matej         KMN Vrabel                                                     1 tekmo

                                                                   

                                                                           Disciplinska komisija

=============================================

Disciplinski ukrepi  29.10.2018 :

Disp. 30-2018/19

Igralec PIRŠ Matjaž (KMN Segovci) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi .

Disp. 31-2018/19

Igralec PUČKO Benjamin (KMN Grabonoš) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi .

 

                                                                            DISCIPLINSKA KOMISIJA

 

PREPOVED IGRANJA v naslednjem kolu:

 

MULEC Jože                KMN Kapela                                           do 17.03.2019

PIRŠ Matjaž               KMN Segovci                                                    2 tekmi

PUČKO Benjamin       KMN Grabonoš                                                 2 tekmi

KRAMBERGER Simon KMN Bumefekt                                                1 tekmo

VREČA Timotej           KMN Garfield                                                  1 tekmo

KOREŽ Robert            KMN Kapela                                                    1 tekmo

JEŠOVNIK David        KMN Stavešinci                                               1 tekmo

PUČKO Marcel            KMN Grabonoš                                                1 tekmo

POLENŠAK Marko      KMN Lokavec                                                   1 tekmo

RIHTAR Kristjan        KMN Ivanjševska slatina                                1 tekmo

WAJS Mihael              KMN Vrabel                                                     1 tekmo

DOKL David                KMN Vrabel                                                     1 tekmo

===============================================

Disciplinski ukrepi 22.10.2018 :

Disp. 27-2018/19

Prošnji igralcu GRLEC Simon (KMN Stari hrast) se ugodi (znižanje kazni) .

 

Disp. 28-2018/19

Igralec ŠUNKO Matej (KMN Police) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi .

 

Disp. 29-2018/19

Igralec BORKO Jan (KMN Police) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi .

                                                                            DISCIPLINSKA KOMISIJA

 

PREPOVED IGRANJA v 11. kolu:

 MULEC Jože                       KMN Kapela                                    do 17.03.2019

BORKO Jan                         KMN Police                                                2 tekmi

ŠUNKO Matej                     KMN Police                                                1 tekmo

ŠKRLEC Milan                    KMN Stavešinci                                          1 tekmo

ZEMLJIČ Simon                 KMN Bar Golob                                           1 tekmo

VEG Denis                          KMN Podgrad                                             1 tekmo

ŠTRAKL Mitja                     KMN Podgrad                                             1 tekmo

KRAJNC Uroš                     KMN Podgrad                                             1 tekmo

LEHKO Blaž                        KMN Podgrad                                             1 tekmo

DOMJAN Nejc                    KMN Radenska                                           1 tekmo

KOS Sašo                           KMN Sp. Ščavnica                                      1 tekmo

KRAMBERGER Simon         KMN Bumefekt                                          1 tekmo

KAUČIČ Roman                  KMN Stari hrast                                        1 tekmo

KETIŠ Simon                      KMN Ihova                                                1 tekmo

KLOBASA Matej                 KMN Ivanjševska slatina                          1 tekmo

KOVAČEC Bojan                 KMN Mahovci                                            1 tekmo

TUŠAK Aljaž                      KMN Teksas bar Videm                             1 tekmo

 ==================================================

Disciplinski ukrepi 15.10.2018 :

Disp. 24-2018/19

Tekma med KMN STARI HRAST in KMN BAREN se registrira z rezultatom 0:3 po uradni dolžnosti ( zaradi igranja kaznovanega igralca GRLEC Simon) .

 

Disp. 25-2018/19

Igralec GRLEC Simon (KMN Stari hrast) se kaznuje z 2 (dve) tekmami ne igranja zaradi nastopanja pod kaznijo (prepoved igranja) .

Disp. 26-2018/19

Tekma med KMN TEKSAS BAR VIDEM in KMN VRABEL se registrira z rezultatom 0:3 po uradni dolžnosti ( zaradi igranja igralca , ki ni imel pravice nastopanja – NI BIL NA ZAPISNIKU ! ).

 

                                                                               DISCIPLINSKA KOMISIJA

 

PREPOVED IGRANJA v 10. kolu:

 MULEC Jože               KMN Kapela                                            do 17.03.2019

GRLEC Simon             KMN Stari hrast                                                 2 tekmi

ŠKRLEC Milan            KMN Stavešinci                                                  1 tekmo

POLANEC Jernej        KMN Bar Golob                                                  1 tekmo

SRT Dejan                  KMN Črešnjevci                                                 1 tekmo

SOKLIČ Matjaž          KMN Črešnjevci                                                 1 tekmo

UNGER Aleksej          KMN Garfield                                                     1 tekmo

PETROVIČ Dejan      KMN Police                                                         1 tekmo

HRIBAR Denis           KMN Lokavec                                                    1 tekmo

PUSTOVRH Aljaž       KMN Porkys                                                       1 tekmo

GAJER Vojko             KMN Ivanjševska slatina                                  1 tekmo

PINTARIČ Matej        KMN Vrabel                                                       1 tekmo 

 

=============================================

PREPOVED IGRANJA v 9. kolu:

 

MULEC Jože               KMN Kapela                                           do 17.03.2019

ŠKRLEC Milan            KMN Stavešinci                                                 2 tekmi

ROBER Nejc               KMN Kapela                                                      1 tekmo

ŠTEINER Rok             KMN Radenska                                                 1 tekmo

MERDAUS Gregor      KMN Sp. Ščavnica                                             1 tekmo

TRATNJEK Tilen        KMN Lokavec                                                     1 tekmo

FRAS Simon               KMN Plitvica                                                     1 tekmo

GRLEC Simon             KMN Stari hrast                                                1 tekmo

LORBEK Patrik           KMN Lešane                                                      1 tekmo

VRBNJAK Denis         KMN Vrabel                                                       1 tekmo

===================================================

 

Disciplinski ukrepi 01.10.2018 :

Disp. 22-2018/19

Predstavnik ekipe ŠKRLEC Milan (KMN Stavešinci) se kaznuje z 2+1 (tri) tekmami ne igranja in ne vodenja ekipe ,zaradi prijave sodnika (odstranitev z klopi) .

Disp. 23-2018/19

Prošnji predstavniku ekipe MULEC Aleksander (KMN Kapela) se ne ugodi (znižanje kazni) .

                                                                          DISCIPLINSKA KOMSIJA

 

PREPOVED IGRANJA v 8. kolu:

 

MULEC Jože               KMN Kapela                                           do 17.03.2019

ŠKRLEC Milan            KMN Stavešinci                                                3 tekme

DOMAJNKO David     KMN Črešnjevci                                                1 tekmo

KOZAR Jani               KMN Police                                                       1 tekmo

ČOP Roland               KMN Stavešinci                                                1 tekmo

KLOBASA Alen          KMN Tiha voda                                                 1 tekmo

MULEC Marcel           KMN Baren                                                       1 tekmo

MULEC Aleksander   KMN Kapela                                                      1 tekmo

ŠIPEK Žiga               KMN Negova                                                     1 tekmo

==============================================

Disciplinski ukrepi 24.09.2018:

Disp. 21-2018/19

Ekipa KMN NEJA BAR se kaznuje z ukorom pred izključitvijo iz tekmovanja in odvzemom 3 točke, po 20. členu Disciplinskega pravilnika (neodigrana tekma).

Tekma se registrira z 3:0 za nasprotnika po uradni dolžnosti.

 

PREPOVED IGRANJA v 7. kolu:

 

MULEC Jože                 KMN Kapela                                          do 17.03.2019

KOZAR Jani                  KMN Police                                                      2 tekmi

MULEC Aleksander      KMN Kapela                                                     2 tekmi

GREGORINČIČ Patrik KMN Police                                                       1 tekmo

JAGERIČ Adrijan        KMN Police                                                       1 tekmo

KUŠNIK Miha             KMN Kapela                                                      1 tekmo

ŠKERGET Jernej         KMN Neja bar                                                   1 tekmo

PRELOG Dušan           KMN Baren                                                       1 tekmo

PUČKO Benjamin       KMN Grabonoš                                                 1 tekmo

HARI Blaž                  KMN Lešane                                                      1 tekmo

PRANČBERGER Alen KMN Lešane                                                      1 tekmo

WAJS Mihael            KMN Vrabel                                                      1 tekmo    

                                                                         DISCIPLINSKA KOMISIJA

===============================================

Disciplinski ukrepi 17.09.2018:

Disp. 11-2018/19

Igralec HRAŠOVEC Renato (KMN Grabonoš) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi .

Disp. 12-2018/19

Igralec ŠKERGET Jernej (KMN Neja bar) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi .

 

Disp. 13-2018/19

Igralec PRANČBERGER Alen (KMN Lešane) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi .

Disp. 14-2018/19

Igralec HARI Blaž (KMN Lešane) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi .

Disp. 15-2018/19

Igralec GREGORINČIČ Patrik (KMN Police) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prijave sodnika .

Disp. 17-2018/19

Igralec JAGERIČ Adrijan (KMN Police) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prijave sodnika .

Disp. 16-2018/19

Predstavnik ekipe KOZAR Jani (KMN Police) se kaznuje z 2+1 (tri) tekmami ne igranja in ne vodenja ekipe ,zaradi prijave sodnika .

Disp. 18-2018/19

Igralec KUŠNIK Miha (KMN Kapela) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prijave sodnika .

Disp. 19-2018/19

Predstavnik ekipe MULEC Aleksander (KMN Kapela) se kaznuje z 2+1 (tri) tekmami ne igranja in ne vodenja ekipe ,zaradi prijave sodnika .

Disp. 20-2018/19

Registrirani igralec MULEC Jože (KMN Kapela) je kot gledalec priletel na igrišče in napadel igralca nasprotne ekipe in se kaznuje z prepovedjo igranja za dobo 6 mesecev ,zaradi prijave sodnika (prekinitev tekme-ni prvič).

Ekipo KMN Kapela opozarjamo, da ob podobnih napadih in prekinitvah tekem lahko pričakujejo drastične kazni (grožnje po tekmi v Policah).

Vedno in povsod sem vas zagovarjal , kajti mnogo ste naredili za ORLMN DPM GR in ogled malega nogometa, samo mnogokrat pa vas pa tudi zanese v neprave vode.

 

Tekma med KMN Police in KMN Kapela se registrira z 3:0 za KMN Police.

 

 

PREPOVED IGRANJA v 6. kolu:

 

MULEC Jože              KMN Kapela                                            do 17.03.2019

KOZAR Jani              KMN Police                                                         3 tekme

MULEC Aleksander  KMN Kapela                                                        3 tekme

GREGORINČIČ Patrik KMN Police                                                       2 tekmi

JAGERIČ Adrijan        KMN Police                                                       2 tekmi

KUŠNIK Miha              KMN Kapela                                                     2 tekmi

ŠKERGET Jernej         KMN Neja bar                                                   2 tekmi

HARI Blaž                   KMN Lešane                                                     2 tekmi

PRANČBERGER Alen   KMN Lešane                                                     2 tekmi

HRAŠOVEC Renato     KMN Grabonoš                                                 1 tekmo

ZEMLJIČ Simon          KMN Bar Golob                                                 1 tekmo

BREZNIK Matej          KMN Garfield                                                    1 tekmo

FRAS Alen                  KMN Stavešinci                                                1 tekmo

MURŠEC Marko          KMN Baren                                                       1 tekmo

STANET Peter            KMN Bumefekt                                                 1 tekmo

KUČAN Tomi              KMN Porkys                                                     1 tekmo

KURBUS Alen            KMN Ivanjševska slatina                                 1 tekmo

WAJS Mihael             KMN Vrabel                                                     1 tekmo    

 

 ============================================

Disciplinski ukrepi 10.09.2018:

Disp. 8-2018/19

Igralec JANČAR Tadej (KMN Črešnjevci) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi .

Disp. 9-2018/19

Igralec KAUČIČ Bogdan (KMN Grabonoš) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi .

 

Disp. 10-2018/19

Sodnik BRATKOVIČ Roman se kaznuje z 3 (tri) meseci ne sojenja ,zaradi neprihoda  na tekmo .

Tekma med KMN Lešane in KMN TEKSAS BAR Videm se bo igrala po koncu jesenskega dela (04.11.2018 ob 11.00 uri).

 

PREPOVED IGRANJA v 5. kolu:

 

KAUČIČ Žan                KMN Ivanjševska Slatina                               1 tekmo

HORVAT Boštjan        KMN Lokavec                                                   1 tekmo

MAJER Rok                 KMN Šenekar                                                   1 tekmo

JANČAR Tadej            KMN Črešnjevci                                               1 tekmo

KAUČIČ Bogdan         KMN Grabonoš                                                 1 tekmo

DRAJZIBNER Denis    KMN Plitvica                                                    1 tekmo

LINER Matej               KMN Mahovci                                                   1 tekmo

 

============================================

Disciplinski ukrepi  03.09.2018 :

Disp. 5-2018/19

Igralec HORVAT Boštjan (KMN Lokavec) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi .

 

Disp. 6-2018/19

Igralec MAJER Rok (KMN Šenekar) se kaznuje z 2 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi .

 

Disp. 7-2018/19

Ekipa KMN ZORO se kaznuje z ukorom pred izključitvijo iz tekmovanja in odvzemom 3 točke, po 20. členu Disciplinskega pravilnika (neodigrana tekma).

Tekma se registrira z 3:0 za nasprotnika po uradni dolžnosti.

 

PREPOVED IGRANJA v 4. kolu:

 

KAUČIČ Žan                KMN Ivanjševska Slatina                               2 tekmi

HORVAT Boštjan        KMN Lokavec                                                   2 tekmi

MAJER Rok                 KMN Šenekar                                                   2 tekmi

KRENKER Gorazd       KMN Garfield                                                   1 tekmo

PODLESEK Dejan       KMN Radenska                                                1 tekmo

FIŠER David               KMN Negova                                                   1 tekmo

ČRNČEC Edi                KMN Neja bar                                                  1 tekmo

 

=================================================

Disciplinski ukrepi  27.08.2018 :

Disp. 3-2018/19

Igralec KRENKER Gorazd (KMN Garfield) se kaznuje z 1+1 (dve) tekmi ne igranja ,zaradi prejeta parna rumena kartona na tekmi (na klopi).

Disp. 4-2018/19

Igralec KAUČIČ Žan (KMN Ivanjševska slatina) se kaznuje z 2+1 (tri) tekme ne igranja ,zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi (na klopi).

 

PREPOVED IGRANJA v 3. kolu:

 

KAUČIČ Žan                   KMN Ivanjševska Slatina                    3 tekme

KRENKER Gorazd           KMN Garfield                                       2 tekmi

PERKO Mitja                   KMN Garfield                                       1 tekmo

UNGER Matej                  KMN Garfield                                       1 tekmo

ŠMELC Marko                  KMN Baren                                          1 tekmo

 

 ================================================

 

DISCIPLINSKE ZADEVE  20.08.2018 :

Disp. 01-2018/19

Igralec STRAJNŠAK Simon (KMN Podgrad) se kaznuje z 1 (eno) tekmo ne igranja, zaradi prejetaga rdečega kartona na tekmi .

Disp. 02-2018/19

Ekipa KMN LEŠANE se kaznuje z ukorom pred izključitvijo iz tekmovanja in odvzemom 3 točkepo 20členu Disciplinskega pravilnika (neodigrana tekma).

Tekma se registrira z 3:0 za nasprotnika po uradni dolžnosti.

 

PREPOVED IGRANJA v 2. kolu:

 

STRAJNŠAK Simon           KMN Podgrad                                         1 tekmo

LUKMAN Tadej                 KMN Tiha voda                                       1 tekmo

 

 DISCIPLINSKA KOMISIJA

 

 

Liga -A-

# Ekipa Točke
1 Tiha voda 66
2 Sp. Ščavnica 56
3 Črešnjevci 46
4 Podgrad 46
5 Lokavec 38
6 Očeslavci 38
7 Plitvica 35
8 Negova 32
9 Kapela 25
10 Radenska 19
11 Police 19
12 Baren 17
13 Ihova 13

Liga -B-

# Ekipa Točke
1 Ivanjševska slatina 59
2 Dinamo 54
3 Stari hrast 53
4 Bumefekt 48
5 Lešane 48
6 Stavešinci 47
7 Porkys 30
8 Grabonoš 25
9 Šenekar 23
10 Mahovci 20
11 Vrabel 20
12 Segovci 17
13 Zoro 12
14 Vrček 0